RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No nie wiem, piszą że podobne sprawy były rozpatrzone przez TAS negatywnie..
Myślałem że wygląda to bardziej kolorowo i na coś możemy liczyć.
1
Wiedzę że znaleźliście sobie nowego Munira..
Znowu trzeba będzie znosić te jęki zachwytu .
0
Perez nie jest głupi jak będzie okazja za 25 mln to weźmie takiego grajka nawet jak nie ma dla niego miejsca.
Zawsze można kogoś potem sprzedać.
0
O , to 5 mln do przodu by było..
0
Mógłby się chłopak wstrzymać do decyzji TASu..
0
No,no, bez przesady, nie wszystkich, nie wszystkich..
Tylko Rakiticia i Luisa E...
A tak na serio to w pomocy potrzeba nam mega mocnych grajków.
0
Nikt go nie sprzeda w zimie nawet jakby bana uchylili.
Ale latem , jak najbardziej do wymiany.
W sumie koleś nie bez powodu kosztował tylko 20 mln.
Szalu nie robi i nie wygląda żeby był zdatny ciągnąć pomoc Barcy.
0
Nie wiem czemu tak na nim płaczecie.
Nie zaadoptował się , skile ma niezbyt rewelacyjne.
Żeby dobić poziomem do super Trio trzeba mieć sporo za uszami.
0
No ładne, ładne plotki.
Jak by nie było bana to bym go oddał chętnie.
I wcale nie dla tego ze słabo gra tylko dlatego że Barca potrzebuje pomocników o innym profilu.
Szybkich z mega kiwką i zajebista techniką, tego brakuje.
0
Najgorsza obawa jest taka że Luis nadal będzie robił swoje dziecięce błędy a zarząd da mu szanse w następnym sezonie, żeby miał "komfort" pracy i mógł się wykazać w dłuższym czasie.
Taki jest mój koszmar.
0
Na razie nie ma ale może będzie..
0
To prawda, to nie jest koleś do robienia kółeczek wokół siebie tylko od napieprzania bramek.
W tłoku sobie radzi ale nie strzela.
No ale jak Barca zawsze gra z autobusami to nic nie poradzisz..
0
Tata mógł być dobrym trenerem ale oni go wzięli na zasadzie trenuj ale się nie wychylaj za bardzo.
Taką mu przypisali role i nawet jakby się rzucał to by nic nie wskórał.
Gdyby dostał wolną rękę to pewnie by coś dobrego ukręcił.
A Luis moim zdaniem nawet jak w końcu skleci tą drużynę do kupy to i tak zrobi w jakimś meczu coś głupiego i spali cały projekt odpadając z LM albo grzebiąc szanse na mistrzostwo.
Przynajmniej na takiego w tej chwili wygląda.
Zobaczymy co pokaże z MC.
0
Pary nudne jak flaki z olejem.
0
Jest gdzieś na necie to losowanie ?
0
Ktoś pisał że dzisiaj..
0
Decyzja TASu kiedy , dzisiaj ?
O której ?
0
Rzeczywiście Suarez wydawał się ostatnim który by się mógł tak zaciąć.
No ale jak widać magia Barcy działa i zepsuć się tu może każdy.
Ja nie wiem tylko czy to jest właściwy zawodnik na mecze z autobusami.
W Liverpoolu miał dużo miejsca tam się bardziej rozciąga grę.
Pewnie chłop odpali na maxa w kolejnym sezonie.
0
A ja myślę że coś tam się uda przywałować z tym TASem..
1
A kogo byś widział na PO ?
Jakiś mega cracków na horyzoncie nie widać..
0
To prawda, w Portugalii trafia się sporo dobrych zawodników ale trzeba za nich płacić grube bańki.
1
A gwizdek na koniec meczu przy setce dla Getafe to nie czerwony ?
1
Twoje omijam na szczęście z daleka..
0
Bo to jest taki trener któremu się wydaje że coś po swojemu zmajstruje nie trzymając się zasad typowych dla tej profesji.
Liczyłem że kopnie w dupę chłopaków i w końcu zaczną się starać ale widać
że pomoże tylko usunięcie połowy składu.
8
Dopiero po tym meczu to odkryłeś..?
Barca jako zespół nie funkcjonuje od czasów odejścia Pepa.
Ten projekt się skończył i jest sztucznie podtrzymywany przy życiu.
Messi jest respiratorem, Neymar defibrylatorem.
Co gorsza mamy bana na leki i słabego lekarza.
0
A co on ma robić w ofensywie jak nie daje rady grac na poziomie innych zawodników ?
Wiadomo że chowa się sam za siebie..
0
No bo nie wiedzieć czemu oceniasz trenera po wyniku a to trochę inaczej funkcjonuje.
Sądzisz że Neymar strzeli w kolejnym trudnym meczu taką zajebistą bramkę jak z PSG ?
Albo przeciwnik zmarnuje 2 setki ?
Jak ktoś się nie jara wynikami to od razu widzi że ten zespół gra słabo w obronie,
pomocy nie ma, atak schematyczny.
Luis słabym trenerem był w Romie, nijakim w Celcie a tutaj to wpadł na naprawdę głęboką wodę i dziurawy skład.
0
Ja tam Rakiticia nie widziałem wcześniej i się pod zachwytami nie podpisuje.
Za to widzę kompletny brak materiału na pomocnika w Barcelonie..
0
Nie jestem fanem Luisa E. ale ostatecznie nie ma on przecież wpływu na brak Neymara, formę Iniesty, starość Xaviego, czy drewnianość Rakiticia.
Nie wiem czy akurat w tym meczu Busi na ławce był by zbawieniem.
Barca od dawna gra na lekko zaciągniętym hamulcu i takie są efekty.
3
Brakowało tu Neymara albo Iniesty w formie, jakiegoś małego gościa z mega kiwką..