RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mario Gomez to jakiś żart..?
Drewno do strzelania ochłapów w Barcelonie ?
0
Moim zdaniem dadzą, skoro dawali radę dotychczas.
Po prostu będzie mniej fajerwerków ofensywnych, będą się pilnować.
4
Verma out bo nikt chyba tu nie wierzy, że facet będzie wystarczająco zdrowy.
On po prostu nie ma przyszłości choć jest dobry.
Mathieu bym zostawił i trzymał do końca jako żelaznego rezerwowego dobrej jakości bo i tak dużo za niego nie dostaniemy.
Samper i Munir na wypożyczenie, reszta niech zostanie i po sezonie będzie jasność kto tu się nadaje.
0
To czemu nie został wypożyczony ?
Jest jakąś maskotką drużyny czy co ?
0
A co z Munirem teraz ?
5 napastników + Denis Suarez w kadrze ?
Jak Munir będzie się dzielił z Vietto minutami to żaden za wiele nie pogra..
1
Spokojnie, Atletico to taki klub gdzie niejeden piłkarz może się przyblokować.
Może się jeszcze okazać, że trafiliśmy w 10 tke z tym transferem.
Inna sprawa, że wolałbym kogoś innego.
1
Ten temat chyba nie istnieje.
0
Widzę że jeszcze są jakieś niedobitki fanów Munira.
Przynajmniej jest wesoło.
0
Po to, że Barce stać na to żeby mieć więcej a po sezonie z kogoś zrezygnować.
Roberto, Samper i Denis raczej nie wiele zagrają w pomocy, więc nie przesadzaj.
0
Jak słyszę że chcieli nam dać za niego 25 mln to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Co oni sobie myślą, że Barca to jakiś sklep "wszystko za 4 zł" ?
3
Od początku mnie dziwiło że Suarez zarabia tak mało.
Jako jeden z niewielu daje jednocześnie 100% jakości i zaangażowania przez cały sezon.
Czego o niektórych powiedzieć nie można..
0
Mamy tylko te 25 mln czy jest więcej gdyby się ciekawa opcja pojawiła ?
0
Bo to jest jedna wielka tajemnica, po co Barca trzyma tak słabego i mało perspektywicznego piłkarza.
Przy takich warunkach fizycznych chłopak musiałby mieć technikę Neymara żeby jakkolwiek zaistnieć w FCB.
A takowej nie ma i nie wygląda żeby się jakoś specjalnie rozwijał.
Być może będzie z niego piłkarz na miarę teamu z połowy tabeli ale na pewno nie
do ataku Barcy.
0
O co chodzi z tym Munirem ?
Chłopak nie będzie dostawał szans (i bardzo dobrze) bo przyjdzie klasowy zmiennik dla Trio, do tego w sumie jest słaby i nic nie gra kiedy go Luis wystawia.
Nie lepiej go pożyczyć żeby się ograł ?
0
Jeśli psychicznie da radę to jestem pewny że ma papiery na bycie podstawowym stoperem na lata.
23
Jesusa trzeba zaklepać na później, teraz się nie przyda.
Chyba że chcemy znowu za jakiś czas płacić 80 mln za gotowca..
A z tym Andre Gomesem to nie wiem za co niby tutaj mamy dać 65 mln, gość nie jest jakimś crackiem..
0
Ja nie wiem co Wy macie z tą dziewiątką za problem ..?
Suarez grał najrówniej z całego Trio, potrzeba uniwersalnego zawodnika którego można wsadzić wszędzie np. Carrasco.
2
Sprzedałbym obydwu, dołożył dychę i kupił za 30 "normalnego" obrońce.
Nie wiem czemu zarząd nie kombinuje w ten sposób.. ?
Jeden szpitalnik, drugi starszawy i dla mnie trochę niepewny, mimo że mam do chłopa sentyment.
Po co trzymać taki "szrot" skoro i tak za chwilę będzie trzeba będzie załatwiać nowego stopera ?
Verma może sobie grać na Euro a i tak za chwile się rozłoży i 2 miesiące przerwy.
11
Jakoś nie będę płakał.
Albo doświadczonego grajka albo materiał na gwiazdę bym widział.
Vietto chyba do takich nie należy.
0
Facet ma ciąg na bramkę i się nie boi, głównie dlatego że ma niesamowity skill techniczny, dobre papiery na grę w FCB.
Do tego możesz go posadzić wszędzie (podobnie jak Pogbe) i da radę .
Do tego styl Atletico moim zdaniem na maxa go blokuje, bo to jest typ zawodnika któremu trzeba dać rozwinąć skrzydła w ofensywie.
Nie wiem, może chcą za niego kupę szmalu jak dla Barcy i ten transfer nie ma przyszłości.
1
Jaki jeździec bez głowy ?
Koleżka kontroluje piłkę jak mało kto, strzela bramki i do tego potrafi grać na szybkości nie tracąc atutów technicznych.
Jak ktoś twierdzi że to nie jest mega grajek to chyba musi być ta sama osoba która wymyśliła plotkę że Pogba jest słaby..
0
W sumie to racja, rozwiązanie idealne, jak się nie sprawdzi to wraca z powrotem i nie tracimy kasy.
1
Szału nie ma, lepsze to niż Munir.
Carrasco to chyba było by za dobrze, więc go nie kupią.
10
Jeśli Carrasco naprawdę nie chce przedłużyć kontraktu to nie wiem na co jeszcze oni czekają.. że sam się zaoferuje ?
Przecież to jest materiał na gwiazdę wielkiego kalibru, opłaca się puścić kasę.
2
120 mln za Pogbe po takim turnieju to jakiś niezły żart.
0
Prędzej uwierzę w to że Messi pogra jeszcze 2-3 lata i zawiesi buty na kołku lub odejdzie na emeryturę do Argentyny.
Po co on ma niby zmieniać klub na Chelsea czy jakieś City , w tym wieku ?
Kasy mu nie brakuje, trofeów również.
Po trzydziestce człowiek szuka raczej stabilizacji, poza tym sprawa podatkowa ucichnie a w reprezentacji nie wygrywa się dzięki zmianie klubu na gorszy..
Chyba że jest pazerny na kasę i poczeka do wygaśnięcia kontraktu żeby samemu zarobić na transferze .. no ale to by było nieładne wobec Barcy, nie dać zarobić na sobie nawet "stówki" he he
0
Tello musi być chyba naprawdę miernym piłkarzem skoro nie ma chętnych do zakupu za grosze..
0
Mam nadzieję, że transfer Andre Gomesa nie zawrócił w głowach zarządowi na tyle żeby nie zauważyli takiej perełki jak Carrasco..
0
YT nie pokazuje wartości tego piłkarza.
Obserwuję go od jakiegoś czasu, "na żywo" wygląda dużo lepiej niż w tubie.
0
Pytanie tylko czemu żaden klub nie robi szumu wokół tego zawodnika.
Być może kosztuje fortunę lub nie jest na sprzedaż, a tu mamy tylko wymyśloną plotkę.