0

Piłka klubowa to inna bajka niż reprezentacja.
Tutaj w meczu Juve-Barca będzie miazga.

0

Poziom meczu Monaco-Juve to druga liga w porównaniu do reszty.

0

Jeśli jest jakiś problem to taki, że jak gramy z dobrymi ekipami (PSG, City) to nasze SuperTrio tak ich gniecie ,że nawet nie mają jak nas przycisnąć.

Gorzej jest z drużynami które mają mocniejsze jaja np. Real, Bayern .
Wtedy nasza obrona bardziej piszczy, a wszyscy wiemy że to nadal nie jest jakiś monolit nie do ruszenia..
Co zresztą dobrze pokazały ostatnie mecze z Realem i Valencią.

0

Wyglądali jak by sobie wykalkulowali że to się nie uda.
Trochę lipa, ale w sumie mieli racje..
Fajnie jakby jeszcze Atletico po wygranej z Realem trafiło na Bayern, zawsze mnie ciekawiło co się stanie jak hitlerowcy trafią na bulterierów..

0

Na co nas nie stać niby ?
Jak mamy się wzmacniać to raczej potrzeba piłkarzy którzy kosztują..

1

Alves musi zostać, niech mu dają co chce i tak nie ma na rynku dobrego PO który będzie dawał więcej niż Dani.
Można będzie odłożyć zakup na później, kiedy się pojawi odpowiedni zawodnik.

1

Ktoś dostanie prezent w postaci Monaco/Juve w półfinale..
A Porto zagrało totalne dno..
Oni chyba nie umieją się bronić.

0

Ok. ale co z transferowym fairplay ?
Jeśli chodzi o kwotę 80 mln za Pogbe to nie jest ona dla mnie dziwna (takie czasy)..
Ale moim zdaniem Barca potrzebuje dwóch pomocników, więc wolałbym nie wydawać na jednego takiej kasy.
Zależy też oczywiście kogo byśmy za te pieniądze kupili..

0

Pomyślałem jak go widziałem że prezentuje się dużo lepiej od Munira, za każdym razem gdy dostawał szansę grał dobrze i nie odstawał od reszty.

0

Fajny chłopak ale jeśli za jego cenę moglibyśmy dostać np. Coutinho i Reusa to ja wolę dwóch zamiast jednego.
Chyba że te 80 mln to ściema..
Ktoś w ogóle wie ile możemy wydać w zimowym oknie transferowym ?
Biorąc pod uwagę sprzedaż Tello,Pedro i Songa .

0

No tak, Tata twardej ręki nie miał.
Zresztą w ogóle był typowym trenerem "na przetrzymanie", bo nie było kogoś konkretnego.

0

Dość śmiała teoria.
Jak dla mnie tamta drużyna się kończyła i każdy trener zaliczyłby mniejszą lub większą wtopę z tamtą Barceloną.

0

To prawda.
Tamta Barca to był kosmos.
Ale tak sobie myślę że jak by doszło dwóch naprawdę dobrych pomocników to
może i obecna drużyna by błysnęła większym światłem..
No i jakiś stoper który ma jaja i angażuje się na 100%, w przeciwieństwie do niektórych..

2

Tata po pierwsze trafił na schyłek "starej" Barcy, tyle że nikt wtedy nie chciał tego przyznać, że ta drużyna jest wypalona.
Do tego Messi miał dołek formy, a Barca wiadomo, bez Leo to pół drużyny.
Inna sprawa że zespół potrzebował wstrząsu, więc może dobrze że przyszedł Luis.

1

Ależ śmiechowna dyskusja.
Wszyscy trzej grają piach, jak na wymagania które stawia pozycja pomocnika w FCB.
Rakitić najlepszy ?
Możliwe, tym bardziej jest to dowód na miernotę naszej środkowej formacji.
Facet wygląda jak by mu piłka przeszkadzała..
Całe to trio nadaje się na rezerwę a nie pierwszy skład.

0

Trudno tutaj ocenić kto jest winny.
A może własnie Pep w jakiś sposób przeciąża zawodników ?
Tak czy inaczej sposób wyrażania pretensji był żałosny.
Wątpię że Bayern zatrudnia lekarza który jest jakimś partaczem.

1

Pretensje do sztabu medycznego - totalne dno (zachowanie Pepa)

1

To prawda, Marcelo robi straszny wiatr, często zaczyna akcje z których padają gole dla Realu.

1

No ciekawe czy Reus rozmawia z Realem żeby podbić cenę , czy rzeczywiście jest taki nie zdecydowany, Real/Barca.
Fajne jest w tym piłkarzu to że można go puszczać w pomocy i w ataku jeśli zajdzie potrzeba.

0

Było go brać jak coś burczał że chce odejść z Chelsea przed obecnym sezonem.
Teraz to Mou musiałby zgłupieć żeby go sprzedać.
Chyba że chłopak sam zechciałby zagrać w atrakcyjniejszym zespole..

1

Gra naszej obrony to była jakaś tragedia.
Takimi meczami pokazujemy jak nas załatwić.
Znaczy się cisnąć na maxa i się chłopaki gubią..
A to że graliśmy mecz z PSG nie oznacza że można pozwolić sobie na taki paraliż w defensywie.

0

Sandro powinien dostawać szanse ale nie wiedzieć czemu Luis go chyba nie lubi.

0

Masz całkowita rację.
Drużyna w pewnym momencie wyglądała jakby zaczynała się "zgrywać" a potem znowu się to jakby rozleciało i zaczęliśmy wygrywać indywidualnymi akcjami.
Kto wie, może to jest metoda..
W końcu od tego mamy SuperTrio.
Inna sprawa że nie ma pomocy, więc trudno o składne akcje.

2

Czerwony - Pedro.
Zagrał co prawda tylko chwilę ale zdążył pokazać "co potrafi".

7

Czy ktoś mógłby zwolnić tego komentatora który krzyczał Łooo ! ?
To mecz Barcy do cholery czy jakaś gala KSW dla łysych wieśniaków...

3

No właśnie, słabiej w akcjach ofensywnych.
Siła Barcy opiera się miedzy innymi na podłączaniu bocznych obrońców do ataku.
Wyraźnie widać że jak nie ma Alvesa to czegoś brakuje.
Montoya się tego nie nauczy.

1

Montoya nadaje się na żelaznego rezerwowego.
Ale chyba nie chce nim być..

41

Pomijając powód oczywisty, warto by wygrać z Valencią również dlatego,
że być może dzięki temu Atletico w ostatniej kolejce będzie grało o nic.
Znaczy się Valencia będzie miała za dużą stratę żeby im zagrozić w walce o 3 miejsce..

0

Dla mnie to zachowanie poniżej krytyki.
Cała bawarska impreza Pepa zanosi się na porażkę więc chyba chłop nie wytrzymuje nerwowo...

0

To zwykła lanserka i brak szacunku dla pracowników klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?