RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy ostatnich propozycjach panie Gameiro, wydajesz się być luksusem..
0
Ech, wiedziałem, że go tak po prostu nie sprzedadzą.
To było by za piękne.
Z drugiej strony wcale się nie dziwie, że chętnych nie ma.
A Roma co, 8 mln nie ma żeby zapłacić od razu ?
Jak zwykle próbują nas zrobić w jajo..
3
Rafhinia solidnie i bez błysku, czyli tak jak zwykle.
0
Czy obrońcy Munira nie wyginęli po ostatnim sezonie ?
2 lata temu już był nowym Messim, teraz za to widać że chłopak na razie nie ma papierów na grę FCB, niech idzie na wypożyczenie.
Co Wy w nim widzicie ?
Brak warunków fizycznych, nie ma szybkości, dryblingu, czym on niby ma grać?
Jak będzie kozakiem to niech wraca do Barcy i wymiata.
0
Mam nadzieję, że nikt Munira nie słucha w klubie.
6
Za tyle można go brać i do tego jeszcze zostanie na piątego napastnika.
Munir na wypożyczenie.
W zimowym okienku lub po sezonie można będzie się pozbyć gorszego z dwóch nowych atakujących.
Inna sprawa, że jak pamiętam Barca gra przez większość czasu typową dla siebie piłkę, nie wiem czy M.Gomez się w tym odnajdzie..
Wiem, wiem, końcówki meczów, granie na aferę lub górną piłkę.. tylko że przy kontuzji kogokolwiek z Trio, facet będzie musiał ogarniać całość.
A pamiętam jak długo się komponował Suarez, który jest lepszym piłkarzem a potrzebował więcej niż pół roku żeby się wkręcić.
Tak, że jak ktoś pieje z zachwytu nad Gomezem w FCB, to może niech się zastanowi czy on poza końcówkami meczów jest w stanie zastąpić na dłużej kogoś z Trio..
Moim zdaniem będzie się plątał o swoje własne nogi, jak każdy drewniak zmuszony do gry ponad swoje możliwości techniczne.
0
Są chętni, to sprzedać.
Nie wyobrażam sobie wypożyczenia w takiej sytuacji.
3
Ogląda sobie tego chłopaka i tak sobie myślę, że ktoś tu straaasznie spaprał sprawę.
Jest do wzięcia zajebisty chłopaczek, materiał na gwiazdę, a Barca ot tak, oddaje go w łapska beżowych?
Jeśli on trafi do MC to będzie mega porażka.
Ostatnio słyszałem, że Barca nie płaci setkami milionów za Pogbów i im podobnych.
Jak widać pojawił się łakomy kąsek i za 30 też nie bierzemy.
Czyli odmłodzenie składu w ataku wygląda tak, że czekamy na śmierć sportową któregoś z członków Trio i wtedy kupujemy Dybalę za 80 ?
Brakuje mi w Barcelonie takich diamencików jak Jesus, siedzących na ławce albo na wypożyczeniu.
0
Podsumowując ostatni sezon można powiedzieć, że problemem był brak klasowego napastnika na zmianę, przez co między innymi Trio było przemęczone.
No to teraz chcą wpakować na to miejsce jakiś szrot.
Gdzie tu logika ?
Nie mogą się zakręcić wokół Carlosa Bacci albo kogoś podobnego, tylko ryć w Brazylii za Douglasem2 czy jakimiś drewnianymi dziadkami ?
Bardzo mi się nie podoba strategia zarządu, od dawna liczyłem że przyjdzie ktoś
dobry na czwartego.
Wygląda to tak jak by chcieli zakontraktować kogokolwiek, byle by był.
4
Pomysł z Munirem jest bez sensu bo chłopak nic nie wnosi w trudniejszych meczach.
0
Gignac - to już wolę jakieś brazylijskie dziecko..
Przy ostatnich plotkach Gameiro wydaje się być jakimś mega luksusem..
0
Messi trzeci na podium, Clooney gwarantuje wysoki poziom filmu.
Za dużo blantów na starość, panie Sacchi..
2
Możliwe że City dało kilka baniek pod stołem i chłopak się skusił..
Trudno sobie wyobrazić, że tak po prostu zrezygnował z Barcy czy Realu.
W MC też może grzać ławę, bo jest nieograny w Premier League.
2
Wygląda na to, że "ciało" odpowiadające w FCB za transfery jak dotąd dawało radę w tym roku, a na koniec chce zaprzeczyć samemu sobie.
Otóż mieliśmy info, że Barca rezygnuje z Jezusa Chrystusa ponieważ potrzebuje on 2 lata ogrania w Europie, żeby być realnym wzmocnieniem.
Teraz znowu kombinują żeby sprowadzić kogoś dużo gorszego i
od razu dać go do pierwszej drużyny.
Naprawdę nie ma nikogo "normalnego" z EU kto chciałby grać w FCB ?
0
Jak zobaczyłem mordy na okładce Mundo, to mnie aż zatrzęsło..
Mandżukić lub Gomez w FCB ?
Cham albo ochłapiarz ? proszę tylko nie oni..
Co gorsza pewnie chętnie by tu zawitali, gdyby ich zapytać..
2
Koleś wygląda że jest dobrze zbudowany, dobra fizyczność, nic poza tym.
3
Stawianie na Munira to żadne wyjście.
2
Tu masz rację, transfer młodego gracza z ligi brazylijskiej nie byłby chyba rozsądny.
Idealnie pasowałby Nolito albo Gameiro.
Ograny, cwany ligowiec a nie dziecko grające w lidze gdzie nie ma obrony..
Tych dwóch młodych chłopaków było brać i wypożyczać na rok lub dwa.
Munir zna Barce i ligę, pewnie by więcej pokazał niż ten Gabigol..
Co nie znaczy że chciałbym go widzieć w składzie.
4
Czy ktoś ogląda ligę brazylijską na co dzień ?
Oglądam tych dwóch chłopaków na YT, Jesus wymiata jak młody Neymar, a Gabigol nic, poza tym że trafia do bramki.
Wiadomo że YT szału nie robi, ale co niby ma ten chłopak w sobie ?
15
Dziwne bo akurat to pomoc nic nie grała, a Vidal z Roberto na PO dawali radę.
0
Szczerze mówiąc to nie wiem co może podkusić chłopaka żeby do MC poszedł nie do Barcy albo Realu.
No i czemu nasi wysłannicy tak to spartolili, że taki koleś wybrał gorszy klub.
2
Jesus tak, Gabi nie.
3
O co wam chodzi z tym M.Gomezem przecież to jest schematyczny piłkarz, do tego straszawy, koleś od dobijania do pustej bramki.
Już lepiej tego Pereza.
A najlepiej dodać trochę szmalu z puli na kolejny sezon i brać porządnego grajka.
0
To może lepiej już niech się z Gameiro dogadają.
Facet jest w porządku, pewny siebie, zna ligę.
Bo już się zaczynam bać, że jakiś wymysł do nas trafi.
Generalnie to jestem za kupieniem droższego lepszego zawodnika, niż jakiegoś
marnego rezerwowego.
3
Już przestańcie się podniecać tym Higuainem, przecież wiadomo że to pralnia lewej kasy.
Cały ten zj...ny kraj jest w łapskach mafii, więc kluby również.
4
Moim zdaniem zobaczymy.
Wszak wiadomo, że facet chce do LaLiga a Barca go nie chce.
Zostaje więc Real.
2
Mario Gomez to jakiś żart..?
Drewno do strzelania ochłapów w Barcelonie ?
0
Moim zdaniem dadzą, skoro dawali radę dotychczas.
Po prostu będzie mniej fajerwerków ofensywnych, będą się pilnować.
4
Verma out bo nikt chyba tu nie wierzy, że facet będzie wystarczająco zdrowy.
On po prostu nie ma przyszłości choć jest dobry.
Mathieu bym zostawił i trzymał do końca jako żelaznego rezerwowego dobrej jakości bo i tak dużo za niego nie dostaniemy.
Samper i Munir na wypożyczenie, reszta niech zostanie i po sezonie będzie jasność kto tu się nadaje.
0
To czemu nie został wypożyczony ?
Jest jakąś maskotką drużyny czy co ?