0

Nie twierdzę że powinniśmy wygrać 5-0.
Chodzi mi o błędy w defensywie i ogólne odczucie że bez pomysłu jest gra.
Wszystko na indywidualnych umiejętnościach, brak ręki trenera widoczny.

8

Iniesta chyba zapomniał jak się w piłkę gra, albo myśli już tylko o emeryturze.

1

Luisa uratowały brak skuteczności PSG i geniusz naszego SuperTrio.
A generalnie to zespół nadal nie wie co gra, wygląda to paskudnie.
Żadnego progresu, obrona niepewna, brak kreatywności w ofensywie.

Niby zwycięzców się nie sądzi ale chyba każdy zauważył że gramy marnie.

0

Nie da się na niego patrzeć, wygląda jakby nie nadawał się na ten poziom.

1

trzeba przyznać że na papierze PSG wygląda mocno..

0

Jak bana anulują to Reus na 100% będzie nasz a jak nie to możemy się z nim pożegnać..
A jak go zobaczę w Realu to chyba się "wścieknę".

0

Może i jest utalentowany ale w meczach pierwszej drużyny nic nie pokazał poza słabością fizyczną.
I jeszcze trzeba było się użerać z gówniarzami z tego forum którzy widzieli w nim kolejnego geniusza.
Sandro na ten moment jest lepszy i to było widać .

0

To prawda, Barca van Gaala miała paru niezłych grajków ale na arenie międzynarodowej to lipe grali.
Czy to nie było przypadkiem to Newcastle w którym grał Faustino Asprilla ?

0

Zespól nie jest gotowy na grę z topowymi drużynami.
Chyba że Messi w swoim stylu załatwi sprawę.

A Bayernu bym się tak nie obawiał bo to nie jest ten sam niemiecki walec który nas rozjechał ostatnio.
Real w tamtym roku pokazał że są do ogrania.

0

No miałem cichą nadzieje że my go weźmiemy ostatniego lata, ale w sumie to nie wiem gdzie by go upchnąć.
Barca gra w sumie atak pozycyjny a ten koleżka to lubi szybko biegać z piłką..

1

Szczerze mówiąc to niestety ale też nie wierzę w jego zdrowie..

0

Żeby tak chociaż było pewne że ten chłopak po kontuzji będzie zdrowy..
Ale by były jaja jak by się okazało że Zubi zrobił transfer życia i Vermaelen
zostanie legendą Barcy..

0

Miejmy nadzieje że TAS sprzeda FiFie wielkiego kopa w dupę i odwiesi bana..

0

Na Suareza przyjdzie czas jak Messi się zepsuje ..

0

Zdaje się że tam był faul.

0

Z całym szacunkiem dla chłopaków, ale ten okres 9 miesiecy bez gola z rogu pokazuje jak cholernie upośledzone są niektóre schematy w tej drużynie.

0

Mam nadzieje że PSG dostanie w dupę w środę bo w tym pierwszym meczu złapali trochę Barce na wykroku i za łatwo im przyszła ta wygrana.

Nie musimy kalkulować, remis nic nie daje więc trzeba ich cisnąć.
Tylko Alvesa brakuje na prawej ale w sumie Adriano zapewni stabilniejszą obronę bo nie będzie może tak rwał do przodu.

1

A ja ma nadziej że jednak zniosą tego bana bo jest głupia kara która ma się nijak
do charakteru wykroczenia.
Przemyślałem to kilka razy i twierdzę że to jakiś kompletnie debilny z dupy pomysł żeby dorosłą drużynę pozbawić możliwości transferów za błędy w szkółce.

2

Co ten Luis ma z tym Masche na stoperze..
Ja nie wiem zamiast zgrywać Pique z Mathieu to wciska tam usilnie tego naszego robota.

0

Co do Koke to trudno mi cokolwiek powiedzieć bo rzadko go oglądam.
Ale obecny sezon dobitnie pokazuje że w pomocy muszą grać piłkarze na poziomie bo inaczej superTrio nie ma z kim grać.

Reus jest super piłkarzem ale to jest prawie striker grający blisko pola karnego.
Bardziej by się nadał jako jeden z czterech napastników, przyjmując że któryś z nich siedzi na ławce a trzech gra.

Tzn. w moim mniemaniu nie za bardzo łata on nasze dziury w pomocy.
Nadal potrzeba mocnego fizycznie rozgrywającego żeby zastąpił tych naszych
dziadeczków.

Liczysz na Inieste ?
Drobny 30 latek któremu 2 sezon nie chce się grać ?
Też liczyłem przed tym sezonem ale się przeliczyłem..

Co do obrony to sam nie wiem, wiadomo że prawy jest niezbędny a stoper..
Niby mamy trzech + Vermaelen , trudno wyczuć co z tego chłopa będzie.


0

Jakby anulowali bana to dopiero się zacznie gadanie kogo kupić.
Będzie o czym peplać na forum.
Tak przy okazji ktoś wie ile możemy wydać w letnim oknie ?

0

Nie masz racji ponieważ praktycznie cała ofensywna pomoc jest do wymiany.
Xavi i Iniesta się kończą, dzieciaki nie wiele wnoszą.
Rakitić jak się nie poprawi to jest cień piłkarza, chyba że chce być DM.

Potrzeba dwóch pomocników jeśli chcemy myśleć do przodu w czasie.

1

Dobra, dobra , w obliczu bana i słabej formy Alvesa to jest absurd a nie wzmocnienie składu.
Takich koleżków to można kupować jak się ma pełny skład, tak dla zgrywy , a nuż się trafi ukryty talent i za rok wypali.
A nie w kryzysowej sytuacji.

0

"na wyraźne polecenie Luisa Enrique"
Brawo Luis..!

0

Może piłkarze chcą zwolnić Arsena..

0

Problemy Montoyi to chyba tajemnica.
Być może nie chcą informować przeciwników z czym nasz chłopak ma problem..

0

Barca w tamtym sezonie była tak chorym tworem piłkarskim, że trudno uczciwie ocenić kto tam grał dobrze a kto nie.
Gdyby wsadzić Cesca do dzisiejszej FCB to by był jak znalazł na nasze problemy w środku.

0

Ciekawe tylko kogo tak klepała Chelsea od początku sezonu.
Bo mnie się zdaje że właśnie tych ogórków angielskich..

0

K.. mac czy to jest strona fanów Chelsea ?

2

Niby wszyscy chwalą Bravo ale tak naprawdę to facet gra po prostu perfekcyjnie.
Nie wiem co by musiało się stać żeby Stegen bronił zamiast niego.
Chyba tylko kontuzja albo kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?