RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie twierdzę że powinniśmy wygrać 5-0.
Chodzi mi o błędy w defensywie i ogólne odczucie że bez pomysłu jest gra.
Wszystko na indywidualnych umiejętnościach, brak ręki trenera widoczny.
8
Iniesta chyba zapomniał jak się w piłkę gra, albo myśli już tylko o emeryturze.
1
Luisa uratowały brak skuteczności PSG i geniusz naszego SuperTrio.
A generalnie to zespół nadal nie wie co gra, wygląda to paskudnie.
Żadnego progresu, obrona niepewna, brak kreatywności w ofensywie.
Niby zwycięzców się nie sądzi ale chyba każdy zauważył że gramy marnie.
0
Nie da się na niego patrzeć, wygląda jakby nie nadawał się na ten poziom.
1
trzeba przyznać że na papierze PSG wygląda mocno..
0
Jak bana anulują to Reus na 100% będzie nasz a jak nie to możemy się z nim pożegnać..
A jak go zobaczę w Realu to chyba się "wścieknę".
0
Może i jest utalentowany ale w meczach pierwszej drużyny nic nie pokazał poza słabością fizyczną.
I jeszcze trzeba było się użerać z gówniarzami z tego forum którzy widzieli w nim kolejnego geniusza.
Sandro na ten moment jest lepszy i to było widać .
0
To prawda, Barca van Gaala miała paru niezłych grajków ale na arenie międzynarodowej to lipe grali.
Czy to nie było przypadkiem to Newcastle w którym grał Faustino Asprilla ?
0
Zespól nie jest gotowy na grę z topowymi drużynami.
Chyba że Messi w swoim stylu załatwi sprawę.
A Bayernu bym się tak nie obawiał bo to nie jest ten sam niemiecki walec który nas rozjechał ostatnio.
Real w tamtym roku pokazał że są do ogrania.
0
No miałem cichą nadzieje że my go weźmiemy ostatniego lata, ale w sumie to nie wiem gdzie by go upchnąć.
Barca gra w sumie atak pozycyjny a ten koleżka to lubi szybko biegać z piłką..
1
Szczerze mówiąc to niestety ale też nie wierzę w jego zdrowie..
0
Żeby tak chociaż było pewne że ten chłopak po kontuzji będzie zdrowy..
Ale by były jaja jak by się okazało że Zubi zrobił transfer życia i Vermaelen
zostanie legendą Barcy..
0
Miejmy nadzieje że TAS sprzeda FiFie wielkiego kopa w dupę i odwiesi bana..
0
Na Suareza przyjdzie czas jak Messi się zepsuje ..
0
Zdaje się że tam był faul.
0
Z całym szacunkiem dla chłopaków, ale ten okres 9 miesiecy bez gola z rogu pokazuje jak cholernie upośledzone są niektóre schematy w tej drużynie.
0
Mam nadzieje że PSG dostanie w dupę w środę bo w tym pierwszym meczu złapali trochę Barce na wykroku i za łatwo im przyszła ta wygrana.
Nie musimy kalkulować, remis nic nie daje więc trzeba ich cisnąć.
Tylko Alvesa brakuje na prawej ale w sumie Adriano zapewni stabilniejszą obronę bo nie będzie może tak rwał do przodu.
1
A ja ma nadziej że jednak zniosą tego bana bo jest głupia kara która ma się nijak
do charakteru wykroczenia.
Przemyślałem to kilka razy i twierdzę że to jakiś kompletnie debilny z dupy pomysł żeby dorosłą drużynę pozbawić możliwości transferów za błędy w szkółce.
2
Co ten Luis ma z tym Masche na stoperze..
Ja nie wiem zamiast zgrywać Pique z Mathieu to wciska tam usilnie tego naszego robota.
0
Co do Koke to trudno mi cokolwiek powiedzieć bo rzadko go oglądam.
Ale obecny sezon dobitnie pokazuje że w pomocy muszą grać piłkarze na poziomie bo inaczej superTrio nie ma z kim grać.
Reus jest super piłkarzem ale to jest prawie striker grający blisko pola karnego.
Bardziej by się nadał jako jeden z czterech napastników, przyjmując że któryś z nich siedzi na ławce a trzech gra.
Tzn. w moim mniemaniu nie za bardzo łata on nasze dziury w pomocy.
Nadal potrzeba mocnego fizycznie rozgrywającego żeby zastąpił tych naszych
dziadeczków.
Liczysz na Inieste ?
Drobny 30 latek któremu 2 sezon nie chce się grać ?
Też liczyłem przed tym sezonem ale się przeliczyłem..
Co do obrony to sam nie wiem, wiadomo że prawy jest niezbędny a stoper..
Niby mamy trzech + Vermaelen , trudno wyczuć co z tego chłopa będzie.
0
Jakby anulowali bana to dopiero się zacznie gadanie kogo kupić.
Będzie o czym peplać na forum.
Tak przy okazji ktoś wie ile możemy wydać w letnim oknie ?
0
Nie masz racji ponieważ praktycznie cała ofensywna pomoc jest do wymiany.
Xavi i Iniesta się kończą, dzieciaki nie wiele wnoszą.
Rakitić jak się nie poprawi to jest cień piłkarza, chyba że chce być DM.
Potrzeba dwóch pomocników jeśli chcemy myśleć do przodu w czasie.
1
Dobra, dobra , w obliczu bana i słabej formy Alvesa to jest absurd a nie wzmocnienie składu.
Takich koleżków to można kupować jak się ma pełny skład, tak dla zgrywy , a nuż się trafi ukryty talent i za rok wypali.
A nie w kryzysowej sytuacji.
0
"na wyraźne polecenie Luisa Enrique"
Brawo Luis..!
0
Może piłkarze chcą zwolnić Arsena..
0
Problemy Montoyi to chyba tajemnica.
Być może nie chcą informować przeciwników z czym nasz chłopak ma problem..
0
Barca w tamtym sezonie była tak chorym tworem piłkarskim, że trudno uczciwie ocenić kto tam grał dobrze a kto nie.
Gdyby wsadzić Cesca do dzisiejszej FCB to by był jak znalazł na nasze problemy w środku.
0
Ciekawe tylko kogo tak klepała Chelsea od początku sezonu.
Bo mnie się zdaje że właśnie tych ogórków angielskich..
0
K.. mac czy to jest strona fanów Chelsea ?
2
Niby wszyscy chwalą Bravo ale tak naprawdę to facet gra po prostu perfekcyjnie.
Nie wiem co by musiało się stać żeby Stegen bronił zamiast niego.
Chyba tylko kontuzja albo kartki.