RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasne, jakiś koleś będzie trenerem Barcy bo jest kolesiem jakiegoś kolesia.
0
Niestety Marc, jeśli Bravo będzie zdrowy to nie pograsz za wiele.
To może trwać bardzo długo.
1
Cały czas z niej korzystamy i jakoś nie wygląda to różowo.
0
Nie szkodzi że nie jest obrońcą, własnie jako pomocnik by się przydał.
Zresztą mniejsza o to, ceny były z kosmosu "jak dla Barcy."
3
Dajcie jakieś inne nazwiska do dyskusji bo te dwa to pożywka dla dzieci..
Za Pogbe powiedzą nam 80 a w końcu jakiś Real weźmie go za 40.
To samo było z Cuadrado i Benatią.
1
Pomocnik dla Barcelony - ciekawy temat.
Przydałby się ktoś z najwyższej półki, średniaków to mamy w klubie i na wypożyczeniu..
0
Ja myślę że, a nawet jestem pewien, że podczas "rozróby" Luis dostał pewnego rodzaju ultimatum - koniec z głupimi rotacjami albo do widzenia.
No i wyszło mu na dobre.
A obrona jest taka sama jak była od dawna, wiec za wcześnie bym się nią nie zachwycał.
Tyle że chłopaki się bardziej jakby starają i są w formie.
0
Barca powinna jak najszybciej się ruszyć i dogadać z "przyszłymi transferami".
Za rok jak się otworzy okno transferowe to podyktują nam takie ceny że się kupować odechce.
Płacenie po 50 mln za chłopaków wartych 30, to średni interes.
4
Chelsea nazbierała taka ekipę że naprawdę nie wiem kto z nimi ma wygrać.
Dobry trener, drużyna doinwestowana na każdej pozycji.
Akurat średnio mi to pasuje bo ich nie lubię ale przyznać muszę że to z rozumem budowany team .
0
Nie wiem co z tym Mathieu jest grane, co on rozumu nie ma ?
Sytuacja napięta a on jak małe dziecko, po fakcie robi jakieś halo..
Przecież to dorosły chłop.
0
Już nie przesadzajcie że 80 mln w błoto bo facet się stara i jakąś tam
presje robi + asysty.
Poza tym kłopoty mamy w pomocy lub obronie a nie w ataku, więc spiny nie ma.
Inna sprawa że większego pożytku niż z Alexisa chyba z Gryzonia nie będzie, przynajmniej nie w takim zestawieniu jak teraz.
Czyli jakby 40 mln poszło w eter a do tego zawodnik starszy 2 lata.
Najgłupsze co ostatnio zrobiła Barca to przegapienie Hazarda jak jeszcze się wahał czy nie odejść z Chelsea.
Było dać za niego te 80mln , to jest prawdziwy diament.
Kolejna przegapiona szansa to będzie Reus.
Na szczęście może pójdzie do Arsenalu a im kibicuje równie mocno jak Barcelonie
więc żalu nie będzie.
Co ciekawe Suarez był jednym z niewielu transferów które wydawały się jak najbardziej sensowne, przecież brakowało nam "poweru" w ataku.
0
Wszystko fajnie tylko jak się przyjrzeć bliżej to przypadek Neymara jest zupełnie inny.
Neymar jest stworzony do gry w Barcelonie, profil ma idealny do szybkiej technicznej gry jaką się tu uskutecznia.
Do tego jest młody i przyszedł ze słabej ligi (w porównaniu z hiszpańską), więc wiadomo było ze potrzebuje czasu.
A Luis w tych kwestiach ma nie wiele na swoją obronę.
Moim zdaniem łatwiej mu będzie w meczach z trudniejszym rywalem, kiedy rywal nie postawi autobusu.
3
Niby Villarreal postraszył ale tak naprawdę mieli wielkiego farta przy obu golach.
0
No nie wiem, był jakiś syf z odwiedzinami chorego Tito w USA.
A raczej z brakiem odwiedzin, opisywane było to nawet tutaj.
1
Munir się skończył.
Żartuje, ale to mocno przereklamowany grajek.
Nic nie pokazał, wyglądało jakby jakiś szejk płacił za wstawianie go do składu.
0
Trudno coś wnioskować po tych wynikach..
Zobaczymy wieczorem.
0
Jaki bilans ma Villarreal z Barcą, Realem, Atletico ,Valencią ?
0
Jeśli w tym tunelu rzeczywiście trener i zawodnik Atletico chcieli skopać d... Neymarowi, to nie wiem czemu nie są zawieszeni na kilka meczów.
1
Prawda to.
Moim zdaniem sędziowie powinni trochę "przykręcić śrubę" zawodnikom i trenerowi Atletico.
To jest piłka nożna a nie jatka pod dyskoteką.
Jak chłopaki mają taki extra power to MMA czeka.
Tylko tam przeciwnik oddaje i to zazwyczaj mocno.
0
Powiedzmy że gdyby się nie zaadoptował również w kolejnym sezonie to można by go opchnąć w następnym zimowym okienku.
Zresztą sam by pewnie w takiej sytuacji chciał odejść.
Ale na dziś dzień to info jest jakąś brukową hipokryzją.
1
A ja myślę że Suarezowi nawet w kolejnym sezonie nie będzie łatwo.
Messi z Neymarem tworzą naprawdę zgrany i pasujący stylem do taktyki duet.
Czasem mam wrażenie ze "ten trzeci" to powinien być mniejszego kalibru napastnik, ale w formie i umiejący się poświęcać dla tych dwóch cracków.
Oczywiście mam nadzieje że się mylę.
0
Pedro to jakaś zagadka, zagra 2 mecze w miarę nieźle a potem spadek.
Nie wiadomo co z nim robić, trzymać czy sprzedać póki coś jest wart.
Ja bym Sandro za niego wstawiał w łatwiejszych meczach.
1
Jeśli Bravo będzie bronił tak jak broni to nie ma żadnych podstaw żeby go kimkolwiek zastępować.
Jak bramkarz ma super formę to trzeba to na maxa wykorzystać, choćby miało to trwać kilka lat.
0
No nie wiem, pożytek to z niego już jest ale czy on kiedykolwiek będzie w stanie
wykorzystać 100% swoich możliwości grając w tym systemie ?
Nie wygląda na gościa który lubi kręcić kółeczka wokół siebie i wykonywać dziesiątki podań na małej przestrzeni.
Z drugiej strony może dobrze mieć dla odmiany jednego napastnika o zupełnie innym profilu, zawsze to jakieś zaskoczenie dla rywala.
Mnie martwi jednak to że w takich niesprzyjających taktycznie okolicznościach
facet może nigdy nie uzyskać 100 procentowej formy bez której nie będzie
wart tych zapłaconych milionów..
3
No właśnie w naszej sytuacji (za dużo napadziorów) nic się nie stanie jak Reus się co jakiś czas zepsuje.
Kupowanie go jako przyszły fundament napadu byłoby rzeczywiście ryzykowne.
Jak pamiętam to tych kontuzji pomniejszych też było trochę, a magicznej różdżki w Barcelonie nie mamy żeby go uzdrawiać na pstryknięcie palcami.
Z drugiej strony mając superTrio łapczywe na gole, nie bardzo widzę Reusa w pomocy podającego piłki.
To jest gość od strzelania bramek.
1
Banda Simeone ostatnio trochę przesadziła z bandytyzmem.
Mało Neymarowi nogi nie urwali..
0
No tylko nie róbmy im jakiejś krzywdy bo dostaną doła i liga będzie nudna..
0
Nie naśmiewaj się z nicku bo ma on swoja konkretną historię..
0
A czy przypadkiem Luis nie dostał ultimatum - albo przestajesz głupio mieszać
składem albo do widzenia ?
Bo tak to trochę wygląda ..
0
Ciekawe co byś powiedział jak by się drugi Messi pojawił..