0

Styl stylem, ale mnie chodzi o proste trzymanie piłki.
Do tego nie potrzeba wirtuozów.
Oznaczało by że w pomocy mamy naprawdę jakąś marność.

2

Co mnie przeraża w naszej drużynie to to że chłopaki kompletnie nie umieją przytrzymać piłki w trudnych momentach .
W końcówce były chyba ze 3 sytuacje dla rywala, takie raczej z niczego.
Widywało się dużo słabsze teamy niż FCB, które rewelacyjnie trzymały piłkę kiedy była potrzeba.
Nie wiem czemu piłkarze o tak wysokich umiejętnościach mają z tym jakiś problem.

0

Rozumiem że są problemy z drużynami które stawiają autobus.
Ale czemu tutaj było tak słabo ?

2

Kiedyś myślałem że Barca się skończy jak Messi odejdzie.
Teraz jestem pewny że problemy będą jak zabraknie Busquetsa..

0

Luis chyba musi nakrzyczeć w szatni.. w tym meczu zdecydowanie trzeba biegać i się baaardzo starać...

0

Może plan jest taki że Nolito pogra 2 lata a potem jak będzie trochę wolnej kasy i skład stabilny to wezmą kogoś naprawdę dobrego i młodego na przyszłość.
Na razie nie ma funduszy na jakiś Dybałów i podobnych, tak więc na przetrzymanie Nolito może być.

0

Ja myślę że gdyby dano mu grać to byłby najlepszym obrońcą w FCB.
Ale jak by byli chętni to sprzedać, bo facet pewnie niebawem znowu się rozsypie.

0

chyba raczej 19mln

0

Swoją drogą ciekawe co będzie dalej z tym grajkiem, siedzenie na ławce raczej nie służy szlifowaniu zgrania z resztą obrońców.
No i czy w ogóle ktoś go kupi, a jeśli tak to za ile..

8

No tak to znany problem, Mess kilka razy w roku robi akcje na miarę słynnego gola Maradony a ludzie i tak się zastanawiają kto lepszy..

12

Messi już chyba nastrzelał sporo takich bramek, więc będzie kłopot żeby wybrać najlepszą w takim gąszczu.

0

Nie oglądałem tego chłopaka i tak zastanawiam się co on takiego ma w sobie że kosztuje 50mln ..?

4

W tym meczu to raczej Barca grała niż Sporting więc i nasz chłopak nie pograł jakoś szczególnie..

2

Chyba nie oglądałeś Zidane'a albo Ronaldo Luísa Nazário de Lima..

17

Bez sensu, myślałem że jemu się kończy kontrakt.
To jest koleś któremu się nie chce biegać.

0

To by oznaczało że za Verattiego daliśmy 90, dziękuję bardzo za taki układ.

0

Jak tak dalej pójdzie to beżowi do spółki ruskiem i MU doprowadzą do sytuacji w której trzeba będzie płacić po 50mln za kogokolwiek.
I weź tu kupuj młodych perspektywicznych..

0

Ja nie twierdze że on odejdzie ale jakby to Pogbe i Hazarda można by było przygarnąć..
Tylko im też trzeba płacić..

1

Szkoda chłopa bo pasuje stylem do Barcy.
No ale jak ma sobie robić jaja i wiecznie cisnąć na lepszy kontrakt to może lepiej jak kiedyś odejdzie.

0

He he, może już zacznijmy się zastanawiać kto za niego ..

0

Nie zapominaj że za niego trzeba było najpierw zapłacić 80mln..

0

Nie do końca chyba masz racje bo u nas nie dostanie tyle co w City.
Tak więc, decyduje jeszcze coś innego..

0

O co o chodzi Barcelonnie z tym chłopakiem, nie mam pojęcia.
Jest zgrany z zespołem więc za żelaznego rezerwowego mógłby robić, ale przydało by się żeby grał i zdobywał doświadczenie.
Jeśli nie to do widzenia i niech kto inny ma pożytek z niego.
,

0

No to ja nie wiem jak oni tego Pogbe chcą wcisnąć przy takich układach..
Czyżby cały ten cyrk wokół jego transferu do Barcy to była ściema ?

0

To w sumie nie za dużo jak na plany zakupów o jakich się mówi..

0

Przy okazji rozmowy o transferach, czy ktoś tutaj orientuje się ile w sumie Barca może wydać w lecie ?
Wiadomo że przydałby się pomocnik z prawdziwego zdarzenia, środkowy obrońca i napastnik na zmianę MSN.
Trzeba będzie też kogoś sprzedać (Adriano, Sandro, Mathieu/Vermaelen, możliwe że Alves).
No więc ciekawi mnie jak to finansowo wygląda, zwłaszcza że być może trzeba będzie za Pogbe zapłacić kupę szmalu..

Nie chodzi mi o kolejną dyskusje kogo kupić a kogo nie tylko o info na temat finansów na transfery w lecie.

1

Jednym słowem, albo wyniki albo tożsamość.
Niczyja wina że tak to wygląda w tych czasach, kasa zepsuje wszystko.

0

Artykuł ciekawy tylko nie wiem czy wahania dyspozycji Pique są zależne od czegokolwiek co da się określić.
Reszta obrony w sumie ten sam problem.
Były mecze kiedy nie byli zmęczeni a i tak któryś miał dzień świra i robił babole.

Moim zdaniem Barca trochę rozpuściła obrońców w kwestii koncentracji i tak się przyzwyczaili że można czasem się nie starać.
W końcu i tak Messi strzeli i załatwi sprawę w razie kłopotów..

0

Tylko jakoś mało w grze do przodu..

0

Rakitić zazwyczaj jest bezbarwny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?