RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więc właśnie mnie interesuje po co trzymać zawodnika który cały czas grzał ławę i nie wygląda żeby się przebił do składu.
0
No i po co skoro koleżka nie rokuje na poziom podstawowego składu Barcy ?
Było go lepiej sprzedać, dostalibyśmy kasę ..
3
Wybór Abidala na dyrektora sportowego całkowicie dyskwalifikuje Laporte.
Nie znam się na polityce i dyrektorowaniu sportowym ale wyczuwam tu jakieś działania pod publiczkę i to na dzień dobry.
Za to dobry pomysł z wywaleniem ciapasów z koszulek, lepiej jak by Barca nie kojarzyła się światu z IS.
2
85 za di Marie - najgłupszy news jaki wymyśliła ta gazeta..
0
Być może Di Maria mógłby przejść do nas w styczniu.
0
Racja, wtopa na maxa z Abidalem..
Jak on niby ma negocjować transfer Pogby na przykład ?
Przecież do tego trzeba mieć łeb jak sklep i doświadczenie + kontakty ,żeby dobrze ugrać dla klubu..
0
Taka robota bramkarza że ma ratować ile się da.
Jak pisałem powyżej , bramkarza dobrego nigdy nie było trudno kupić, więc sobie znajdą kogoś w zamian.
Nie twierdze że De Gea jest nic nie wart , tylko że jest jednym z wielu.
Do tego co jakiś czas mamrocze że chce odejść, więc serca chyba tam nie zostawi.
0
Ja im się nie dziwie, bramkarza dobrego nie problem kupić a Ramos im się bardzo przyda w odbudowywaniu jakości sportowej klubu.
0
Jeśli to rzeczywiście będzie D. Suarez, to Maria chyba postradał zmysły żeby taką niespodzianką drażnić kibiców..
Zareklamował by się pięknie.
0
Zarząd i trener chyba go olewają bo już dawno powinni rozważyć ten transfer.
Grajek dobry, cena dobra.
0
Bartra nigdzie nie odejdzie, to bezsensowne insynuacje.
Przynajmniej na pewno nie w tym sezonie.
Można by go pożyczyć gdzieś, wtedy by się okazało czy ma papiery na podstawowy skład.
Bo na razie coś w tym musi być że trener woli Mascherano, który w sumie stoperem nominalnie nie jest.
0
Naprawdę śmiała teoria.
2
Co do Ramosa bym się nie zgodził, powinien zarabiać więcej, biorąc pod uwagę jak ważną jest częścią zespołu zarówno sportowo jaki mentalnie.
0
Raczej 80 z hakiem.
Przy dzisiejszych realiach..
0
Chyba oczywiste jest że sprzedać skoro nam się nie przyda.
0
Ja już naprawdę nic z tego nie rozumiem.
Miał być sprzedany za 12 potem za 8, w końcu wypożyczenie a teraz do tego za darmo.
Czy to jest jakiś kabaret ?
Przecież to piłkarz na poziomie.
0
Klub chyba nie widzi Bartry i Mathieu na stałe w pierwszej jedenastce, Mascherano też wybitnym stoperem nie jest mimo że ostatni sezon zagrał super.
Do tego co niektórzy się starzeją.
Pewnie dlatego szukają kolejnego stopera.
1
Każde fatum kiedyś upada, więc LM ktoś kiedyś wygra 2 razy z rzędu.
Może to właśnie będzie FCB.
Tylko chciałem przypomnieć (nic nie ujmując sukcesowi) że w tym roku nie
graliśmy w LM z Realem, Chelsea i Bayernem w normalnym składzie, a te drużyny uważam za najgroźniejsze dla Barcelony.
Inna sprawa że nasza drużyna będzie lepiej zgrana w kolejnym sezonie, niektóre kłopoty mamy już za sobą.
0
Baaardzo fajny artykuł.
4
Wszystko fajnie , kasa jest potrzebna, tylko Mathieu się kompletnie nie nadaje
na lewego obrońce , dobry skrzydłowy wkręca go jak dziecko przez te jego gabaryty.
W ofensywie też słabo jak pamiętam.
2
De Bruyne może sobie zdobywać tytuły w Bundeslidze, dla mnie to nie jest wiarygodna miara jakości zawodnika.
Słaba liga, Bayern a potem długo nic.
Tak że byłbym ostrożny z kupowaniem piłkarzy z Niemiec.
1
Na ten moment Pogba jest dużo lepszym"towarem" niż był przed zakupem Neymar.
Sportowo nie gorszy od Brazylijczyka, do tego ograny w Europie i LM.
Więc nie wiem o co ci chodzi..
0
W tym wypadku mogłoby się udać bo koleś jest młody i nie ma już Zubiego.
3
Przecież piszemy tu o kolejnym roku w Juve..
0
Pewnie niewielki bo już jest dobry a otoczenie to samo więc nie ma presji rozwoju.
4
No własnie ja bym chyba wolał żeby ktoś taki był dyrektorem sportowym a nie Puyol.
12
Pogba nawet gdyby się z jakiś powodów nie sprawdził w FCB, to zawsze można go odsprzedać za podobna kasę bo to piłkarz o dużej jakości.
Tak że nie rozumiem płaczu nad tym transferem..
A gdyby odpalił na max to może ciągnąć nam pomoc przez lata.
Więc moim zdaniem opłaca się zaryzykować.
A na szkółkę się nie oglądajcie bo tam "chwilowo" nic nie ma.
2
Reusowi bliżej do napastnika niż do rozgrywającego.
0
W sumie można by go pożyczyć komuś na rok.
0
Jakoś nie zanosi się żeby Bartra nagle wskoczył na poziom podstawowego stopera, za to jest idealnym zmiennikiem.
Dla Barcy dobrze jak by został.
Tylko jak utrzymać w dobrej formie pięciu środkowych obrońców..?