0

Mam nadzieje że chłopaki rozumieją że teraz to naprawdę trzeba będzie biegać żeby coś ugrać, a czasem nawet żeby nie przegrać.

0

Chłopie jaki test, ta drużyna bez Messiego nie istnieje.

5

Jeśli chłopaki z Barcy chcą cokolwiek udowodnić to chyba nie z takim przeciwnikiem..

0

Stagen Stagenem ale obrona kompletnie rozkojarzona, większość tych goli to nie jego wina.

0

Ciekawe co niby Lucho ma powiedzieć drużynie po takim meczu ?

Chłopaki zarabiacie po parę baniek rocznie, wypadało by grać na 100% za taką kasę..
Zawsze się zastanawiam kto lub co powoduje w Barcelonie tą przypadłość którą jest gra na 80% w niektórych meczach.
W innych zespołach z czołówki tego nie widzę.

2

Barca musi kupić kogoś kto będzie grał za Albe w razie kontuzji.

4

Zagrali normalny mecz, przycisnęli, wykorzystali swoje szanse + odrobinka farta.
Patrząc na grę Barcy i totalny brak zaangażowania niektórym wydaje się że to przeciwnik był jakiś niesamowity.
Do tego Lucho taktycznie spaprał ten mecz bo Celta wchodziła jak w masło.

40

Piszcie co chcecie, ja widziałem drużynę która stoi w miejscu od początku meczu.
I to na początku sezonu.
Barca gra kilka takich meczy w roku i jest to nie do zniesienia.
Chodzi mi o brak zaangażowania.
To jest jakiś cholerny rak który się co jakiś czas objawia.

Ja tam nie widziałem żeby Celta zagrała jakiś mega wybitny mecz, to Barca nic nie grała tylko czekała aż im nastrzelają.

0

Ja myślę że obydwaj lepiej by się czuli w innym zespole niż Barca.

0

Ludzie opanujcie się.
Po to dostaliśmy bana żeby nam było trudniej a teraz jest jeszcze gorzej bo wypadł zawodnik z podstawowego składu.
Fifa się cieszy i na pewno nam nie ułatwi życia, nie ma takiej opcji.

0

0

Komentarz usunięty

0

Pogadamy w następnym sezonie jak wejdą do gry lepsi pomocnicy.
Rakitić będzie grał ogony i zastępstwa przy kontuzjach, inaczej być nie może.

0

Wenger odejdź już bo niszczysz markę tego klubu..

3

Chyba raczej Neymar.

2

Ja sobie myślę że Sergi Roberto jak się trochę ogra na PO to i może w środku pola będzie mu lepiej szło.
Wtedy można by go od biedy tam czasem wstawiać.

0

Może niech to powtórzy w jakimkolwiek ważnym meczu..

0

Wiecie jak to jest, na najwyższym poziomie decyduje to co masz na ławce.
Jeśli mówimy o teraźniejszym sezonie to przydałby się ktoś kogo można wpuścić od zaraz i załapie grę.
Zostało ostatnie 20 min półfinału LM z Realem, Arda i Iniesta nie mają już sił.
Wygra ten który wpuści dobrych dwóch zmienników..
A kogo my mamy.. Rakiticia ?
Przydałby się napastnik i pomocnik.

4

Nie będę ukrywał że fanem Stagena nie jestem, ale tym razem to nie jego wina, raczej mega fartowny strzał to był.
Dobrze że to nie był finał LM.

6

Wróciła stara zmora - brak pomysłu na zamurowana drużynę, Rakitić to co zwykle czyli nic , Iniesta wrócił do swojej normalnej dyspozycji czyli "trochę mi się nie chce".
Chłopaki chyba troszkę odpuścili ten mecz..

2

Komentarz usunięty

2

Popatrzcie ile MU płaci za nounejmów, 80 za Pogbe to normalna cena..

0

Pewnie kosztem Iniesty którego trzeba oszczędzać, żeby dłużej posłużył..

2

Za to Mathieu wczoraj - rewelacja.
Lubię tego faceta i cieszy mnie jak gra dobrze.

0

Luis dobrze poukładał zespół i dobrze wykorzystał Ivana który zapewne dał z siebie wszystko.
Na Rafhnie bym go nie zamienił bo fanem talentu brazylijczyka też nie jestem.
Ale poczekaj na Turana, zobaczysz że zamiast dobrego można mieć lepsze.

1

Nie jestem uprzedzony tylko uważam że się nie sprawdził w FCB.W pomocy Barcy powinni biegać bardziej "mobilni" gracze, którzy mają ciąg do przodu i ku temu umiejętności.Przecież widzisz że Messi się musi cofać bo nie ma kto zrobić różnicy w środku.Jak Arda wejdzie do składu może ktoś jeszcze po sezonie, Rakitić nieuchronnie zasiądzie na ławce, to jest oczywiste.

0

Spokojnie kolego.
Skończy się ban i Rakiticia będziemy widywać w składzie coraz rzadziej.
Nikt mu źle nie życzy ale przecież gołym okiem widać że nie ma kim grać w pomocy, wiec gra Ivan.
On z takimi skilami chyba lepiej na DMa pasował..

3

Rakitić zaprezentował to co ma najlepszego, czyli niewiele.
Chłopak jest sympatyczny ale niestety nic nie daje drużynie, dobre chęci jedynie.

0

Moim zdaniem to przypadek .
W sumie to on lubi partaczyć sporo, tylko teraz jakby się skumulowało akurat na te mecze.
Może teraz nastąpi odblokowanie..

0

Ustawiłem jakość na max w oknie odtwarzacza i nie wiele to dało.
Wiadomo ze się nie zacinało przy necie 100 Mb/s ale obraz marny i mało płynny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?