6

Spokojnie , dopóki Barca będzie trzymać fason nikt ważny stąd nie odejdzie.
Bo niby po co ?

0

No właśnie.
Real to nie Barca z dziurami w składzie każdej formacji i połową składu który czasem nie ma motywacji do grania.
Mam na myśli sytuację 2 lata temu.

Kupią teraz albo w lecie i jeszcze na dobre im wyjdzie ten zakaz bo nie będą mieszać w składzie.
Jedynie z Lewym będzie problem bo on teraz nie odejdzie a za rok będzie ban i też go nie kupią..

2

Nie wiem co będzie za 3 lata.
Może go już tu nie być albo będzie sobie grał na pół gwizdka.
A może nadal będzie megacrackiem który daje z siebie 100 %.
Człek się zmienia fizycznie i mentalnie po trzydziestce, wiem to po sobie i ziomkach moich.
Bywa że się szuka innych wyzwań bo stare się nudzą..

6

Większość przeciwników Pogby w FCB chyba zapomina że Iniesta się wykańcza i praktycznie tylko Arda ma jakiegoś większego "zęba"w naszej pomocy..

0

A ja jestem z tych co myślą że taki Pogba by się bardzo przydał.
Szczególnie np. za 2-3 lata, kiedy być może Messi obniży loty i będzie ważne żeby mieć mocny team, tak żeby nie było szoku.
A poza tym nie chciałbym Pogby w Realu bo pamiętam jak nam napsuł krwi w finale LM.
Nasi odbijali się od niego jak piłeczki.
Może nie strzelił gola i nie miał asysty ale był piekielnie trudny do przejścia.

0

Wyjdzie z tego niezła telenowela.
Pogba do Barcy/Realu latem.
Florek na bank będzie chciał kupić Francuza tylko po to żeby FCB go nie dostała.
Tym razem to Barcelona powinna zadziałać podobnie i wziąć tego chłopaka do siebie, choćby tylko po to żeby Real go nie dostał..

0

Pewnie ze jest wart, takie czasy że koło 80-100mln za dobrego młodego grajka trzeba dać.
Kwestia bardziej czy Barca zechce tyle zapłacić..

0

Z tą mentalnością podglądacza to kolego przesadziłeś..
Facet gra na DM w najlepszej drużynie świata, raczej ostry temat ..
Debilne porównanie.

0

Podobno Fifa ma zrobić zakaz upychania dziesiątek zawodników na wypożyczeniach, tak że niedługo już tak różowo nie będzie.
A co do pana Pogby to ja bym go wziął mimo wszystko, choćby dlatego żeby nie poszedł do Realu.
Bellarabi dobry grajek ale ten by już kosztował chyba więcej niż Meyer.
Było brać jak był tani.

4

No takich transferów nam właśnie potrzeba a nie potem płacić po 100mln.
Swoją drogą nie wiem czemu Barca od dawna śpi w tym temacie, kupowanie w miarę pewnych talentów za 10-15 baniek ostatnio jest chyba najlepszym interesem.
Tylko trzeba dobrze niuchać na rynku.

32

Suarez jest napastnikiem, przez to miał większa presję na wykorzystywanie sytuacji podbramkowych.
Dwaj nowi nie będą tym tak mocno obciążeni i nie przychodzą do Barcy jako gwiazdy od których się wymaga worka bramek.
Myślę że będzie im dużo łatwiej.

0

Ja bym go wypożyczył na długi czas, niech się chłop rozwija.
Co na daje te 20mln za niego ?
I tak trzeba kupić kogoś za Stagena..
Chyba że skauci Barcy mają jakiś super talent na oku,najlepiej za nie duże pieniądze.

Jest jeszcze taka możliwość że robi się coraz większy kwas w drużynie przez niezadowolenie Matsa i coś trzeba z tym zrobić..

0

Tylko zauważ że Bravo może bronic jeszcze długo a Stagenowi może się nie chcieć oglądać meczów ligowych z ławki.

Jeśli się pierwszemu bramkarzowi jakaś krzywda nie stanie to Mats może sobie jeszcze dłuuugo czekać na swoją szansę..

2

Rafinha też jakiegoś szału nie robił..
Może by się rozkręcił ale to nie jest na ten moment piłkarz który zbawia pomoc Barcy.

0

Może i jest to jakaś opcja, zawsze można go sprzedać po sezonie jeśli się nie sprawdzi.
Ogólnie to ten chłopak w ogóle mi się nie podoba ale może akurat zaskoczy i mamy kłopot z głowy.
Nie chciałbym tylko żeby przyblokował transfer jakiegoś naprawdę dobrego pomocnika który powinien przyjść w lecie.

0

Nie mam nic do tego chłopaka ale czasem mam wrażenie że ta para Stagen/Barca do siebie nie pasuje i prędzej czy później się rozstanie.
Zwłaszcza że Bravo jeszcze długo pogra na poziomie, a nie widzę Marca czekającego kolejne 3 lata na swoją szansę.

15

Po co Barcelonie ktoś taki jak Denis ?
Szału ten chłopak nie robił i raczej nie zrobi.
Wstawiać nowych jest sens jeśli są to cracki albo młodzi z potencjałem jak Halinović..

A co do trenera Realu to opcja "Mou" mi się nie podoba bo znowu zacznie się wygrywanie za wszelką cenę , faulowanie, mataczenie i autobusy.
Ten antyfutbol Murinho jest dla Barcy niebezpieczny.

0

Za przegraną z Barcą głupotą było by winić Pepa.
Kontuzje podstawowych graczy w Bayernie + Barca w formie = przegrana.

Ale te mecze z Realem..
Dał się ograć jak dziecko.
Czuć było w tym dwumeczu że trener coś spartolił..

0

Od kiedy to jakiekolwiek badania łagodzą ból ?

3

Nikt tak głupi i frajerski sposób nie traci punktów jak Barca.
Tego braku zaangażowania nigdy nie lubiłem i nie dziwie się ludziom że się wściekają.
Wiedzieli że trzeba na to uważać a mimo to znowu to zrobili.

0

Niech przyjdą wreszcie nowi piłkarze bo nie da się tego oglądać.
Zero zaangażowania, obrona z ekstraklasy chyba..

0

Może Drogba lepiej..

0

No ja nie twierdzę że to REALne, ale nie takie rzeczy się zdarzały.
Myślę że gdyby to było za rok to Robert by prysnął z Bayernu.

1

Morda Kucharskiego jest bezbłędna.
Niesamowite ile można wyczytać z twarzy.

A Lewy mógłby się zastanowić o tyle że Barca ma zgrany dobry zespół kolejne transfery latem.
Do tego Messi pewnie ze 3 lata jeszcze pogra na wysokim poziomie.
Wszystko to nie wróży dobrze Realowi.

A swoją drogą Real gdyby kupił Hazarda, Lewandowskiego i może jeszcze kogoś to nie powiem, przyglądałbym się z zaciekawieniem..

0

Chłopak gra dobrze ale ma momenty w których jakby lekko przysypia i daje się robić w jajo.
Zdarza mu się to rzadko, ale najwyraźniej wystarczająco często żeby był poza składem.

0

Nie ma chemii miedzy trenerem a drużyną.
Do tego Rafa krótko pracuje, nic nie poukładał jeszcze.

2

W czym problem ?
Niech pogra jeszcze 2 lata na wypożyczeniu.
Ze niby mamy potem płacić 30mln ?
Nie wiem co to za polityka..

3

A ja przypominam że jedne z większych "problemów" Europy to były I i II wojna światowa, a w tym islam nie maczał palców .
Więc może nie demonizujmy tak bardzo muzułmanów.
Tak jakby europejczycy to były jakieś niezdolne do agresji zajączki.
To nie było tak dawno.

3

Portale społecznościowe niech się lepiej zajmą promowaniem ostrożnej jazdy samochodem bo przez to mamy od groma trupów i kalek.

0

Nie wiem skąd ta spina, grajek dobry, gdyby nie Suarez to by się przydał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?