RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli mówimy o transferach to na pozycji pomocnika chciałbym zawodnika który
ma łatwość w dryblowaniu i mijaniu w sytuacjach jeden na jeden.
Tego w tej chwili brakuje od kiedy Andres obniżył loty.
Zawodnicy typu Rakitić nic nie wnoszą w tej materii.
1
Tak by było najlepiej dla wszystkich.
Borussia to tymczasowo skończony projekt, może się odbudują ale raczej nie prędko.
Chyba że Kloppa bawi walka o trzecie miejsce na podium..
Szansa na prowadzenie Arsenalu nie zdarza się codziennie.
5
Ter Stagen na razie nadrabia miną, chyba wydaje mu się że jest kolejnym Neuerem.
Może niech zacznie najpierw dobrze bronić a potem zajmie się kreowaniem wizerunku.
0
Strasznie jakiś ociężały ten nasz Suarez.
Jego gra wygląda jak by miał nadwagę a technikę nie na miarę Barcelony..
4
Reus ma ciąg na bramkę, dobrą technikę, do tego instynkt strzelecki i szybkość.Przyda się gdziekolwiek nie miałby grać.Poza tym są kontuzje, rotacje, spadki formy.Cracków trzeba czasem oszczędzać.
0
Teraz będzie dziwna sytuacja z Reusem bo będzie kosztował grube miliony.
No wtedy to nie wiem czy to była by rozsądna inwestycja.
Zobaczymy jak ze zdrowiem w kolejnym roku..
BVB się rozpada i wątpię żeby na serio chciał tam zostać dłużej.
0
Nawet w pełnym składzie z Atletico mieli by ciężko.
Ale zauważ że rozsypała się obrona, bulteriery Simeone takiej szansy nie przepuszczą..
4
Bez Ramosa , Pepe, Marcelo, Jamesa - raczej trudno o super wyniki.Atletico to nie Elche (z całym szacunkiem dla tego zespołu).Pismaki przesadzają, głupio wyszło że urodziny wypadły w dzień porażki ale do cholery , piłkarze maja jakieś życie prywatne oprócz piłki.Mieli się biczować po nieudanym meczu ?
0
Wielkie tam halo.
Drużyna w niepełnym składzie bez podstawowych zawodników przegrała mecz.
0
Na początku zawsze są jakieś plotki.
Wygląda jakby dogadał się z BVB na wyciągnięcie większej kasy za transfer.
Tylko że nie wiem czy Barca da za szklanego zawodnika 50 mln.
Chyba mus się to nie opyla bo gdyby odszedł bez kontraktu za 25 mln, mógłby dostać więcej kasy do kieszeni od przyszłego klubu.
A tak to BVB dostanie 2 x więcej.
0
Rotacja, rotacja
17
Jakaś plotka , że Reus przedłuża kontrakt z Borussią.
To by znaczyło że "czeka na nas", chyba...
0
Reusa się bierze przede wszystkim dlatego że to mega grajek za jedyne 25 mln.
Do tego młody.
Nawet jakby miła się wymieniać z kimś z super trio.
0
Ewentualnie kogoś do pomocy ?
Chłopie pomocnik to jest priorytet a najlepiej dwóch, bo Xavi z Iniestą to są emeryci.
0
Tylko jest jedno małe ale- Reus 25mln , Pogba pewnie z 60...
A jak dla Barcy to 80 - znając realia.
0
Jak kocha to poczeka..
Ktoś tu tak napisał kiedyś, to dotyczy Reusa i Pogby również.
Kasy mają już chyba sporo, więc może niech pokierują się trochę "sercem".
Jeśli ktoś chce tu grać to poczeka pół sezonu na wypożyczeniu.
0
Może i taki mocny nie jest ale w pełnym składzie wygląda stabilniej w meczach z ogórkami.
Inna sprawa że Barca się w końcu chyba zebrała do kupy i kolejna część sezonu może przebiegać inaczej.
0
Zastanów się co piszesz dzieciaku.
0
Jakoś nie za bardzo..
2
Spokojnie, Real jeszcze nie raz straci punkty.
Problem w tym że my zapewne też i jak dotąd to częściej.
28
„Przerwaliśmy dobrą serię Realu, a teraz to my mamy znakomitą passę”
Trzy przegrane mecze z Barceloną to jest dobra passa ?
0
Jak się nie umie zatrudnić porządnego trenera to tak jest.
0
Otóż wyobraź sobie że po 30 latach oglądania piłki i towarzyszących jej różnych prasowych rewelacji stwierdzam, że jak wszystkie gazety przez 2 tyg piszą o jakimś konflikcie, to coś jest na rzeczy.
Klub i szatnia zawsze będą robić dobrą minę do złej gry.
Jeśli chodzi o dowody to chyba nie wyobrażasz sobie, że mam stenogramy
bluzgów którymi się obrzucili Luis z Messim.
Nie mniej życzę Luisowi w Barcelonie jak najlepiej, mimo że nie wierze że zostanie tu dłużej..
0
Niby było parę dobrych meczów ale jak naprawdę wygląda relacja Luis -Messi
to nikt nie wie..
Jeśli tam był naprawdę jakiś mega syf (moim zdaniem był), to Lucho wyleci przy minimalnych argumentach ze strony zarządu.
0
Jasne, jakiś koleś będzie trenerem Barcy bo jest kolesiem jakiegoś kolesia.
0
Niestety Marc, jeśli Bravo będzie zdrowy to nie pograsz za wiele.
To może trwać bardzo długo.
1
Cały czas z niej korzystamy i jakoś nie wygląda to różowo.
0
Nie szkodzi że nie jest obrońcą, własnie jako pomocnik by się przydał.
Zresztą mniejsza o to, ceny były z kosmosu "jak dla Barcy."
3
Dajcie jakieś inne nazwiska do dyskusji bo te dwa to pożywka dla dzieci..
Za Pogbe powiedzą nam 80 a w końcu jakiś Real weźmie go za 40.
To samo było z Cuadrado i Benatią.
1
Pomocnik dla Barcelony - ciekawy temat.
Przydałby się ktoś z najwyższej półki, średniaków to mamy w klubie i na wypożyczeniu..