0

W sytuacji kiedy żaden kandydat nie wydaje się być odpowiedni, jest mi wszystko jedno.
W końcu grają piłkarze a nie prezydent.

0

Już mi wszystko jedno kto zostanie królem, ważne żeby Arda przyszedł bo jest idealny do Barcy.

0

Ten artykuł to przesada w drugą stronę.
To że trener nie stoi z batem nad Messim to nie oznacza że wolno mu człapać po boisku.
To jest bardzo pokrętne tłumaczenie słabego występu naszego Boga.
Trener słaby ale u innych było to samo.

3

Koleś się skompromitował.

5

Nie no to jest jakaś szopka, trener chce piłkarza, koleś jest idealny do załatania dziury w pomocy a niedoszły prezydent chce coś tu popsuć i robi aferę dla zdobycia głosów.
Mam nadzieje że wyborcy wezmą pod uwagę ten żenujący proceder.

15

Może i dobrze , Messi będzie głodny sukcesu po porażce.
Chyba że dostanie doła..
A Higuain to totalna porażka, po tym co odwalił na Word Cup nie dał bym mu zagrać więcej ani minuty.
Patrzysz na niego i wiesz że coś spartaczy, zazwyczaj setkę , tym razem karnego..

A Argentyna nie zasługuje na trofea bo mając takich cracków grają kunktatorsko, kara jest zasłużona.

0

Gdzie to można obejrzeć ?

2

Laporta to lansiarz.

1

Laporta to jakiś populista, nie chcę go.
Powinien sobie jeszcze znaleźć jakiegoś katalońskiego Rydzyka do naganiania moherów.
A wypad panów do Włoch rzeczywiście był porażką, po co było tam jechać skoro piłkarz jest nie na sprzedaż ?

0

Tylko nie Munir.

1

Rafhina prezentował się bardzo dobrze ?
Chyba inną ligę oglądałem..
Jeśli już to co najwyżej poprawnie.

3

Nie wiem jak sobie wyobrażasz że Pogba nagle okaże się szrotem.
Może co najwyżej nie spełnić oczekiwań grając w FCB.

4

Odejście od stylu ?
Powiedziałbym że wręcz przeciwnie, Turek gra bardzo po katalońsku..
Dobra technika , wszechstronność, pomocnik w sam raz dla Barcy.

0

Liczę że przynajmniej po wyborach coś się okaże.

0

No to wynegocjowali super.

0

Wyszło na to że nasz super team negocjujący transfer nic nie załatwił.
A było wielkie halo że jadą kupować Pogbe.

Toż to wielki sukces że będziemy mogli negocjować za rok z tej samej pozycji co inne kluby.
Za rok Pogba wypruje flaki żeby zagrać mega dobrze na ME a wtedy jego cena wyniesie pewnie ponad 100 mln i damy sobie spokój .
No ale zabawa dla pismaków była przednia.

1

"Juventus obiecał" jakoś do mnie nie trafia, wolałbym jakąś klauzule pierwokupu
albo po prostu transfer tego lata z wypożyczeniem na rok.
Bo tak to agent-idiota może wymyślić za rok, że chce 110 mln za Pogbe i do widzenia.

0

Może to jest nie polityczne co teraz napiszę, ale Real rzeczywiście miał trochę pecha z kontuzjami i gdyby nie to to patrząc na różnicę punktową to byłoby ciężko żeby Barca wygrała ligę.

2

Takie transfery bym chciał widzieć.
Jak się okazuje można kupić dobrze i za sensowne pieniądze.

1

Chodzi o to żeby nie rozpieprzyć atmosfery w drużynie, dając mu na dzień dobry więcej kasy niż zarabiają zasłużone katalońskie gwiazdy.
Powinien się zgodzić np. na 10 mln i podwyżkę jeśli zasłuży sobie grą.

4

Robinho nic nie kuma.

0

No to by było szkoda.
Pogba jak najbardziej, chyba że agent zwariuje i zarząda 100 mln.

5

Dajmy spokój Pogbie i tak przybędzie za rok, jeśli w ogóle.
W tej chwili ciekawy temat to Turan.
Nie jest drogi a byłby bardzo dobrym wzmocnieniem.
Po co wydawać dużo skoro można mniej?
Koleżka ograny w LaLiga, zadziorny i umie grać do przodu.
Dodałby nam zębów w środku pola.

2

Szklanka - to prawda.

Nie pasuje ?

Moim zdaniem przydał by się , dobry technik, strzał, drybling, gra zespołowa.

Do tego może robić za pomocnika lub napastnika w razie potrzeby.

0

Szejkowe czy nie szejkowe, facet nic ciekawego nie gra oprócz wrzutek które raczej nie są warte 60 mln, mam nadzieje że L.E. to widzi..
Do tego przejawia jakieś chamskie zachowania które mi się średnio podobają.

8

Dużo lepszy Turek niż Koke który jest totalnie przereklamowany.
Można byłoby go brać (Koke) ale za 30 mln a nie jakieś kosmiczne sumy.

0

Jak to nie będzie Koke, to mi wystarczy.

2

Tak było, jest i będzie.
Na wieki wieków-amen.

A tak serio to taki koleś by się przydał w środku pola, ma technikę i ma jaja.
Nerwus jak każdy większość Turków, ale to nie problem myślę.

0

Jeśli nawet turek dołączy do Barcy to co z LM ?
Daruje sobie fazę grupową z Atletico czy u nas nie zagra ?

0

Więc właśnie mnie interesuje po co trzymać zawodnika który cały czas grzał ławę i nie wygląda żeby się przebił do składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?