0

Więc właśnie mnie interesuje po co trzymać zawodnika który cały czas grzał ławę i nie wygląda żeby się przebił do składu.

0

No i po co skoro koleżka nie rokuje na poziom podstawowego składu Barcy ?
Było go lepiej sprzedać, dostalibyśmy kasę ..

3

Wybór Abidala na dyrektora sportowego całkowicie dyskwalifikuje Laporte.
Nie znam się na polityce i dyrektorowaniu sportowym ale wyczuwam tu jakieś działania pod publiczkę i to na dzień dobry.
Za to dobry pomysł z wywaleniem ciapasów z koszulek, lepiej jak by Barca nie kojarzyła się światu z IS.

2

85 za di Marie - najgłupszy news jaki wymyśliła ta gazeta..

0

Być może Di Maria mógłby przejść do nas w styczniu.

0

Racja, wtopa na maxa z Abidalem..
Jak on niby ma negocjować transfer Pogby na przykład ?
Przecież do tego trzeba mieć łeb jak sklep i doświadczenie + kontakty ,żeby dobrze ugrać dla klubu..

0

Taka robota bramkarza że ma ratować ile się da.
Jak pisałem powyżej , bramkarza dobrego nigdy nie było trudno kupić, więc sobie znajdą kogoś w zamian.
Nie twierdze że De Gea jest nic nie wart , tylko że jest jednym z wielu.
Do tego co jakiś czas mamrocze że chce odejść, więc serca chyba tam nie zostawi.

0

Ja im się nie dziwie, bramkarza dobrego nie problem kupić a Ramos im się bardzo przyda w odbudowywaniu jakości sportowej klubu.

0

Jeśli to rzeczywiście będzie D. Suarez, to Maria chyba postradał zmysły żeby taką niespodzianką drażnić kibiców..
Zareklamował by się pięknie.

0

Zarząd i trener chyba go olewają bo już dawno powinni rozważyć ten transfer.
Grajek dobry, cena dobra.

0

Bartra nigdzie nie odejdzie, to bezsensowne insynuacje.
Przynajmniej na pewno nie w tym sezonie.
Można by go pożyczyć gdzieś, wtedy by się okazało czy ma papiery na podstawowy skład.
Bo na razie coś w tym musi być że trener woli Mascherano, który w sumie stoperem nominalnie nie jest.

0

Naprawdę śmiała teoria.

2

Co do Ramosa bym się nie zgodził, powinien zarabiać więcej, biorąc pod uwagę jak ważną jest częścią zespołu zarówno sportowo jaki mentalnie.

0

Raczej 80 z hakiem.
Przy dzisiejszych realiach..

0

Chyba oczywiste jest że sprzedać skoro nam się nie przyda.

0

Ja już naprawdę nic z tego nie rozumiem.
Miał być sprzedany za 12 potem za 8, w końcu wypożyczenie a teraz do tego za darmo.
Czy to jest jakiś kabaret ?
Przecież to piłkarz na poziomie.

0

Klub chyba nie widzi Bartry i Mathieu na stałe w pierwszej jedenastce, Mascherano też wybitnym stoperem nie jest mimo że ostatni sezon zagrał super.
Do tego co niektórzy się starzeją.
Pewnie dlatego szukają kolejnego stopera.

1

Każde fatum kiedyś upada, więc LM ktoś kiedyś wygra 2 razy z rzędu.

Może to właśnie będzie FCB.

Tylko chciałem przypomnieć (nic nie ujmując sukcesowi) że w tym roku nie
graliśmy w LM z Realem, Chelsea i Bayernem w normalnym składzie, a te drużyny uważam za najgroźniejsze dla Barcelony.

Inna sprawa że nasza drużyna będzie lepiej zgrana w kolejnym sezonie, niektóre kłopoty mamy już za sobą.

0

Baaardzo fajny artykuł.

4

Wszystko fajnie , kasa jest potrzebna, tylko Mathieu się kompletnie nie nadaje
na lewego obrońce , dobry skrzydłowy wkręca go jak dziecko przez te jego gabaryty.
W ofensywie też słabo jak pamiętam.

2

De Bruyne może sobie zdobywać tytuły w Bundeslidze, dla mnie to nie jest wiarygodna miara jakości zawodnika.
Słaba liga, Bayern a potem długo nic.
Tak że byłbym ostrożny z kupowaniem piłkarzy z Niemiec.

1

Na ten moment Pogba jest dużo lepszym"towarem" niż był przed zakupem Neymar.
Sportowo nie gorszy od Brazylijczyka, do tego ograny w Europie i LM.
Więc nie wiem o co ci chodzi..

0

W tym wypadku mogłoby się udać bo koleś jest młody i nie ma już Zubiego.

3

Przecież piszemy tu o kolejnym roku w Juve..

0

Pewnie niewielki bo już jest dobry a otoczenie to samo więc nie ma presji rozwoju.

4

No własnie ja bym chyba wolał żeby ktoś taki był dyrektorem sportowym a nie Puyol.

12

Pogba nawet gdyby się z jakiś powodów nie sprawdził w FCB, to zawsze można go odsprzedać za podobna kasę bo to piłkarz o dużej jakości.
Tak że nie rozumiem płaczu nad tym transferem..

A gdyby odpalił na max to może ciągnąć nam pomoc przez lata.
Więc moim zdaniem opłaca się zaryzykować.
A na szkółkę się nie oglądajcie bo tam "chwilowo" nic nie ma.

2

Reusowi bliżej do napastnika niż do rozgrywającego.

0

W sumie można by go pożyczyć komuś na rok.

0

Jakoś nie zanosi się żeby Bartra nagle wskoczył na poziom podstawowego stopera, za to jest idealnym zmiennikiem.
Dla Barcy dobrze jak by został.

Tylko jak utrzymać w dobrej formie pięciu środkowych obrońców..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?