RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem gdzie widziałeś to rozkręcanie, chyba w Fifie..
2
Moglibyście się trochę wyluzować z tymi sympatiami dla politycznych łbów.
Żaden kandydat nie jest tutaj aniołkiem.
Laporta to być może jeszcze większy wałkarz niż reszta.
0
Bardzo subiektywna opinia.
Szczerze mówiąc widziałbym ich obu u nas.
Veratti jest mniej medialny, więc i cena niższa.
Tyle że nie wiadomo ile szejki powiedzą, może też ze 100.
Barca trochę przysnęła, trzeba brać więcej perspektywicznych zawodników po 20 mln i nie płacić potem komuś 100 za ten sam towar.
0
Patrząc na reali dzisiejszego rynku, myślę że nie przesadzam ani trochę.
Nasi wyglądali przy nim momentami jak niezdarne małe ludziki..
Jeśli Suarez i James kosztowali po 80, to Pogba ze swoim młodym wiekiem i takim potencjałem + siła fizyczna i wzrost, jak najbardziej jest warty tej stówki.
1
Dobre zawody to mało powiedziane.
Ktoś kto był przeciwnikiem transferu Pogby , w tej chwili nie ma argumentów.
Koleś jednak jest wart tych 100 baniek..
3
Poza oczywistą satysfakcja z wygranej mam jeszcze jedną taką, że Pogba okazał się mega kozakiem za którego warto dać każde pieniądze.
Był nie do zatrzymania, nasi odbijali się od niego jak piłeczki.
12
Czemu do cholery niektórzy widzą granie w piłkę jako wojnę ?
Po to się gra, żeby pokazać co się ma najlepszego.
A to że troglodyci w tej zabawie nie dają rady, to nie wina Neymara..
2
mimo wszystko 7 jak dla mnie
1
Szkoda , myślałem że to my kupimy Vietto jako inwestycje na przyszłość..
0
Chyba nie sądzicie że coś się zmieni..
Będą brać inni i mniej jawnie, będzie tak samo jak było, może bez bezczelnych wałów.
0
A tam, bez przesady.
Trzeba wziąć jakiegoś dobrego obrońce z Laliga i czekać aż pojawi się jakiś talent.
Trzeba też widzieć plusy odejścia Alvesa, wymiana składu, nowa krew.
0
Łapczywość do potęgi "n".
Trochę przesadził chłopak.
0
Komentarz usunięty
2
Niechże oni dadzą mu te parę euro więcej, klub nie upadnie z tego powodu.
A tak zostaniemy bez prawego obrońcy, co może zaważyć o tytułach w kolejnym sezonie.
Chyba łatwo przeliczyć, że wtedy możemy zarobić kilkanaście milionów mniej..
0
10 mln to trochę mało, 27 lat, daje rade w Pramier League, chyba jest warty parę milionów więcej..
Niech dają 15.
1
Nie wiem co z Rafinhą, grał będzie tan który jest najlepszy .
Rafinha też nie kreuje zbyt dobrze więc niech nie płacze że nie gra.
Barca to nie caritas.
0
Jesli ja przespałem to Ty oglądałeś tylko ten jeden sezon bo chyba nie wiesz jak może grać Barcelona mając dobrych pomocników..
3
Moim zdaniem potrzeba dwóch pomocników.
Zwłaszcza że Iniesta może niedługo w ogóle zwarzywieć na maxa.
Jakoś mam wrażenie że on nie rokuje zbyt dobrze.. jakby coraz bardziej mu się nie chciało..
2
Tragedia nie, ale warto by mieć grajka który by dawał rade w tym całym gąszczu podań jakie gra FCB.
Ewidentnie brakuje w pomocy piłkarzy który chcą i umieją iść do przodu.
I nie chodzi o gwiazdy tylko piłkarzy którzy uczynią nasza pomoc kreatywna i silną.
Iniesta z Rakiticiem się trochę jakby chowają.
Idealnie nadali by się do rotacji, nie na pierwszy skład.
0
Fajnie by było widzieć w FCB obu tych grajków.
Gundogan jeśli zdrowy to na pewno w końcu by doszedł do optymalnej formy.
W Borussii ładnie rozgrywał, myślałem wtedy że by się przydał.
0
Rakitić walczy i się stara, za to go lubię.
Jednak w pomocy FCB widziałbym trochę lepszych piłkarzy , takich na miarę naszego supeTrio .
Rakitić jest dobry jako uzupełnienie składu, ale za słaby w kreacji, mało asyst , mało bramek, technicznie trochę odstaje od średniej FCB.
Piłka mu czasem przeszkadza.
0
Trudno porównywać tych piłkarzy, Gundogan to rozgrywający a Pogba to hmm... sam nie wiem .. box to box ?
0
Rakitić podstawowym zawodnikiem ?
Raczej tylko dla tego że nie mamy w tej chwili innego wyboru.
W ofensywie prochu nie wymyśli.
0
Wreszcie jakiś fartowny transfer, coś jak Kroos do Realu.
Trzeba tylko być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie.
0
Chłopie z kim oni grali po drodze do finału ?
Umarła Borussia i Monaco ..
Real bez Modricia i Benzemy w pierwszym meczu, do tego zagrali fatalnie.
0
Real gra schematycznie i tylko dlatego Juventus (przy dużym farcie) z nimi wygrał.
SuperTrio zrobi im z d... jesień średniowiecza, poza Realem mieli łatwą drogę w LM i tylko dlatego są w finale.
Trzeba tylko uważać żeby jakiejś głupiej bramki nie strzelili.
Najlepiej zrobić im presje od 1 minuty, żeby ze swojej połowy nosa nie wychylili.
Mam nadzieję że Lucho nie będzie grał ostrożnie, bo wtedy Juve się może rozbestwić i ukłuć z rogu albo jakiegoś wolnego czy karnego..
4
Gundogan - sensowny transfer, tani i dobry.
Prędzej czy później odbuduje formę i nie trzeba płacić 60 mln.
Gdyby zaskoczył mielibyśmy naprawdę dobrego grajka i kasę w kieszeni.
2
No no, ciekawe ile jest jeszcze tych wielkich much w nosie Messiego..
Wygląda na to że może być sporo..
0
Poza Busquetsem, zamieniłbym cała resztę na innych.
Nie mówię ze od razu, wszystkich na raz.
Oczywiście wszyscy oni mogą małoproduktywnie klepać w środku pola, czy jak to się ładnie nazywa "regulować tempo gry", ale szału nie robią .
Xavi i Iniesta - powoli emerytura
Rakitić i Rafinha - bezbarwni, nie wiele wnoszą
Sergi Roberto - szkoda gadać nawet
Rakitić bardziej na defensywnego się nadaje, bo z przodu się zwyczajnie chowa albo gra jak typowy DM.
1
Przecież o to właśnie chodzi żeby Messi nie musiał się cofać po piłkę.