5

Mam na myśli całokształt a nie wybrane fragmenty.

Wkład Messiego w sukcesy FCB jest kluczowy i kluczowe jest utrzymanie go w drużynie za wszelką cenę ($).

Neymarowi daleko do takiej pozycji a jak ktoś myśli że to jest przyszły Messi i zdobywca wielu złotych piłek to chyba ma nierówno pod sufitem.






7

Neymar nie zasługuje na tak kosmiczne zarobki.
Jest dobry ale to nie Messi.

0

Yarmolenko ciekawy transfer, tylko La Liga to trochę inny poziom niż na Ukrainie.
Do tego jeśli ma być to wzmocnienie na już to też słabo bo chłop się będzie przyzwyczajał przecież.

1

Ja się zarejestrowałem za darmo a z meczami to nie wiem jak będzie.

1

Jaka jest różnica między transmisją ze strony 11SN a player.pl ?
Na player.pl trzeba się zarejestrować, to już zrobiłem.
Oprócz tego jakieś info dotyczące tych transmisji ?

0

Za free, czy jakiś abonament trzeba kupić ?

0

Wygląda że kolejny stoper już nam nie potrzebny..

0

Jak ma możliwości to niech je pokazuje.

0

Nie dowidzę w takiej transmisji, co nie zmienia faktu że karny był z kapelusza bo to akurat powtarzali parę razy.

0

obronił bramkarz

0

Typowy mecz, Messi przeciętnie to i Barca przeciętnie.
Karny z kapelusza.
Pomocy nie ma, ale do tego się już przyzwyczailiśmy.

1

Bez względu na to że Pogba to nie pozycja Pedro to myślę że przywitamy go tutaj w kolejnym sezonie.
Miał idealny moment żeby odejść a jednak został i myślę że czeka na Barce.

0

W tym sezonie trzeba zagrać tym co jest, ale w kolejnym przydałyby się jakieś wzmocnienia.
Obronę przydało by się przeczyścić, sprzedać tych którzy nie rokują i kupić kogoś do podstawowego składu.
Jeśli Sandro nie odpali to jakiś napastnik na ławkę by się przydał.

0

Rafinha pierwszym wyborem do ataku ?
To Sandro nic nie pogra w tym sezonie..

0

Nie twierdze że ma zakaz gry na skrzydle, ale mamy słabo w pomocy więc może niech tam robi swoją robotę.

18

Turan to ma zapier....ć w pomocy a nie w ataku.

0

No tak, Pedro w sumie pewnie biedę klepie..

1

Psia mać, następny.
Co was tak pociąga w tym ruskim klubie z pyszałkowatym trenerem ?

0

Nie wiem po jaką cholerę te dziwne kalkulacje.
Bravo jest prawie bezbłędny i wyłapuje jeszcze extra piłki ratując dupsko FCB.
Bravo na ligę i LM, Stagen rezerwowy gra łatwe mecze we wszystkich rozgrywkach.
Najbardziej sensowne wyjście.

1

Sorry ale jeśli Pique serio tak przygadał sędziemu to...
Ech, szkoda gadać.

1

Dobrego pomocnika trudno kupić w zimie.
W kolejnym sezonie ktoś z trójki Pogba-Coutinho-Veratti.

0

Ja tez się chętnie dowiem coś więcej.

0

Beżowi nas załatwili.. super.
A miałem taką super dziuple do oglądania meczyków na Canalu.

0

No cóż, wygląda że mamy dobre przetarcie przed rozpoczęciem ligi.

0

Sandro da radę, ale nowi ludzie muszą przyjść w kolejnym sezonie.
Napastnik, pomocnik i porządny stoper do 1 składu.

0

Wszystko zależy teraz od Messiego.
Jak będzie chciał ten puchar to nastrzela w rewanżu i po sprawie.

15

Widzę duże plusy tej porażki.

Stagen ląduje na ławce, czyli tam gdzie na razie powinno być jego miejsce.
Chłopaki dostali kopa w d..., czas się obudzić.
Może jeszcze więcej "wychowanków" do składu.. ?
Np. Munir
Nikt tutaj nie chce Munira ?

0

Kolego mnie się Munir nie podobał od początku, dziwiłem się na ten medialny spisek żeby chłopaka który nic nie pokazał wpychać do pierwszego składu Barcy.
W drugiej drużynie to sobie można strzelać, liczy się to jak wyglądasz w pierwszej.
A on w ogóle się tam jeszcze nie nadaje.
A Sandro przynajmniej nie odstaje fizycznie, a to zawsze jest jakiś plus.

0

Raczej chyba na ławkę..

0

Znam ludzi co się często mnie pytają, o co chodzi z tym Benzemą że on w ogóle gra w 1 składzie Realu i co to za kpina z płaceniem za niego 60mln..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?