RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę naciągana ta teoria o sprowadzeniu Rakiticia na pomoc Busiemu.
Chorwat miał rozgrywać, a że nie podołał to wypełnia zadania bardziej defensywne.
W zestawieniu z SuperTrio zdaje to egzamin i mamy dobrze funkcjonujący zespół.
Gorzej jak się trafiają mecze w których potrzeba kreatywności w pomocy,
wtedy cierpimy z powodu dwóch DMów w składzie.
4
Moim zdaniem większość tutaj przesadza z tą słabością Realu.
Ok. w lidze im nie idzie, ale te kilka meczów w LM mogą wygrać.
Tyle że limit farta się mam nadzieje wyczerpał w finale z Atletico.
35
Ja bym się tak nie napalał.
Wystarczy Benfica w ćwierćfinale, potem City i zostaje jeden mecz do wygrania w finale, a tam zawsze można przyfarcić.
0
Juventus przegrał bo był slabszy.
Miałem na myśli pojedynki indywidualne między naszymi zawodnikami i PanemPogbą.
Chyba inny mecz oglądaliśmy.
1
Co wy macie z tym banem dla Realu..
Kara nie będzie obowiązywać w tym okienku albo zostanie na nie "wyjątkowo" zawieszona i tyle.
Po co o tym w ogóle pisać?
Real będzie kupował w lecie - sprawa zamknięta.
6
Nie wiem co wy macie z tym Rafhinią, jak na razie to był piłkarz który niczego nie pokazał i był zwykłym wypełniaczem przestrzeni w linii pomocy.
Jak słyszę teksty typu "przecież mamy Rafhinię", to mi się śmiać chce .
Może się coś z niego urodzi ale na razie to bardzo przeciętny grajek.
0
To porównanie do mnie nie trafia.
Widziałem jak nas po prostu miażdżył w pomocy PanPogba w finale LM,
nasze karzełki odbijały się od niego jak piłeczki, wyglądali jak dzieci w walce z dorosłym.
Nie chciałbym tego widzieć w Gran Derbi.
Zwłaszcza że nasza pomoc jakaś mocniejsza się nagle nie zrobi.
7
Borussia zrobi interes życia jeśli opchną pędziwiatra za 80 baniek..
3
Po co w ogóle zaczęli krakać o Alabie ?
Facet jest do wyciągnięcia ale pewnie za 100 mln które może dać tylko jakieś PSG albo City..
Bayern musiałby stracić rozum albo piłkarz by się uparł, jedynie wtedy go sprzedadzą.
0
Abumeyang za taką kasę to porażka, koleś głównie szybko biega.
To nie jest zawodnik na miarę RM, ale w sumie może dobrze, przynajmniej Lewandowski nie będzie nas kąsał.
Pan Pogba za to jakby poczekał jeszcze rok na Barcę to bym się nie obraził.
Inaczej zobaczymy go w Realu i w środku pola będzie nas strasznie tłamsił.
0
Wszystko zależy od Alaby, z niewolnika nie ma pracownika..
0
Real na 100% - Wolfsburg/Benfica
Barca - City / PSG
A tak na serio to niesamowicie mnie ciekawi losowanie ćwierćfinałów, kto dostanie prezent a kto rózgę..
0
Chyba Messiego chłop nie zauważył.,.
0
Podobnie to widzę, dodałbym jeszcze do tej listy Sandro.
Chyba żeby nie kupili stopera to wtedy Verma zostaje.
0
Gdyby strzelili bramkę pierwsi to kto wie ..
Powalczyć by mogli ale potencjał sportowy i tak wskazuje na Real.
0
Dziwne że Cię biorą nerwy.
Zespół oczywiście jest w pytę, ale nikt mi nie powie że Messi nie robi tutaj kolosalnej różnicy.
To jest facet którego wpuszczasz a on robi bramki albo asysty jak automat.
Normalnie to tak dobrze nie ma, odrabianie strat bez Messiego to dużo trudniejsza sprawa.
0
Owszem obrona gra chaotycznie, tylko akurat nie wiem czy nowy stoper to zmieni. Barca zawsze miała kaprawą linie defensywną, chyba taki mamy styl, nastawiony na atak.
Ja mam swoją na ten temat teorię - zespół od dawna jest przyzwyczajony że Messi i tak zrobi wynik.
Dlatego trochę zapomnieli że w innych okolicznościach trzeba zadbać trochę bardziej o grę obronną.
Gdyby Leo nie grał w FCB, to z takimi wesołymi obrońcami niczego byśmy nie ugrali.
Dlatego myślę że zespół trzeba będzie powoli przygotowywać na czas kiedy Messi abdykuje, mam na myśli wzmacnianie składu i inwestycje na przyszłość.
W tej chwili bardziej widzę dziurę w pomocy, brak tam grajka z prawdziwego zdarzenia.
Iniesta się przecież skończy kiedyś.
7
Piszecie że koleś jest niesprawdzony.
Facet ciągnie lidera PL i wyróżnia się techniką.
Jakby się sprawdził jeszcze bardziej to cena wyniesie np. 60mln.
Tak jak z Dybałą, było brać jak był za sensowną cenę.
Teraz wymyślą pewnie z 80mln.
0
No tak się zanosi, koleś jest dobry wiec musi kosztować 30-40 mln euro.
0
Niby tak się gada że nam stoper niezbędny, sam tak myślałem.
Ale tak naprawdę to mamy ich kilku, jak się okazuje dają radę.
Także powiedziałbym że stoper jest priorytetem na najbliższe lata, ale nie koniecznie na już.
0
Nie twierdzę że nie da się wyjąć stamtąd dobrego grajka.
Ale cudów tam nie ma, dużo ambicji i Bayern, czasem BVB.
0
Tu się nie zgodze.
W ogóle obrońcy z niemieckich drużyn mnie nie przekonują.
Oni tam mają jakiś swój szwabski kod porozumienia i w innych systemach mogą sobie tak dobrze nie radzić.
Poza tym oglądałem kiedyś dużo BVB i facet robił od groma błędów.
Hummels to taki wylansowany przez media stoper.
Ogólnie to z zakupami z ligi niemieckiej trzeba być ostrożnym, tam jest słaby poziom .
Przykład Sahina pokazuje to idealnie.
0
Miałem na myśli to, że po raz kolejny oglądając Bayern mam wrażenie, że oni już nie są w stanie zagrać naprawdę dobrej piłki.
Robben przygasł a reszta gra dość schematycznie.
Nie chodzi o ten jeden mecz.
Oczywiście tak jak pisałem nasi super-obrońcy zawsze mogą coś zmalować, więc się nie napalam.
Podsumowując - dla mnie Bayern to zawsze jest Bayern i może cię zmiażdżyć.
Al na pewno nie ten Guardioli.
Facet po prostu zepsuł tą drużynę.
17
Reus by się nadał na czwartego napastnika, chociaż ostatnio trochę przygasł.
Hummelsa za nic w świecie nie chciałbym widzieć w FCB, to przereklamowany obrońca.
Gundogan mógłby się sprawdzić.
0
Po wczorajszym meczu Bayernu można być spokojnym gdybyśmy trafili na nich w LM. Jeśli nasi obrońcy nie zrobią jakiś prezentów to Niemcy nie mają żadnych szans.
Poziom niżej od FCB, do tego trener na wylocie, drużyna bez tożsamości i ducha.
0
Cr7 nie powiem, zaimponował tym bombami.
A ten biały krzyż mnie przestraszył, że nie daj bóg Messi się połamał czy co..
0
Transfermarkt wycenia Messiego na 120 mln, wiele kwot jest tam zaniżonych w stosunku do realnej wartości piłkarza.
Poza tym pisałem że klub sam sobie strzela w stopę tak bardzo marginalizując zawodnika w trakcie sezonu.
Oczywiście ufam trenerowi co do jego wyboru, ale trochę chyba przesadził.
A tych wtop nie było aż tak dużo, policz wtopy Pique i Mascherano, a to są podstawowi zawodnicy.
1
Nikt tu nie wie jakie były kulisy negocjacji.
Natomiast wiadomo że ustalenie takiej klauzuli było małą wtopą.
Wiadomo było że Bartra raczej 60% nie zagra, więc jakby z automatu zgodzili się na sprzedaż za 12 baniek.
0
No właśnie powinni go puszczać kiedy się da, w bezpiecznych meczach lub wygranych , tak żeby chłop się pokazał światu że gra.
Dodatkowe 8-10 mln za transfer piechotą nie chodzi.
Klub sam zrobił ze swojego piłkarza słabiaka, jakby chciał światu pokazać że jest beznadziejny.
A nie jest przecież.
I nie chodzi mi o te 60%, tylko o pokazanie potencjalnym nabywcom że jest to piłkarz wartościowy.
0
Rewelacyjny zapis, szkoda że ceny 5 mln nie ustalili.
Naprawdę w tym klubie część ludzi jest chyba niespełna rozumu.
Większość klubów się zabezpiecza żeby nie stracić za bezcen graczy a oni prezenty jakieś robią..