1

Wyczuwam podobnie..

0

Ale kanał z tym Pogbą, koleś zajebisty ale drogi ohydnie... i jeszcze podbijają..
Inna sprawa że można by mieć dwóch za tę cenę..

1

starość, starość

0

Jakoś wczoraj nie odpalił, zapewne miał jeden z "tych" dni..
To nie jest hejt na Luisa, po prostu mu nie szło.
Po to Messi haruje w drugiej linii żeby w ataku mieli z czego strzelać..
W końcu sam wziął sprawy w swoje ręce i się udało.

0

Poważnie.
A ty poważnie, nie zauważyłeś że Luisito wszystko psuł ?

0

Czerwony jest oczywisty - Suarez.
To jeden z tych meczów w których w pewnym momencie wiesz że on nie strzeli choćby miał z 10 sytuacji..

0

No na pewno.
Szczególnie pragnę widoku Robbena buszującego między naszymi obrońcami..

2

Nie ma Robbena - nie ma Bayernu.
A Pep niech się zawija i zostawi Niemcom co niemieckie..
Suarez chyba sobie przypomniał swoje początki w Barcelonie..

29

Real zagrał beznadziejnie, szkoda że "trójki" nie dostali.
Juventus nie postawił poprzeczki jakoś szczególnie wysoko, raczej to Real grał słabo.
Nie wiem czy oni oszczędzają siły na ligę , czy co..

1

Reakcja Pepa na tą sytuację - chyba mu wlepią jakąś kare bo lekko przesadził.
Przynajmniej ja nie widziałem nigdy trenera rwącego się do bitki, na tym poziomie rozgrywek.
Ostatni filmik na dole strony -
http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/19859123/lekarz-kadry-potwierdza-lewy-zlamal-szczeke

0

Kontuzjowany Robben = Barca w finale LM.
Taki fart nie zdarza się dwa razy.

0

Mam nadzieje że nie wyciągnęli wniosków..

0

Obawiam się że Bayern ma nad nami przewagę własnie przez tą wygraną ligę.
Do tego wracają skrzydła po kontuzjach.
Bayern ostatnio nie prezentował się najlepiej, ale teraz będzie dużo silniejszy .

21

Dziadek, nigdy cie nie lubiłem.
Masz ból dupy bo Messi cię dwa razy załatwił.
Obaj by dali radę wszędzie bo mają na to papiery.

0

Mam szacunek do Pepa bo stworzył najlepszą drużynę jaka widziałem.
Ale prawda jest też taka,że miał do dyspozycji naprawdę kosmicznych piłkarzy.
To nie przypadek że z nimi w składzie Hiszpania zdobyła tyle trofeów, a w FCB jeszcze był do tego Messi w szczytowej formie.

To samo w Bayernie, co za problem wygrać Bundesligę, skoro nie ma tam przeciwników.
Sposób w jaki przegrał z Realem w poprzednim roku był lekko żenujący.

Guardiola może jeszcze się pokazać jako wybitny trener ale musi zrobić coś konkretnego, stworzyć drużynę i coś z nią wygrać.
Teraz ma niezły test bo wygląda na to, że trzeba będzie pokonać Barce i Real żeby wygrać LM.




4

Nie wiem gdzie widzisz ten jego geniusz ?
W kopiowaniu tego samego stylu, w kolejnym klubie?
Szczególnie błysnął geniuszem w meczu z Realem w ostatniej LM..

0

Bayern jest dużo słabszy jak nie ma Robbena i Ribey'ego.
Jeśli oni zagrają i będą w formie, możemy się spodziewać bardzo drapieżnego Bayernu.
Robben daje tej drużynie element zaskoczenia w ataku, bez niego są schematyczni.
Trochę tak jak z Messim w FCB.

0

To jasne, że Barca to nie jego poziom.
Ale z powodu bana każdy jest potrzebny.

0

Meczu Juve-Real nie ma co oglądać, tam będzie manita albo jeszcze lepiej..

0

Najważniejsze żeby Real nie trafił na Juve, tego nie zniosę..

0

Oczywiście że nie, PSG i City poziom trzymają, ale tak jak pisałem powyżej brakuje
im trochę "ducha"żeby więcej zawalczyć.
No ale jak się buduje drużynę za "petrodolary" to się ma takiego "klapciucha"..

A co do Barcy to mnie nadal przeraża jakość naszej defensywy, dlatego liczyłem że Bayern i Real odpadną.

0

Pamiętam Juve bardzo dobrze, te ich wałki na 1-0 itp.
Zaszli mi tym za skórę tak ,że będę ich hejtował do końca życia..
Milan to inna sprawa - pełen szacunek.
Ale weźmy pod uwagę teraźniejszy poziom i formę, powiedzmy sobie jasno - Juve w porównaniu z resztą półfinalistów to druga liga.
Przepaść jest kolosalna.
Już od dawna nie ma tam żadnych cracków w defensywie, catenaccio raczej im nie wyjdzie, a z przodu szału też nie ma.

Wygraliśmy z Realem
Owszem, ale jedną indywidualna akcją.
W całym meczu nie byli gorsi, swoje sytuacje mieli.
Nie powiedziałbym że ktokolwiek czuje tu mentalna przewagę..

Na Barce są dwa sposoby- autobus albo rzucenie się do gardła, jak zrobił kiedyś Bayern (wykorzystanie słabości defensywy).
City i PSG nie zrobiły ani jednego ani drugiego, efekt znamy.

Bayern i Real mają potencjał żeby nas przycisnąć, a co się wtedy dzieje widzieliśmy w meczu z Valencią.
Ale będą jaja jak Lewy osobiście nam dokopie, żebym nie wykrakał..

0

No tak , jest strach przed Robbenem wchodzącym jak w masło w naszą obronę.
Tego się obawiam i twierdzę że połowa wartości tej drużyny to ten wściekły robot, trochę tak jak u nas Messi.
Co do Realu to obawiam się że oni czuja słabość naszej defensywy i maja czym ukłuć.
A Juve to jest jakiś śmiech, poziomi ich meczów to żenada, w ogóle nie powinni być w półfinale..

3

Real bez Marcelo sporo traci, więc teraz będzie mocniejszy.
Jakoś nie specjalnie nam szło z nimi ostatnio, tak że nie ciszyłbym się za bardzo na wylosowanie białych.
PSG, City - tuzy światowej piłki ?
To czemu tak gładko się dali objechać ?
Dla mnie to są teamy którym trochę brakuje jaj..

0

Chłopaki z ferajny już szykują gotówkę, Juve w finale..

0

Monaco ostatnie 15 min nic nie grało, zero motywacji.
Atletico to ja akceptuje jak wygrywają z Realem, ale jak nie to szkoda zdrowia patrzeć na taką gówniana piłkę..

0

Piłka klubowa to inna bajka niż reprezentacja.
Tutaj w meczu Juve-Barca będzie miazga.

0

Poziom meczu Monaco-Juve to druga liga w porównaniu do reszty.

0

Jeśli jest jakiś problem to taki, że jak gramy z dobrymi ekipami (PSG, City) to nasze SuperTrio tak ich gniecie ,że nawet nie mają jak nas przycisnąć.

Gorzej jest z drużynami które mają mocniejsze jaja np. Real, Bayern .
Wtedy nasza obrona bardziej piszczy, a wszyscy wiemy że to nadal nie jest jakiś monolit nie do ruszenia..
Co zresztą dobrze pokazały ostatnie mecze z Realem i Valencią.

0

Wyglądali jak by sobie wykalkulowali że to się nie uda.
Trochę lipa, ale w sumie mieli racje..
Fajnie jakby jeszcze Atletico po wygranej z Realem trafiło na Bayern, zawsze mnie ciekawiło co się stanie jak hitlerowcy trafią na bulterierów..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?