1

Spokojnie, w finale się wyłożą.

0

No więc mamy problem.
Zawodnicy nie dają sygnałów, że są skrajnie wyczerpani a jednak są.
Tylko jak ich rotować, skoro się o to obrażają?
Koło się zamyka.

0

O, to rzadkość, spotkać kogoś kto nie jest zażartym fanem talentu Rakiticia.
Jak zarząd przegapi Pogbe i zobaczymy go np. w Realu, to będzie wtopa po całości.
Couthinio wczoraj mi zaimponował ale czy jest wart tak wielkiej kasy i czy zrobi różnice w FCB, tego nie jestem pewny, choć przydałby się.
Za Pogbe dajesz sto baniek i masz w pakiecie wszystkie skille jakie można sobie wymarzyć u piłkarza.

0

Tak jak napisałem powyżej, zawodnicy nie czują się zajechani.
Co oznacza, że powinni chociaż biegać.
A tego z jakiegoś powodu nie robią.
Czasem można coś wygrać motywacją, wypłaty w milionach euro powinny dodatkowo motywować.

0

Własnie widziałem jak ostatnio wygrywali.
Zawodnicy podobno nie czują się fizycznie zajechani.

1

Zarząd ma zagadkę, co dalej.
Plany transferów były, ale okoliczności się zmieniły i to mocno.
Projekt Trio +2xDM + Iniesta, być może okazał się jednorazowym sukcesem..
Do tego drużyna zrobiona pod Messiego a on potrafi się wyłączyć na kilka ważnych spotkań.
Nie wiadomo też czy jakie są jego motywacje na przyszłość.
Może jest w ogóle zajechany na maxa i trzeba nawet na siłę go więcej odciążać ?

0

Wszystko, prawda.
do tego jeszcze są ukryte kwiatki typu- Messi rządzi drużyną i trenerem.
Tridente zmęczone ale nie chce dać się zmieniać.

0

W Barcelonie jest pewien problem z motywacją i odpowiedzialnością zawodników.
Forma słaba, ok. ale można jeszcze ciągnąć z "wątroby".
W klubach takich jak Barca nie powinno być miejsca na muchy w nosie.

No ale może taka uroda katalońskiego futbolu.
Jak jest dobrze to są fajerwerki pod bramką i wygrane.
Ale jak jest źle to płacz i podwójny brak motywacji.
Trzeba to niestety zaakceptować jak się jest kibicem FCB.


1

No właśnie.
Od dawna piszę, że Barca ma słaby przeszper wśród zawodników po 10-20 mln.
Jakoś gwiazdy się u nas nie rodzą z tego co ostatnio kupujemy taniej.
Teraz jesteśmy trochę przyparci do muru i trzeba w miarę pewnych transferów.

1

Bo Arda grał słabo a chodzi o rotowanie trio.
Tam nie ma kogo wstawić, oprócz niego i Munira.

1

Potrzebny jest czwarty napastnik, nie jakiś na ławkę, tylko pełnoprawny uczestnik gry który rotuje i wywiera presje na Tridente.
Dodatkowo można wtedy Messiego w pomocy wystawiać, w niektórych meczach.
Luis Miał rację, że chciał kogoś kupić w zimie.

0

Może ma reprezentacje w d... .
W końcu płaci mu Barca.

0

Tak, tylko że za jakość trzeba zapłacić.
Jak pokazuje doświadczenie, byle kim Barcy nie da się wzmocnić.
A tu zakupy obrońców, pomocnika, napastnika.
Przy budżecie 100mln, starczy na dwóch..

1

Zaraz się okaże, że w drużynie jest jakieś spięcie, drugie dno całej tej sprawy.

0

Oszczędzanie sił na CA to według mnie bzdura.
Kontuzja może być, to by tłumaczyło całą sytuacje, ale to tylko plotki na razie.

1

Autor artykułu trafił w sedno sprawy.
Można mieć słaba formę ale wypadało by chociaż "wypruć flaki" jeśli nawet gra się na gorszym poziomie.
Niestety tego w FCB nie ma, a ilość rozegranych spotkań nie ma tu nic do rzeczy.

Teraz trzeba się zastanowić jak sprawić żeby się to nie powtórzyło w następnym sezonie.
Zwłaszcza że w lidze Real nie koniecznie będzie słaby jak ostatnio.

0

Jak się ma trzech z przodu to wypadało by mieć dla nich zmiennika, tak żeby chłopów nie zamęczyć sezonem.
Rezerwowy dla Tridente nie załatwia sprawy, ale jest jednym z elementów układanki którego to brak wyeksploatował nasze armatki..
I nie mam na myśli jakiegoś średniaka tylko porządnego grajka który jest tak samo w grze jak Trio (rotacja)

Jeżeli gramy więcej niż inni to wypadało by mieć też więcej dobrych pomocników, żeby miał kto tyrać na boisku.
Nadal podtrzymuje że drużyna w meczach na szczycie grając "połową Messiego," często nie daje rady, mimo starań wyżej wspomnianej dwójki.

Pogba zachowuje się jak na razie ok. i gra super, nie wiem skąd te obawy o gwiazdorzenie..
Bardziej bym się bał że zostanie zmarnowany jego potencjał i kasa, bo Trio zagarnia całą przestrzeń ofensywną..

8

1. Nie ma wartościowego zmiennika w ataku.
2. Nie ma porządnego pomocnika poza Iniestą który ma wahania.
3. Obrona jest beznadziejna, ratują ją tylko dobre "przody," o ile strzelają..
4. Drużyna nadal jest zależna od Messiego
5. Lucho nie jest temu winny
6. Myślę że niektórzy zatęsknili za Pogbą po ostatnich meczach

0

Już w tamtym sezonie pisałem, że Barca to zespół który sam się reguluje to mnie dzieci z forum chciały zjeść.
Inny couch tu nie pomoże, dopóki Messi tu rządzi a nie trener.

0

To chyba oczywiste :

City-Real
Bayern-Atletico

W końcu musza się jakoś przeczołgać do finału.

1

Nie chodzi mi o to żeby hejtować Messiego i Neymara, ale przy takich zarobkach wypadało by wypruwać z siebie flaki bez względu na formę.

0

Wypada zapytać, co w następnym sezonie, a właściwie jego końcu..
Jeśli będziemy grać w podobnym systemie, to znowu będzie przypał, bo drużyna się wykończy na pewnym etapie.

Tego ze Barcy się nie da zmotywować jak ma swoje ciche dni, już wiemy.
Przydałby się czwarty napastnik do grania a nie siedzenia na ławce i pomocnik z najwyższej półki.
Gra obronna szwankuje jak przody nie działają, tam też coś trzeba zmienić.

0

Największy błąd to myślenie że Lucho to wszystko ogarniał i dlatego wygraliśmy tryplet w tamtym roku.
Otóż on tu nic nie musi ogarniać bo ta drużyna to samograj, jak chce to gra jak chce to nie.
Ostatnio nie chciała i mamy to co mamy.

2

Bardzo dobrze że odpadliśmy bo drużyna której się nie chce grać nie zasługuje na trofea.
Zarządowi proponuje przeanalizować płace zawodników.
Za taką kasę to się przynajmniej biega jak nie ma formy.

0

No cóż, wypłaty w milionach euro a chłopakom znowu się nie chce chcieć..

0

Nie wiem, stream jednak działa dobrze.
Zapłaciłem 2,5 zł i oglądam.

0

http://goldvod.tv/kanal,101.html



Dobry stream , na razie nie tnie, transmisja z Canal .

Trzeba się tylko zarejestrować i kupić premium przez SMS - ok. 2,5zł.

sorry, psia mać zaczyna lekko ciąć

0

Po tym co ostatnio zobaczyliśmy, raczej trudno być optymistą.
Ale wystarczy jeden błysk geniuszu któregoś z geniuszy i Atletico musi zdobyć dwie bramki, żeby choćby wyrównać stan rywalizacji.

0

Trzeba umieć nie stracić głupiej bramki po pierwsze.
Nie wiedzieć czemu w okresach słabszej gry w ataku, często dajemy d... w obronie.
A potem weź strzel cokolwiek, kiedy autobus stoi już jak malowany.

0

Spokojnie Panowie, nie ma co rozwijać tej dyskusji bo nic ona nie wnosi.
Zaraz dzieci mnie zaczną wyzywać od dzieci a ja stary chłop jestem.
Tylko nie piszcie że taki stary a taki głupi he he.

Widziałem już parę razy Barce w takiej formie i zazwyczaj kończyło się to marnie.
Więc gdyby Torres się nie zbłaźnił, nie postawiłbym na wygraną Barcy, tak na chłodno patrząc i odstawiając sentymenty na bok.
Amen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?