4

Trochę nietrafione porównanie bo Pogba to jest materiał na wielkiego piłkarza którym Rakitić ani Koke nigdy nie zostaną.
Do tego Pogba ma super technikę którą tamci raczej nie mogą się pochwalić.

0

A w ogóle to niech zostawia w spokoju Atletico, szkoda osłabiać tą drużynę.
Liga jest ciekawsza dzięki nim no i Real swoje dostaje.

1

Już przestańcie z tym wyliczaniem "mamy bana", wiadomo że mamy.
Co nie znaczy że nie można zakontraktować kogoś wcześniiej..

6

Błagam, tylko nie Koke.
To jest piłkarz który dobrze gra w Atletico, pomocy w Barcelonie nie zbawi.
Do tego jeszcze za gruby szmal.
No chyba że Luis chce zmajstrować jakiś strasznie toporny team..

0

A może oni już wiedzą że Vermaelen nie rokuje dobrze na przyszłość i kolejne kontuzje są kwestią czasu..
Jeśli dodatkowo nie wierzą w Bartre, to możliwe że będą szukać stopera.

1

Moim zdaniem Reus jest już zaklepany do Barcy.
Chyba nikt nie wierzy że zostanie "z dobrego serca" w Borussii.
W LM nie zagra więc będzie jak znalazł, Niemcy mają rozum i nie zaśpiewają 80mln tylko jakąś rozsądniejszą cenę.

Gdyby taki Verratti zechciał; do nas przyjść to było by pięknie ale w to nie wierzę.
Za to Koke jest przereklamowany i więcej niż 30 mln bym za niego nie dał..

0

No ciekawe skoro nie Pogba to kto..
Przydałby się pomocnik z jajami i dobrym skilem.

0

To prawda Barca zagrała fatalnie ale wygrała.
To tez jakiś plus.
Tylko czemu drużyna w formie tak słabo się zaprezentowała ?

0

Raczej to nie możliwe bo kto teraz weźmie kota w worku ?
Żeby go sprzedać to musiałby trochę pograć i coś pokazać..

Stoper by się przydał ale musiałby być absolutnie topowy do gry w pierwszym składzie, a to kosztuje.
Dla mnie brakuje pomocników ale tez dobrych, bo przeciętnych to już mamy..

0

Transfer pomocnika i stopera ?
Tak się dogadali przy piwku chyba..
Po co nam kolejny stoper skoro mamy ich pięciu ?

0

2 trzeba kupić nie jednego..

0

Nie przesadzaj, facet gra rewelacyjnie.
Wzrost na tej pozycji nie ma wielkiego znaczenia.
Tyle że PSG go nie puści albo zażąda fortunę..

0

Komentarz usunięty

0

No tak te zachwyty nad Suarezem trochę przesadzone, strzelił fajną bramkę (super przyjęcie) ale też Casilas się jakoś szczególnie nie popisał.

A Neymar ma jakąś spine mentalną widać że coś mu przeszkadza w grze.

0

Nie ma co płakać nad brakiem wychowanków.
Pokolenie super piłkarzy się kończy, następnego nie widać .
Trzeba teraz kupować z głową i tyle, tak jak inni to robią.
Czekać spokojnie, może ktoś się pojawi za parę lat.

Dodałbym jeszcze że jak zwykle nasza pomoc nie zachwyciła.
A jak wziąć pod uwagę to że Leo robi za pomocnika to jeszcze bardziej obniża
ocenę naszych rzeczywistych grajków na tej pozycji.

Lucho ma racje że gra z kontry, bo jak tu grać atak pozycyjny piłkarzami którym się nie chce albo nie maja wystarczających skili..

0

Ja bym chciał na przykład żeby to piłkarze ciągnęli do Barcy a nie Barca błagała o transfery.
Jeśli sezon skończy się pomyślnie to wszystkie Pogby i Reusy powinny klękać żeby tutaj zagrać..

2

Nie wiem o co Ci chodzi z Hazardem, facet gra świetnie.
Pogba to raczej przyszła gwiazda (być może).

1

Pewnie masz rację, ale gdyby Masche grał zawsze na DM, to zapewne lepiej by się wkomponował.
Co ciekawe, chyba czeka go ławka jeśli Pique z Mathieu utrzymają taką formę, bo Busi na DMie rządzi.

0

Real się chyba za bardzo zmobilizował, przez co wypluli płuca.
Potem siedli totalnie..

0

A ja się może zapytam czemu Barca grała taką lipę w pierwszej połowie ?
Chwilami wróciły koszmary wcześniejszego elclasico..
Mogło być odwrotnie, to Real mógł strzelić na 1-2 , zamknąć się i kontrować.
Nie chcę biadolić po wygranym meczu, ale bardzo nie podobało mi się to co się działo w 1 części meczu.

1

Nagonka jest bo marnuje sytuacje, nikt go nie sprzedaje przecież.

4

Dziwny mecz, strasznie nerwowy.
W pierwszej połowie graliśmy fatalnie, nie dało się na to patrzeć.
Suarez załatwił nam 3 pkt ale pod koniec meczu miał kilka tak fatalnych zagrań, że aż nie mogłem uwierzyć.
Messi się cofał zostawiając "robotę" Neyowi i Gryzoniowi, ci jednak marnowali na potęgę.
Pomysł żeby Leo rozgrywał a tamci wykańczali jest dobry, tylko niechże oni sobie celownik ustawią..
Mathieu i Pique, rewelacja..

2

Połączenie ofert nc (LM) i Canal+ (ligi), było długo wyczekiwanym prezentem dla kibiców .
Wcześniej mieliśmy do wyboru jedno albo drugie, teraz jest wszystko w jednym.

1

Wygra ten co bardziej będzie chciał wygrać ?
Jeśli już to wygra ten kto będzie miał więcej szczęścia..

1

Juve raczej wygra ligę, więc pozostaje namówić zawodnika żeby nie grał w LM.
Barca musi kupić kogoś dobrego do środka, liczę że to będzie Pogba.
Moim zdaniem potrzeba 2 pomocników, przydałby się jeszcze ktoś drugi.

1

Ja myślę że nie masz racji i mamy duże szanse.

2

Wyluzujcie już z tymi zachwytami nad grafikami, dzieci lepsze rzeczy robią w Photoshopie.
Ale pomysł fajny.

0

Ludzie trochę luzu, pisałem żartem ten post.
PSG jest groźne ale jestem dobrej myśli.

1

Szejku, weź się powstrzymaj od gadania takich oficjalnych bredni.
Brakuje wam dwóch bardzo ważnych zawodników w pierwszym meczu.
Do tego wygraliście trochę na farcie z Chelsea.
PSG to nawet sympatyczny zespół (jak na petro-dolary), ale niestety musicie przegrać.

0

Nie oceniam patrząc na ostatnie mecze.
Chodzi o to że pomoc to mają być ludzie z iskrą do gry , głodni sukcesów.
Inesta sporo wygrał, dużo się nagrał i już ma dość.
Poza tym na pewno będzie miał jeszcze dużo dobrych spotkań, ale czy to
wystarczy ?
Według mnie na pewno nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?