1

W porównaniu z resztą opcji to byłby transfer- bomba, Vietto się kryje.
W końcu Barca zrobiła by coś naprawdę mądrego.
Tylko 40 mln to tu na pewno nie wystarczy.

11

Daj spokój z tym klubem marzeń.
Dzisiaj kocha Barce, jutro Borussie..
Barca to klub marzeń połowy piłkarzy na świecie, a grać może tu niewielu.

0

W sumie racja, myślałem o tym gdyby Neymar sobie poszedł.

0

Myślałem że to będzie transfer idealny.
Teraz myślę że to był typowy przypadek gdzie wszystko jest na tak, a piłkarz nie pasuje do zespołu.
Szkoda, ale Barca to nie Atletico i nie chodzi tu o poziom tylko styl.
Sprzedać, dołożyć i kupić Yannicka Carrasco..

9

Czy takiego piłkarza jak Yannick Ferreira Carrasco nikt w FCB nie zauważył ?
Byłby dla nas idealny.

0

Dawać tego Jezusa czy jak mu tam, niech się rozwija u nas..

2

Już widzę ten atak z Rafinhą, Vidalem albo Roberto..
Może postaw tam jeszcze Adriano żeby było weselej.
Zagrać to tam może nawet teściowa Lucho.
Chodzi o to żeby mieć prawdziwego napadziora na zmiennika a nie kogokolwiek.

1

Przecież wiadomo, że większość piszących o słabym piłkarzu Pogbie to dzieci albo jacyś hejterzy.
Można go nie chcieć w Barcelonie ale nie można nie doceniać jego atutów.
Zresztą zobaczycie jak przejdzie do Realu, będziemy mieć z nim ciężko, zwłaszcza że pomoc u nas w ofensywie marna.

0

Co to za brednie z tym Pogbą , na razie to cena leci w dół, bo chłop nic nie pokazał poza tym co już wiemy.
Dla mnie to lepiej niech wystawią zaporową 160, Real się na pewno nie skusi a za rok go weźmiemy za max 100.
A tak przy okazji to może by trak spróbować wyciągnąć Kingsleya Comana z Bayernu..

1

Nie zgadzam się, jest sporo do zagrania dla czwartego.
Do tego są kontuzje.
Taki klub jak Barca grający trójką z przodu powinien mieć czterech równorzędnych napastników.

1

Racja, mało perspektywiczny zawodnik.
Do tego trochę sztywniak a przydał by się jakiś człowiek-guma którego można ustawiać wszędzie.
Za 20 mln takiego Gameiro można brać, niech sobie siedzi na ławce ale nie za 35 czy 40..

2

Neymara by było szkoda bo pasuje idealnie do Barcy.
Szczerze mówiąc nie widzę nikogo kto mógłby go zastąpić na lewej stronie.
Nawet za duże pieniądze, po prostu nie ma ciekawych graczy na poziomie Barcy.
Bo kto niby za niego, Hazard ?

0

"podjąć decyzje z w sprawie Neymara" - co to niby znaczy ?

0

Pewnie to jest blef, żeby nowy kontrakt był na lepszych warunkach.

To by było głupie pograć 3 sezony i wiać za kasą..

0

Raczej mądry nie głupi.
Przekonasz się jak Pogba będzie kicał w Realu.
"No namów" się dziś sprzedaje za 60mln, stówa za Pogbę jest w sam raz.

0

Rakitić biega, głównie biega..
Iniesta czyli piłkarz któremu czasem się chce a czasem nie, zapewne z racji wieku..
Czyli co, rzekomo Pogba stoi i się op.....la ?
Jakoś zauważyłem również jakieś plusy w jego grze .

1

Zapewniam Cię że Pogba z racji wieku i fizycznej dominacji jest w stanie biegać więcej niż nasi dość leniwi pomocnicy.
Do tego z tego biegania zapewne było by więcej efektów.

9

Cholerny Pogba, już bym wolał żeby w ogóle nie istniał..
Barca powinna zachować się jak Bayern i zadziałać taktycznie w sprawie transferów.
Po porostu podkupić tego zawodnika zanim go Real dostanie.
Nawet kosztem sprzedania kogoś.
Jak w Realu dołożą sobie Pogbe , Lewego i Hazarda to będzie nam bardzo nie miło.

1

Wszyscy co jakiś czas zaliczają wtopę, kto nie ryzykuje ten nie ma cracków w zespole.

0

Ciekawe kto na to wyłoży kasę..
Chyba że Turana opchną do Chin.

1

Barca powinna podpisać z Juve i Pogbą jakieś porozumienie, tak żeby zawodnik za rok trafił do nas.
Również bardzo się obawiam Pogby w Realu, to by był jakiś koszmar na długie lata.

1

To może trzeba im zafundować psychoterapie, tak żeby zakumali że oni są dla klubu a nie klub dla nich.
A może im to odpowiada, że nagle potrafią stanąć na cztery mecze i nic nie grać ?
Ja bym im dał czwartego żeby deptał po piętach, jakiegoś dobrego najlepiej.

1

Ja nie wiem co Wy macie za ból dupska z tym zmienikiem który rzekomo ma tak mało grać, że będzie wielce obrażony.
Trio było przemęczone tak ?
Więc chyba oczywistym jest, że trzeba ich więcej rotować.
Do tego są kontuzje, urazy i PK + mecze z ogórkami.
Skoro zespół gra trójką napastników to wiadomo, że musi być czterech gotowych do gry.

0

Pogba obrobi wszystko na raz - atak, pomoc i obronę, he he.
A tak na serio to w pomocy byśmy mieli skałę nie do przejścia.

W sumie to obrona jeszcze rok wytrzyma bez nowych nabytków..
Tylko napastnika jakiegoś za darmo weźmy..

1

No, ciekawe czemu tak nie lubimy Vidala..
Nie wydaje się żeby jakoś cwaniakował Luisowi czy komukolwiek.
Jego gra w ofensywie średnio do mnie przemawia, trochę podobny do Piszczka,
tzn. niby szarpie do przodu ale schematycznie, rajd, wrzutka i tyle.

Czyżby Barca zamierzała się go pozbyć ?
Albo może chce mieć dwóch PO..

0

W młodych piłkarzach najlepsze jest to że im się zawsze chce grać.
W przeciwieństwie do niektórych.

0

Na miejscu chłopaków z Atletico skopałbym dupsko Oblakowi..

0

Dajcie spokój z tym Bellerinem.
Nie ma kasy na niego, a jest Vidal i Sergi Roberto, Barca nie kupi nowego PO bo jest niepotrzebny.
Potrzebny zmiennik dla Trio i stoper .

0

Bardzo dobrze, trzeba wietrzyć skład bo z dziadkami zostaniemy.

0

Połowa ludzi z tego forum tego nie kuma.
Od dawna piszę że potrzeba czterech równorzędnych napastników.
Czwarty nie musi być za 100 baniek, ale powinien mieć ręce i nogi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?