RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla mnie Busi, Pikej, Alves,Iniesta, Xavi są do wymiany , tylko muszą przyjść za nich porządni piłkarze a nie Douglasy.
Oni się po prostu skończyli i grają na resztkach motywacji .
Każdy z nich pewnie zagra jeszcze niejeden zajebisty mecz ale to trochę za mało jak na Barce.
Co to za szopka że trzeba grajków bez przerwy motywować i straszyć ławką ?
Czyli co, samemu im się nie chce ?
0
Ale by były jaja jakby Pedro zaczął robić większy wiatr niż Suarez.
W końcu jakiś tam potencjał ma i jest lepiej zgrany z drużyną..
0
Pedro jak będzie tak grał to wskoczy do pierwszego składu..
Tylko za kogo.
A tak serio to facet ma potencjał, niby to tylko Cordoba ale patrzy się dobrze na jego grę.
Żal by było się pozbywać takiego zmiennika.
Trzeba go tylko wytargać za uszy co jakiś czas, żeby nie "zwarzywiał" na ławce.
0
6/10
3/10
Nie
1/10
Laporta
2015
Nie
0
Żenujące.
Montoya postraszył odejściem i nagle Luis wystawia go w pierwszym składzie ?
Przecież o jakaś szopka.
0
Może przesadziłem że skończy ale w końcu faceta mocno eksploatują od dziecka więc zapewne bateria mu się mocno wyczerpie.
Zresztą już teraz widać że nie zawsze ma ochotę grac na 100 % a za kolejne 3 lata młodszy nie będzie.
0
Za 3 sezony Messi skończy zapewne grę i wtedy dopiero będzie wielkie bum i Barca się obudzi w nowym świecie.
Miejmy nadzieje że sie na to przygotuje odpowiednio.
1
No nie wiem, piszą że podobne sprawy były rozpatrzone przez TAS negatywnie..
Myślałem że wygląda to bardziej kolorowo i na coś możemy liczyć.
1
Wiedzę że znaleźliście sobie nowego Munira..
Znowu trzeba będzie znosić te jęki zachwytu .
0
Perez nie jest głupi jak będzie okazja za 25 mln to weźmie takiego grajka nawet jak nie ma dla niego miejsca.
Zawsze można kogoś potem sprzedać.
0
O , to 5 mln do przodu by było..
0
Mógłby się chłopak wstrzymać do decyzji TASu..
0
No,no, bez przesady, nie wszystkich, nie wszystkich..
Tylko Rakiticia i Luisa E...
A tak na serio to w pomocy potrzeba nam mega mocnych grajków.
0
Nikt go nie sprzeda w zimie nawet jakby bana uchylili.
Ale latem , jak najbardziej do wymiany.
W sumie koleś nie bez powodu kosztował tylko 20 mln.
Szalu nie robi i nie wygląda żeby był zdatny ciągnąć pomoc Barcy.
0
Nie wiem czemu tak na nim płaczecie.
Nie zaadoptował się , skile ma niezbyt rewelacyjne.
Żeby dobić poziomem do super Trio trzeba mieć sporo za uszami.
0
No ładne, ładne plotki.
Jak by nie było bana to bym go oddał chętnie.
I wcale nie dla tego ze słabo gra tylko dlatego że Barca potrzebuje pomocników o innym profilu.
Szybkich z mega kiwką i zajebista techniką, tego brakuje.
0
Najgorsza obawa jest taka że Luis nadal będzie robił swoje dziecięce błędy a zarząd da mu szanse w następnym sezonie, żeby miał "komfort" pracy i mógł się wykazać w dłuższym czasie.
Taki jest mój koszmar.
0
Na razie nie ma ale może będzie..
0
To prawda, to nie jest koleś do robienia kółeczek wokół siebie tylko od napieprzania bramek.
W tłoku sobie radzi ale nie strzela.
No ale jak Barca zawsze gra z autobusami to nic nie poradzisz..
0
Tata mógł być dobrym trenerem ale oni go wzięli na zasadzie trenuj ale się nie wychylaj za bardzo.
Taką mu przypisali role i nawet jakby się rzucał to by nic nie wskórał.
Gdyby dostał wolną rękę to pewnie by coś dobrego ukręcił.
A Luis moim zdaniem nawet jak w końcu skleci tą drużynę do kupy to i tak zrobi w jakimś meczu coś głupiego i spali cały projekt odpadając z LM albo grzebiąc szanse na mistrzostwo.
Przynajmniej na takiego w tej chwili wygląda.
Zobaczymy co pokaże z MC.
0
Pary nudne jak flaki z olejem.
0
Jest gdzieś na necie to losowanie ?
0
Ktoś pisał że dzisiaj..
0
Decyzja TASu kiedy , dzisiaj ?
O której ?
0
Rzeczywiście Suarez wydawał się ostatnim który by się mógł tak zaciąć.
No ale jak widać magia Barcy działa i zepsuć się tu może każdy.
Ja nie wiem tylko czy to jest właściwy zawodnik na mecze z autobusami.
W Liverpoolu miał dużo miejsca tam się bardziej rozciąga grę.
Pewnie chłop odpali na maxa w kolejnym sezonie.
0
A ja myślę że coś tam się uda przywałować z tym TASem..
1
A kogo byś widział na PO ?
Jakiś mega cracków na horyzoncie nie widać..
0
To prawda, w Portugalii trafia się sporo dobrych zawodników ale trzeba za nich płacić grube bańki.
1
A gwizdek na koniec meczu przy setce dla Getafe to nie czerwony ?
1
Twoje omijam na szczęście z daleka..