RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Bez sensu odsyłać Sandro do drugiej drużyny.
Ja bym mu dał pograć zamiast Pedro.
Munir się moim zdaniem jeszcze nie nadaje, za słaby jest fizycznie.
2
Taa, w szpitalu..
1
Może być tak że to Luis E. maczał paluchy w niektórych transferach.
A w Romie mówią że nie ma do tego ręki.
0
Dobrych i wszechstronnych piłkarzy trzeba brać.
Zawsze się gdzieś ich upchnie.
Poza tym bywają kontuzje, spadki formy itd.
Za bardzo przyzwyczailiśmy się że na ławce siedzą jakieś karykatury.
Nie rozumiem tego lamentu nad Reusem, że niby nie potrzebny.
A co, super trio ma grać niby non stop ?
Barca to wielki klub, może sobie pozwolić żeby gwiazdy trochę posiedziały na ławce.
Martwi mnie tylko to że potrzeba aż kilku nowych zawodników, w sumie dwóch obrońców i dwóch pomocników.
To sporo pieniędzy i trzeba się w limicie finansowym zmieścić.
0
Klopp byłby super ale on chyba szprecha tylko po niemiecku.
Nie wiadomo czy dałby rade w innym języku.
0
Nie trzeba być Mułem żeby sklecić dobrą defensywę.
Za to na pewno do tego nie można być Luisem E.
0
Ludzie zlitujcie się , jest na świecie więcej niż jeden trener który zapewni jakość.
Już lepiej by było zagiąć parol na powrót Pepa.
Jego gadanie że nigdy nie wróci do Barcy jest dla mnie mało wiarygodne.
0
Na miejscu Barcy pozbył bym się go jak najszybciej.
Nie ma nic gorszego niż mega szklany grajek.
Bracia Alcantara to wieczny szpital.
5
K... mać jak zobaczę Muła na ławce FCB to dokonam samozapłonu jak Tybetańczyk.
FCB grająca w stylu Chelsea - największy koszmar piłkarski.
Z całym szacunkiem dla warsztatu Portugalczyka - zero szacunku dla człowieka.
Naprawdę chcielibyście widzieć Barce grającą w tak oczywistym i nudnym stylu ?
0
Mascherano - średni transfer - jesteś naćpany czy co ?
A co do Suareza to taki ktoś jest niezbędny w ataku Barcy który to jest uzależniony od humorów Messiego.
Zobaczysz że Suarez jeszcze będzie ciągnął ten wózek za reszte.
0
To prawda, był Hummels, Benatia, Mangala , można było z palcem w d... wziąć któregoś.
Po prostu zrobić normalny transfer za średnią kasę.
Ale nie, upośledzony dyrektor sportowy z równie upośledzonym trenerem wymyślili po swojemu i mamy to co mamy.
Do tego wszystko w obliczu zakazu, to już nie głupota tylko kryminał.
0
Może i tak.
Jak taka okazja umknie to straszna kapota..
0
Fajnie z tym Reusem że jest za 25 mln do wyjęcia.
Gdyby nie było klauzuli to "jak dla Barcy " krzyknęli by pewnie z 60 baniek..
0
Że co ?
Real ma prawo pierwokupu Reusa ?
0
To prawda, Alexis to dobry grajek ale do Barcy nie pasował , troszkę za bardzo się miotał.
Czasem wyglądał lepiej niż reszta ale tylko dlatego że reszcie się po prostu nie chciało, co poniekąd jest nadal pewnym problemem.
0
Spokojnie kolego, przecież to widać że Ronaldo jest bardziej wyszczekany.
Co nie znaczy że Messi jest aniołkiem..
0
Bez sensu inwestować w takiego zawodnika, to samo z jego bratem.
Wieczny szpital.
0
O ile znam klimacik ostrej rywalizacji miedzy sportowcami to prawie zawsze są tam bluzgi na maxa.
Chyba nie uwierzyłeś w ten cukierkowy wizerunek obu panów ..
To jest na potrzeby mediów , przecież dzieci się na nich wzorują, do tego reklamy, kontrakty, nikt tego nie zaakceptuje jakby oficjalnie zaczęli pluć na siebie.
Messi pewnie mniej bo to chyba dość spokojny wewnętrznie chłopak, ale Kristina ma na twarzy wypisaną pogardę dla przeciwnika.
0
A ja myślę że koleżka bluzga na Messiego ile wlezie.
A co ma powiedzieć, przyznać się ?
0
Może kapuje na resztę drużyny i jest zaufanym "przyjacielem" Luisa..
0
Puściłbym, tylko kto ma grać z Alvesa ?
0
2 słowa o Luisie E :
Osobiście troszkę nie ufam w intelekt i kumację niektórych ludzi którzy wściekle uprawiają sporty skrajnie wydolnościowe (triathlon).
Ma się wrażenie że oni są jakoś z zasady wolą używać mięśni niż rozumu.
Nie chodzi mi o to że ktoś taki jest kompletnym głupkiem, ale z moich doświadczeń wynika że to są ludzie którzy jednak trochę bardziej wolą zapierdalać niż myśleć.
Nie chcę tu nikogo urazić bo często są to fajni osobnicy ale na trenerów to ich nie widzę.
No więc, czy przypadkiem Lucho nie jest jednym z tych wściekłych zapierdalaczy ?
0
Moim zdaniem Luis powinien do bólu ogrywać jedenastkę :
Alves -Pique - Mathieu - Alba
............. - Mascherano - ...............
Messi - Suarez - Neymar
Sorry za kolejna jedenastkę na forum ale pierwszy raz pisałem skład więc sobie wybaczam.
Pomocników nie wiem jakich wstawić bo poza Iniestą reszta mi się nie podoba.
On nawet bez formy coś tam wykreuje.
1
Współczuję Luisowi.
Nie dość że jest (zapewne) słabym trenerem to objął drużynę w której niektórym piłkarzom się nie chce grać, część jest za słaba na pierwszy skład a do tego okazało się że są wielkie czarne dziury w niektórych formacjach.
Chyba tylko jakaś kosmiczna forma trio ofensywnego może uratować Lucho.
1
Na PS3 jest mnóstwo gier, wcale nie dużo gorszych niż na PS4.
Jeżeli nie jesteś zapalonym graczem to wybór jest prosty - PS3 .
Taniej , więcej gier w tym momencie.
4
Nie no chłopie teraz to dałeś bobu.
Barca grająca w stylu Chelsea - chyba bym się wypisał z tego forum.
0
Nie znalazł i raczej nie znajdzie bo nie ma z kogo jej zrobić.
Ciekawe kto będzie jego następcą .
Przydałby się szkoleniowiec co lubi grę piłką i ma twarda rękę do zawodników.
0
Jeśli naprawdę narobił jakiegoś syfu, to hujowo.
Zwłaszcza że trenerem ogólnie jest co najmniej słabym.
0
Tak naprawdę w tym sezonie w LM się okaże co Pep zmajstrował .
W tamtym roku strasznie spartolił dając się ograć jak dziecko Realowi.
7
Ta drużyna upada.
Jeszcze parę takich meczów i piłkarze zwolnią trenera.