1

I po co pisać takie banialuki ?
Mamy zakaz, Pedro akceptuje role zmiennika, gra przyzwoicie, zna system.
Nie ma mowy o sprzedaży.

0

Już widzę jak Real traci punkty w Bilbao.
Chyba w Fifie..

1

Trochę prawdy w tym jest.
Barca jest w formie, nie ma kontuzji i kartek , gra ze słabymi a i tak przegrywa .
Tak się nie da wygrać ligi.

0

Nie było transferów przez ostatnie lata i teraz trzeba nadrabiać.
Pół drużyny do wymiany było i się tego nie ominie.
Na razie nic się nie "wychowało" to trzeba kupywać..

1

Ja nie wiem jak my mamy wygrać tą ligę skoro chłopaki co drugi mecz wyglądają jakby im się trochę nie chciało.
Miliony na konto lecą a oni tak na 70 % zaangażowania.

0

No w porównaniu z początkiem sezonu kiedy ciągnął czasem sam ten wózek ..

1

Neymar wygląda jakby miał na serio kryzys formy..

0

Nie wiem kto odpowiada za to niechciejstwo w drużynie ale ten ktoś powinien dostać kopa w d...

0

Juve to symbol obrzydliwej defensywnej, skorumpowanej i farciarskiej piłki.
Aż mnie ciarki przechodzą jak sobie przypominam czasy kiedy oni zawsze się doczłapali do finału LM.
W lidze to samo - tajemniczy karny na 1-0 i Juve mistrzem włoch.

0

Ja nie wiem co ten zarząd zamierza zwojować kwotą 50 mln.
Za tyle to jednego piłkarza w dzisiejszych czasach można kupić.
To ma się nijak do plotek o Reusach i Pogbach.
Chyba że zamierzają kopiować Zubiego i nakupić jakiegoś szrotu.
Jakaś ciuciubabka z tymi transferami.

3

W Realu znajdą miejsce dla Pogby, po prostu pozbędą się piłkarza który blokuje mu miejsce a jest słabszy lub mniej perspektywiczny.
To chyba proste , prawda ?

0

Raczej jakieś 170-190mln.
To są zawodnicy na topie więc nikt nie spuści z ceny.

Pogba 100
Danilo 30-40
Reus 50

0

Już przestańcie krakać o tym banie bo wiadomo że go mamy i trzeba kupić bez możliwości rejestracji zawodnika.
To chyba oczywiste.

11

Tylko 50 mln na dwa transfery ?
To kogo niby mamy kupić, jakiś rezerwowych z ligi włoskiej ?

0

Dybala to przyszłość, jeśli jest kasa to można wziąć go "na zaś".
Ależ on ma polską gębę, to jest zabawne bardzo..
Wygląda że może wyrosnąć z niego coś wielkiego...

1

Do ataku nikogo nie potrzeba, Pedro daje dobre zmiany i jest wkomponowany w zespół od lat.
W przyszłości Reus może się przesuwać z pomocy do ataku.

0

Uciekł dla kasy z Arsenalu do MC.
Ja go za to nie lubię.

0

MC ogrywa ogórków w lidze angielskiej, jak przyszło grać z dobrym teamem to kompletnie dali ciała.
Ich trzeba gnieść cały czas bo jak się rozpędzą w ataku to Kun potrafi strzelić ze dwie bramki z niczego.
Bayern już się o tym przekonał.
Nie wiadomo co by było gdyby nie czerwona kartka.
Na 100% by nas cisnęli żeby wyrównać..

1

Ale on stanął jak osioł i czekał aż sędzia gwizdnie.Normalnie jak dziecko.

4

Busquets zwariował.
Gdybym był jego ojcem to spuściłbym mu tęgie lanie za tą parodie pod bramką.

0

Wreszcie dobry mecz Rakiticia.Za to Neymar kolejny raz gra jakby był bez formy.Trochę za łatwo strzeliliśmy te dwa gole, i się zemściło.Sędzia pomógł tą czerwoną kartką bo zaczynało śmierdzieć wyrównaniem.

0

Myślę że ze stoperami można się wstrzymać, w kolejnym sezonie będziemy mieć ich sporo.

2

Wydaje mi się że kasa na Pogbe jak najbardziej się znajdzie, kwestia tylko
czy on chce do Barcy i czy poczeka pół roku nie grając w LM.
Pogba, Reus, Danilo - takie wzmocnienie bym sobie wyobrażał.

0

Pogba to kosmiczny grajek, momentami przypomina Zidana..
To by była przepustka do lekkiej zmiany stylu Barcy.

0

Zobaczycie że Mats jeszcze coś zmaluje i będą z tego kłopoty.
powinien bronić jeden bramkarz, drugi w PK i z ogórkami .

0

To oczywiste, w tej chwili to najlepszy bramkarz..

0

To prawda, zespół zagrał fatalnie.
Co niby mógł trener zrobić ?
Wstrzyknąć Messiemu kokę ?

0

Co mnie martwi, to ta bezradność która nie przystoi tej klasy zespołowi.
Wyszło na to że wystarczy słabszy dzień Messiego i znowu wracamy do punktu wyjścia.

0

Trochę prawdy w tym jest.

0

Głupią bramkę zawsze można stracić.
Tylko trzeba umieć potem strzelić i odrobić straty.
Barca nie umie grać z autobusami, nic się nie nauczyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?