RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jest w tym jeden haczyk.
Iniesta chyba gra bardziej z przodu gdzie jest większa presja i trudniej.
Gdyby go trochę cofnąć i zwolnić z biegania do przodu, może dałby radę.
0
To oczywiste Andres.
Dwóch piłkarzy środka pola którym się już trochę nie chce, to za dużo.
Pisałem już o tym kiedyś że powinieneś przejąć role Xaviego.
Czyli "regulować tempo gry" - jak to niektórzy określają robienie kółeczek i granie do boku lub do tyłu.
Zanim polecą bluzgi zważcie że jestem fanem talentu Andresa.
0
Kogo masz na myśli ?
0
Ja bym wolał widzieć Atletico deptające Realowi po pietach.
1
Mecz fajny ale sędzia kalosz.
Żeby się nie zemściło..
0
W czym problem, pograją po trochu każdy i po sezonie lepszego się zostawi a gorszego sprzeda za gruby szmal..
Jak masz kasę i pełny skład to można robić fajne interesy.
Chyba że jesteś Zubi i nie kupujesz nikogo a potem nagle się budzisz i bierzesz starców czy kaleków za grube pieniądze.
0
Cenę dyktuje konkurencja.
Szejki i rusek dadzą te 100 baniek więc i my musimy.
Kiedyś drogo kupował tylko Real, teraz czasy się zmieniły.
8
Jak jeszcze raz ktoś napisze że nie rozumie ceny 200 mln, to będzie oznaczało że w połowie jest to portal jakiś półgłówków.
Ludzie, 100 mln dla Juve i agenta, reszta to kontrakt na parę lat.
Czy wy naprawdę myślicie że ktoś da 200 mln za tego piłkarza ?
100 jest wart jak najbardziej, przy dzisiejszych realiach.
0
Tylko że to właśnie on jest pasowany na podstawowego obrońce a obecni na ławkę albo na sprzedaż.
0
Chyba w sprincie.
W reakcjach jest powolny.
0
Prawda jest taka że obaj nie są rewelacją, Francuz jest powolny w reakcjach i lubi zrobić coś głupiego a Bartra wciąż robi proste błędy, mimo że wygląda na zdolnego chłopaka.
Dlatego tez nie są pewniakami pierwszego składu.
Te lamenty nad Bartrą są grubo przesadzone.
2
A tam wielkie halo z tym finałem.
W sumie to logiczne że nie chcą Barcy u siebie..
0
Jeśli płacimy tyle co Real to sprawa jest oczywista, facetowi chyba bliżej sercem
do Madrytu..
Tutaj podział jest konkretny, raczej trudno rozważać obie opcje jeśli kasa jest taka sama.
Chyba że on piłki nie ogląda i nie ma preferencji wyrobionych..
0
Dajcie spokój Andresowi, on już odchodzi w cień powoli.
Wydaje się że pasowała by mu rola Xaviego, tzn. bardziej cofnięy rozgrywający, regulujący tempo gry.
Do przodu mu się nie chce iść, nie strzela i nie asystuje.
Xaviemu dziękujemy, na jego miejsce wchodzi Iniesta.
0
Wiadomo że każdy ma prawo wolnego wyboru, ale chciałbym widzieć więcej
dobrych zawodników którym zależy na przejściu właśnie do Barcy.
No chyba że dla nich najważniejsza jest kasa i bez względu na zarobione miliony
pójdą tam gdzie dadzą parę euro więcej.
0
Nie wiem o co chodzie temu Danilo, Barca to idealne miejsce dla niego.
Będzie wolne miejsce po prawej stronie, stylem pasuje do naszego zespołu.
Chyba że on jest jakimś ukrytym fanem Realu...
0
Wystarczy że Barca go nie kupi, to już jest powód.
W sumie taktycznie jest to zrozumiałe.
0
To prawda, drużyna gra bardziej zróżnicowanie.
Jest miejsce na kontrę i trochę wolnego pola.
Jedyny problem leży w grze obronnej.
No ale tego chyba się nie da zmienić.
0
Barcelona to w ogóle przespała więcej okienek.
0
No tak, ale trzeba kupić po pierwsze 2 pomocników i bocznego obrońce.
Ze stoperem bym się wstrzymał.
Zwłaszcza że nie ma nic ciekawego na rynku.
0
Jak najbardziej masz racje.
Niby mamy stoperów a jednak przy każdym jest znak zapytania.
Myślę że nie ma się co spinać, na razie jest czym grać.
Ceny za średnich obrońców są kosmiczne, to też nie pomaga.
0
Gdyby był dobry młodziak za niego to proszę bardzo.
Ale nie ma.
2
Nie zapominam.
Zawodników znających tylko jedna kiwkę , nigdy się nie zapomina.
1
I po co pisać takie banialuki ?
Mamy zakaz, Pedro akceptuje role zmiennika, gra przyzwoicie, zna system.
Nie ma mowy o sprzedaży.
0
Już widzę jak Real traci punkty w Bilbao.
Chyba w Fifie..
1
Trochę prawdy w tym jest.
Barca jest w formie, nie ma kontuzji i kartek , gra ze słabymi a i tak przegrywa .
Tak się nie da wygrać ligi.
0
Nie było transferów przez ostatnie lata i teraz trzeba nadrabiać.
Pół drużyny do wymiany było i się tego nie ominie.
Na razie nic się nie "wychowało" to trzeba kupywać..
1
Ja nie wiem jak my mamy wygrać tą ligę skoro chłopaki co drugi mecz wyglądają jakby im się trochę nie chciało.
Miliony na konto lecą a oni tak na 70 % zaangażowania.
0
No w porównaniu z początkiem sezonu kiedy ciągnął czasem sam ten wózek ..
1
Neymar wygląda jakby miał na serio kryzys formy..