RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam wiem tyle, że Barca nie może wyjść na ten mecz tak jak ostatnio w lidze.
Na dzień dobry po słabej grze dostaliśmy jeden i trzeba było gonić wynik.
Szczerze mówiąc to tamto spotkanie nie wyglądało najlepiej i trzeba było naprawdę sporo się napracować żeby wynik był korzystny.
1
Spokojnie, w półfinale dostaną pewnie City/PSG.
Perez ma dużo kasy.
2
Miałem na myśli, to że ten zespół nie ma takiej mocy jak Bayern Heynckesa.
Jest ździebko przereklamowany, co widać w niektórych meczach.
Głównie przez brak Robbena i Riberyego w formie + odejście Pepa.
Gdyby grali na 100% swoich możliwości to Bayern miażdży.
Oczywiście zespół z Top5, ale nie taki diabeł straszny.
Osobiście najbardziej obawiam się Robbena w meczu z Barcą.
0
Pogba zagrał dobrze i strzelił bramkę.
Jakoś nikt nie sikał.
W praktycznie wygranym dwumeczu to Rakitić może sobie nawet manite strzelić i nikt piał z zachwytu nie będzie.
Po pierwszym golu to już nie był mecz o stawkę.
2
Od dawna piszę ze Bayern nie jest jakiś mega mocny i ten mecz to dobitnie udowodnił.
Trener na wylocie, czuć tam brak chemii.
2
" W życiu trzeba więcej pracować, a mniej gadać"
To może przestań tyle gadać.
3
Tak, Atletico - Bayern to było by coś ciekawego.
Od dawna widzi mi się taki mecz.
Germanie vs Bulteriery
0
Charakteru brakuje Wengerowi a nie Arsenalowi.
1
Trzeba coś strzelić szybko i po robocie.
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Oczywiście że ratował, ale robił też błędy.
Poza tym ja do poziomu sportowego Niemca nic nie mam, uważam tylko że niepotrzebnie się złości.
Nic tym nie wywalczy.
Ewentualnie niech postawi ultimatum - albo gram wszystko albo transfer lub wypożyczenie.
2
A czego mu niby brakuje ?
Grał praktycznie bez błędów i do tego ratował dupę naszej śmiechownej obronie.
Ma jeszcze asysty robić czy co..
3
Jest solidny i perspektywiczny, przy czym trochę udaje pewnego Niemca z Bayernu..
Zresztą chodzi o to żeby nie siał jakiegoś zamętu w drużynie ,że niby gra za mało.
Taka jego rola przez najbliższe 2-3 lata i niech to zaakceptuje.
Chyba że liczy na to, że Bravo stetryczeje w wieku 33 lat..
1
Co do pomocników masz rację, całe to zestawienie szału nie robi, większość osób przecenia możliwości młodziaków.
Sportowo jest tam przestrzeń dla Pogby.
W obronie młody stoper jest niezbędny, ale nie koniecznie już, może być za rok.
W sumie to się zgadzamy w temacie zakupu Francuza.
Mnie jednak najbardziej przeraża widmo tego zawodnika w RM.
Ech, gdyby tak zechciał poczekać jeszcze rok..
3
Ciekawy pomysł, pozbyć się bramkarza który jest niemal perfekcyjny..
2
Dwóch równorzędnych bramkarzy w klubie takim jak Barca, to rzecz niezbędna.
Niech się wydarzy kontuzja i co, skład za 600 mln i mamy zostać z jakimś nie ogranym zmiennikiem ?
Stagen powinien dostać ultimatum od klubu, albo w pełni akceptuje rolę bramkarza na LM i PK, albo do widzenia, sprzedać za 50 mln szejkom, za 25 kupić innego i jeszcze zostanie trochę do klubowej kasy.
0
Obawiam się że zbyt optymistycznie kombinujesz.
Sporo szmalu pójdzie na podwyżkę dla Neymara.
A co do Pogby w Realu to się zgadzam, jeśli oni się zbiorą do kupy, sprzedadzą CR7 i kupią dobrych piłkarzy, to Pogba będzie nam strasznie uprzykrzał życie.
I to przez długie lata.
Taka sytuacja się wytworzyła, że Pogba by się przydał ale w tej chwili nie ma dla niego miejsca w zespole i to jest największy kłopot z tym transferem.
1
Stoperzy spokojnie dadzą radę w kolejnym sezonie, zapewne za 2 lata też by dali, nie mają przecież po 40 lat.
W sumie to nie wiem skąd ta histeria na kolejnego stopera, skoro mamy ich pięciu.
Też bym widział u nas Pogbe, choćby nawet dlatego żeby Real go nie dostał.
Problem w tym że mamy za dużo pomocników, Iniesta, Busi ,Turan, Rakitić, Roberto, Rafhinia.
W sumie sześciu plus D. Suarez.
Gdzie tam miejsce dla Pogby ?
Do tego jest problem z jego zarobkami i wykorzystaniem potencjału.
Barca gra wszystko na trio MSN, a tu masz gościa za 100mln który pewnie chciałby dla siebie sporo przestrzeni na boisku.
Szkoda bo chłop sam się oferował.
Skończy się tak, że Francuz się obrazi na Barce i pójdzie do RM.
0
60mln + sprzedaż zawodników.
Bartra, Sandro, Verma ,Tello - jakieś 40 mln
Razem 100, było już o tym pisane.
50mln za stopera, zostaje drugie tyle na skrzydłowego i LO.
0
Zapomnij o Pogbie .
Chyba że poczeka rok.
Nolito chyba też nierealny bo jest kasa na młodszego.
0
Barcelona szuka perspektywicznego, młodego dobrego stopera z potencjałem.
Tacy 30 mln nie kosztują w dzisiejszych czasach.
0
PSG raczej nas nie lubi za ostatnie baty w LM.
Pewnie podyktują ciekawą cenę, zwłaszcza że chętnych nie brakuje.
7
Ja bym się tak na Real nie napalał.
Na pewno by wykrzesali z siebie 150 % na taki mecz.
Zawsze można zrobić wojnę, wtedy o wyniku decydują przypadki i sędzia.
10
Żadne wygryzł, tylko rotacja.
Nagrałby się wystarczająco.
0
Podobał mi się ten transfer, choćby z powodu ceny.
Na razie chłopak szału nie robi, w ofensywie jest schematyczny, trochę za bardzo jak na Barce.
Ale może się wyrobi, trza czekać.
0
Sędzia na wszelki wypadek nie gwiżdże niektórych fauli.
A nuż się uda słusznie nie gwizdnąć.
0
Chyba inną ligę oglądaliśmy.
Zresztą szkoda gadać, z fanatykami Rakiety nie dyskutuję.
0
Trochę naciągana ta teoria o sprowadzeniu Rakiticia na pomoc Busiemu.
Chorwat miał rozgrywać, a że nie podołał to wypełnia zadania bardziej defensywne.
W zestawieniu z SuperTrio zdaje to egzamin i mamy dobrze funkcjonujący zespół.
Gorzej jak się trafiają mecze w których potrzeba kreatywności w pomocy,
wtedy cierpimy z powodu dwóch DMów w składzie.
4
Moim zdaniem większość tutaj przesadza z tą słabością Realu.
Ok. w lidze im nie idzie, ale te kilka meczów w LM mogą wygrać.
Tyle że limit farta się mam nadzieje wyczerpał w finale z Atletico.
35
Ja bym się tak nie napalał.
Wystarczy Benfica w ćwierćfinale, potem City i zostaje jeden mecz do wygrania w finale, a tam zawsze można przyfarcić.