RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stoperów mamy za dużo w tym trzech typków z problemami.
Jeden starszawy, drugi wieczny talent i trzeci szpitalnik.
Może nawet czterech bo Masche też młody nie jest i stoper z niego taki trochę nie pewny.
Może rzeczywiście sprzedać Mathieu i Bartre a zostawić Verme ?
Jak będzie siedział trochę na ławce to być może z jego zdrowiem będzie lepiej..
Nie oglądam ani Laporte ani Marqinhosa, ale to w sumie pozytywne że są ciekawi stoperzy do wzięcia..
0
Jest w tym trochę racji, w sumie obrońców mamy.
Pogba drugi raz może się nie trafić.
0
Miałem na myśli to że tyle dostanie w innych klubach i Barca może się zgodzić albo nie.
W sumie to mógłby chłopak zmięknąć dla dobra ogółu.
0
Nie zgadzam się kolego z tobą w żadnym punkcie.
Obserwuje faceta i jest absolutnie rewelacyjny -
/technika/siła/szybkość /strzał/podanie/ambicja/młodość/
Żadnych słabości, do tego ograny w dobrym klubie i nie wariat.
Dziwisz się że chce zarabiać i kosztuje stówkę ?
0
Wielki szpitalnik, niestety.
Ale w sumie na czwartego..
0
To była niekumacja a nie braki techniczne.
Za to też się "wylatuje" z Barcy..
Z piłką sobie chłopak radzi, jak na wychowanka przystało.
0
Żarty sobie robisz z nie/poważnych ludzi ?
W FCB trzeba mieć po pierwsze mega technikę użytkową, nie masz odpadasz.
Nawet na stoperze.
0
Barca ma słaby scouting, oni chyba w ogóle nie umieją wyskubywać tanich młodziaków z papierami na dobrą grę..
Wszystko na szkółkę było obliczone, tam temat nie wypalił i musimy kupować "gotowców" za dziesiątki milionów.
0
A ja będę niepoprawny politycznie i napiszę, że oglądając filmiki Mahreza obejrzałem sobie kolejny raz również pana Pogbe.
No i po raz kolejny nie mogę przeboleć że taki mega-zwierzak do nas może nie trafić.
0
Tacy piłkarze raczej 20mln nie kosztują, więc prezentu bym się nie spodziewał..
0
Angolem nie jest, ja myślę że sama gra w PL nie oznacza nic złego.
Gorzej jak by był rodowitym "herbaciarzem"..
0
Nie znam chłopa z telewizora ale może co niektórzy niech wezmą pod uwagę,
że Barca gra trójką napastników.
A to oznacza że potrzeba czterech, a ten czwarty wcale nie będzie wiecznym ławkowiczem.
Trzeba nam dobrego zmiennika, ten wydaje się idealny.
Dybała będzie kosztował fortunę, ciekawe ile angole krzykną za Mahreza..
1
Opłacalne by było pod każdym względem, finansowym , sportowym i klimatycznym.
Jak by nie dał rady to chętni się znajdą, to nie jest bilet w jedną stronę..
1
Trudno wypowiadać się na temat Gutiego nie używając przekleństw..
Ten facet to jest jakieś totalne dno, do tego umysł piętnastolatka.
Obserwuję od dawna jego wypowiedzi, to jest jakiś frustrat.
W Realu grał, ale tak naprawdę się tam nie nadawał kompletnie, za niski poziom.
2
Zapowiada się niezła ciuciubabka w ćwierćfinałach LM.
Wolfsburg, Zenit/Benfica, być może PSV.
W tamtym roku losowanie nie potraktowało nas zbyt łagodnie, liczę że tym razem dostaniemy jakiegoś ogórka, tak dla chwili oddechu..
0
No ciekawe, nie powiem.
Za 75 mln można mieć dwóch dobrych stoperów.
Jeden by pewnie wypalił.
8
Skąd wziąłeś tą liczbę ?
0
Laporte jest chyba ok.
Tylko ta cena jest katastrofalna..
0
Hummels ?
Nie żartuj chłopie..
0
20 dychy mogli by dać, 12 to trochę śmieszna cena.
W końcu chłopak gra w FCB.
1
Przy dobrze zaplanowanej grze nie potrzeba by było żadnego farta, zwłaszcza przy takiej dysproporcji sił.
Pamiętam ten mecz rewanżowy i odczucie że zaraz nam wp...... bramkę jak będziemy tak ryzykownie grać.
2
Masz rację co do ograniczeń Pepa.
Tamta Barca miała praktycznie jeden tryb działania.
Przez tą niekumację Pepa przegrała również dwumecz z Interem.
W tych pojedynkach dał się oszukać jak dziecko, mając kosmiczną drużynę.
0
Problem jest taki że Perez tak podbije stawkę za ten transfer że nie wiadomo czy Barca będzie w stanie tyle dać..
Chyba że ktoś zostanie sprzedany lub wliczony w transfer, ale kto to niby miałby być to nie wiem..
0
Jeszcze tylko Pogby w Realu brakuje..
To jest coś co mi się bardzo nie podoba.
Mecz niezły ale to Arsenal miał mega setkę pierwszy więc nie powiedziałbym że wszystko było pod kontrolą..
Zresztą jak zwykle w pierwszej połowie Barca nie zachwyca ale Arsenal był za słaby żeby to wykorzystać.
0
Piłkarz sam w sobie jest rewelacyjny, tylko jako inwestycja na przyszłość podejrzany, ze względu na zdrowie..
0
Ja bym myślał że raczej go "opylimy" bo tylko patrzeć jak się chłop rozsypie.
Do tego mało szans dostaje, jakby Luisowi nie zależało żeby go ogrywać..
2
Nie do końca masz rację.
Bogatsze kluby zawsze obrabiały te biedniejsze z najlepszych zawodników.
To nie Szejków wymysł.
Oni robią inną patologie, chcą płacić trzy razy więcej niż inni ..
Miejmy nadzieję że Guardiola zaliczy z City wtopę po całości, może choć trochę ducha sportu się uratuje..
0
Żeby tylko chłopakom nie zachciało się szukać koncentracji przez pół godziny..
0
He he, wiedziałem że będzie afera..
Nadal kibicuje Arsenalowi ale zachorowałem na Barce od czasów Rivaldo i co mi zrobisz ?
Z natury kibicuje drużynom ofensywnym, trochę przesadziłem z tym zamrożeniem uczuć, po prostu bardziej interesuje się moją drugą żoną..
0
Było by ciekawie, kiedyś byłem fanem Arsenalu.
Ale mnie porażki zrysowały i zamroziłem swoje uczucia..
Pytanie tylko kto do nich zechce przyjść skoro nie płacą dobrze, a prestiż klubu mocno ucierpiał przez ostatnie lata..