RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzajcie z tym Bayernem.
To nie ta sama drużyna co 2 lata temu, Pep trochę tam napsuł.
Nie wiadomo jak będą wyglądać w zestawieniu z jakimś dobrym teamem..
0
No nie powiem, na YT prezentuje sié rewelacyjnie.
1
zawsze był dla mnie głupolem
0
Benzeme ?
Abidal zwarioawał..
1
Prawda to.
Grając z City będącym w kryzysie i zaliczką jednego gola, nie mamy prawa mieć większych kłopotów.
0
Arsenal jest słaby i zasłużył na porażkę w dwumeczu.
Nie wiem czego oni niby oczekują z takim teamem ?
4
Ja myślę, że po tych ostatnich niepowodzeniach oni mają tam takie bagno, że
aż trudno to opisać.
Kasa poszła a ekipa jest słaba i po raz kolejny pokazuje że nie ma tam "team spirit".
Pewnie będą chcieli ukłuć Barce ostatnim tchnieniem ale średnio sobie wyobrażam żeby w takiej formie nam zagrozili.
No chyba że chłopaki w obronie nasadzą jakiś klopsów albo ktoś czerwień głupio zarobi..
Dobrze by było zdobyć bramkę i mieć spokój na cały mecz..
0
Skrajnie różne myśli mam na temat Alvesa.Z jednej strony mam dość jego pajacowania, dekoncentracji i wywierania presji finansowej na klub, a z drugiej wiem że nie mamy dobrego PO za niego i cały sezon będzie kłopotliwy.
0
Niby tak ale oni maja tam chyba jakiś totalny syf w drużynie,trener praktycznie na wylocie, szejki zgrzytają zębami.Wydaje mi się że City w obecnym kształcie się kończy, po prostu ten projekt trochę zawiódł i mimo wysokiego poziomu nie jest wstanie dorównać najlepszym, nie ma ducha ten team.Nie wiem co oni tam planują ale pewnie zmienią trenera i znowu nakupią jakiś cracków.Tylko czy ktoś tam będzie chciał grać.. (mam na myśli najlepszych).
0
Plus wulkan i podróż Barcy autokarem, czyli zmęczenie a o meczu z Chelsea to już szkoda gadać jak im się udało to wygrać, chyba w 1/8.
0
Wyglądał jak wypalony piłkarz.
1
To prawda jest palantem ale mam wrażenie że jego gra nie jest niebezpieczna dla zdrowia przeciwnika.
To raczej taki zły kłótliwy chłopak, ale wielkiej krzywdy nie robi.
Powinni go częściej usuwać.
1
Mimo że nie lubię Mou, zawsze uważałem go za dobrego trenera.
Dobrego ale też takiego który ma sporo farta.
Jak ktoś oglądał drogę Interu do wygrania LM to wie o czym mówię.
Ostatnio ten fart go opuścił chyba.
33
Po odpadnięciu Chelsea zaczynam wierzyć w wygranie LM.
Wydaje mi się że to był najtrudniejszy przeciwnik dla Barcelony, Mou zapewne postawiłby autobus, byłoby naprawdę ciężko.
Pep zepsuł Bayern więc to nie to samo kiedy wygrywali puchar i łoili nam skórę.
Real ma kłopoty.
PSG gra super ale jest do ogrania, jeśli zagramy dobrze.
Chelsea z autobusem byłaby koszmarnie trudnym rywalem .
Oczywiście droga daleka ale jakoś jaśniej to wszystko widzę po ich odpadnięciu.
Najbardziej w tej chwili obawiam się Robbena hasającego między naszymi
niepewnymi obrońcami.
1
No i co , czy ktoś jeszcze tutaj nadal nie chce Varettiego ?
0
Dla mnie Bundesliga to lipa.
Jak BVB było na topie to coś się działo a tak to nudy.
Hitlerowcy zgarniają wszystko reszta słabiaki.
0
Pytanie jak z techniką użytkową u Turka, czy z łatwością przedrybluje jednego lub dwóch przeciwników ?
Czy może tylko te wolna a reszta słabiej ?
Im dłużej mam do czynienia z Barcą tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu
że tutaj nadają się tylko piłkarze z bajeczną techniką, a w ofensywie to już jest absolutne minimum.
Ta drużyna stwarza presje na przeciwnika gniotąc go swoim potencjałem technicznym, piłkarze muszą być dobierani pod tym kątem.
Problem w tym że tacy grajkowie kosztują.
0
Barca mocno przysnęła z uzupełnianiem składu .
Przez to musimy wydać kasę na 2 zawodników linii pomocy ale raczej takich co od razu nas wzmocnią a nie perspektywicznych.
Tacy jak Turek też są potrzebni ale w następnej kolejności..
0
Chyba nie mieli już siły..
Ale Real grał tak kaprawo że można było jeszcze z wątroby pociągnąć i
coś tam ukłuć.
4
Schalke mogło lepiej rozegrać ostatnie 10 min spotkania.
No i ten róg w ostatnich sekundach, prosto w ręce Casillasa..
Straszna szkoda, można było zrobić tam większy kocioł w końcówce.
Ale i tak wielkie brawa , strzelić 4 gole na Bernabeu..
0
Ten zespół nie ma ducha.
Jedzie na ambicji.
3
Gotze to by był ciekawy transfer.
0
Ale jest w tym jeden haczyk.
Iniesta chyba gra bardziej z przodu gdzie jest większa presja i trudniej.
Gdyby go trochę cofnąć i zwolnić z biegania do przodu, może dałby radę.
0
To oczywiste Andres.
Dwóch piłkarzy środka pola którym się już trochę nie chce, to za dużo.
Pisałem już o tym kiedyś że powinieneś przejąć role Xaviego.
Czyli "regulować tempo gry" - jak to niektórzy określają robienie kółeczek i granie do boku lub do tyłu.
Zanim polecą bluzgi zważcie że jestem fanem talentu Andresa.
0
Kogo masz na myśli ?
0
Ja bym wolał widzieć Atletico deptające Realowi po pietach.
1
Mecz fajny ale sędzia kalosz.
Żeby się nie zemściło..
0
W czym problem, pograją po trochu każdy i po sezonie lepszego się zostawi a gorszego sprzeda za gruby szmal..
Jak masz kasę i pełny skład to można robić fajne interesy.
Chyba że jesteś Zubi i nie kupujesz nikogo a potem nagle się budzisz i bierzesz starców czy kaleków za grube pieniądze.
0
Cenę dyktuje konkurencja.
Szejki i rusek dadzą te 100 baniek więc i my musimy.
Kiedyś drogo kupował tylko Real, teraz czasy się zmieniły.
8
Jak jeszcze raz ktoś napisze że nie rozumie ceny 200 mln, to będzie oznaczało że w połowie jest to portal jakiś półgłówków.
Ludzie, 100 mln dla Juve i agenta, reszta to kontrakt na parę lat.
Czy wy naprawdę myślicie że ktoś da 200 mln za tego piłkarza ?
100 jest wart jak najbardziej, przy dzisiejszych realiach.