RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd do cholery ten news o zakazie skoro na stronie TASu go nie ma ?
2
Sporo jest tu napisane o pełnym zaangażowaniu.
Panom Pique, Iniesta, Xavi trzeba by to chyba przeczytać milion razy i tak by ich nie ruszyło..
0
Rewelacyjne.
Myślałem że nic mi dzisiaj nie poprawi humoru.
0
Jak zdejmą ten zakaz to dopiero będzie afera z Reusem w Realu..
A na to się zanosi.
1
Z takiej że nic nie zawinił a otrzymał kupę bluzgów ostatnimi czasy..
0
A, czyli kozłem ofiarnym nie jest już Douglas tylko Albert Valentín..
Swoja drogą powinien dostać niezłego kopa w dupsko.
2
Już by się ta świąteczna przerwa skończyła bo nudy straszne na tym forum, jakieś lipne newsy, nic do czytania nie ma..
0
Nie twierdzę że to słaby team ale przetarcia nie mieli na razie.
1
Chelsea na razie nikt nie sprawdził.
W lidze wszyscy wielcy dołują, jak trafią na porządnego rywala to zobaczymy ile są warci..
0
Ja myślę że Real zdejmie klątwę i wygra 2 raz z rzędu.
Czy się to nam podoba czy nie mają mocny team i dobrego trenera.
0
No ten to się "skończył" książkowo..
Bum i nie ma kolesia.
A taki mega grajek z niego był..
0
Wymiana pokoleniowa.
Oddajemy starych wypalonych - bierzemy nowych z motywacją.
Tylko niech bana zniosą.
Im mniej "starej" Barcy tym lepiej.
Ciekawe ile by dali za Sergio..
7
Neymara w drużynie chyba Cesc nie zauważył..
0
Co takiego mu się przydarzyło ?
0
Dzisiaj broni, jutro nie broni..
Problemem tego piłkarza jest brak maksymalnego zaangażowania.
Kolejny którego trzeba targać za uszy żeby mu się "chciało".
Jak mu kulka przeskoczy i będzie trzymał poziom to super , wszyscy się ucieszymy.
0
Po pierwsze to jeśli Andresowi nie jest obojętny los klubu powinien sam powiedzieć szczerze że jego czas się kończy i zawinąć się lub zostać w strukturach klubu jako trener czy ktoś podobny.
Jak sobie to wyobrażacie, że on będzie człapał po boisku przez następne trzy sezony ?
To mój ulubiony piłkarz Barcy ale drugi sezon bez motywacji do gry to trochę za dużo.
Ewentualnie mógłby zostać jako zmiennik jeśli byśmy kupili ze dwóch cracków do pomocy.
Nie wiem jak co niektórzy tutaj wyobrażają sobie budowanie nowej drużyny z wypalonych, wyeksploatowanych piłkarzy.
Chcecie oglądać porażki z ikonami w składzie czy zwycięstwa ?
0
Jak się nie kupuje piłkarzy na poziomie i ma do tego dziury w składzie to każdy jest wartościowy..
1
Dla Barcy (zarządu) ważna jest kasa.
Żeby wymienić naszych dziadków na lepszych trzeba by puścić wieeelką kasę..
1
Z Iniestą jest trochę tak jak z Messim kiedy jest w słabej formie - dzięki wrodzonemu talentowi mimo chwilowego braku chęci wciąż daje drużynie sporo.
Ale ja w niego nie wierze bo już drugi sezon mu się nie chce..
Do tego gra w formacji w której jak tlenu potrzeba zaangażowania.
4
Dla mnie Busi, Pikej, Alves,Iniesta, Xavi są do wymiany , tylko muszą przyjść za nich porządni piłkarze a nie Douglasy.
Oni się po prostu skończyli i grają na resztkach motywacji .
Każdy z nich pewnie zagra jeszcze niejeden zajebisty mecz ale to trochę za mało jak na Barce.
Co to za szopka że trzeba grajków bez przerwy motywować i straszyć ławką ?
Czyli co, samemu im się nie chce ?
0
Ale by były jaja jakby Pedro zaczął robić większy wiatr niż Suarez.
W końcu jakiś tam potencjał ma i jest lepiej zgrany z drużyną..
0
Pedro jak będzie tak grał to wskoczy do pierwszego składu..
Tylko za kogo.
A tak serio to facet ma potencjał, niby to tylko Cordoba ale patrzy się dobrze na jego grę.
Żal by było się pozbywać takiego zmiennika.
Trzeba go tylko wytargać za uszy co jakiś czas, żeby nie "zwarzywiał" na ławce.
0
6/10
3/10
Nie
1/10
Laporta
2015
Nie
0
Żenujące.
Montoya postraszył odejściem i nagle Luis wystawia go w pierwszym składzie ?
Przecież o jakaś szopka.
0
Może przesadziłem że skończy ale w końcu faceta mocno eksploatują od dziecka więc zapewne bateria mu się mocno wyczerpie.
Zresztą już teraz widać że nie zawsze ma ochotę grac na 100 % a za kolejne 3 lata młodszy nie będzie.
0
Za 3 sezony Messi skończy zapewne grę i wtedy dopiero będzie wielkie bum i Barca się obudzi w nowym świecie.
Miejmy nadzieje że sie na to przygotuje odpowiednio.
1
No nie wiem, piszą że podobne sprawy były rozpatrzone przez TAS negatywnie..
Myślałem że wygląda to bardziej kolorowo i na coś możemy liczyć.
1
Wiedzę że znaleźliście sobie nowego Munira..
Znowu trzeba będzie znosić te jęki zachwytu .
0
Perez nie jest głupi jak będzie okazja za 25 mln to weźmie takiego grajka nawet jak nie ma dla niego miejsca.
Zawsze można kogoś potem sprzedać.
0
O , to 5 mln do przodu by było..