0

Coś mi się zdaje że Pique jest jednak na wylocie i dlatego Luis węszy za nowym stoperem...

1

Doświadczenie z tego sezonu nauczyło mnie olewać wyniki z kelnerami.
Jak zagramy dobrze z PSG to przestanę trząść dupą że mamy slaby team.

0

Ale jaja, to jest niewiarygodne.Vermaelena nie ma.Może się do czegoś będzie nadawał za 5 miesięcy a może nie.Trzeba potraktować go jak przyszłego rezerwowego co najwyżej.

0

Chryste Panie, Luis dojrzewa niedługo zacznie się oglądać za panienkami..

0

Może by tak k...a podali jakieś dokładne info , co , jak i gdzie z ta operacją ..
To ten sam uraz co na mistrzostwach ?
Jak długo przerwa ?
Jeśli to inny uraz to ja dziękuję za takiego grajka co się sypie na maxa.
A jeśli ten sam to lekarze Barcy są jakimiś debilami, najpierw żeby go kupić a potem nie umieć naprawić.
Naprawdę zaczyna tu śmierdzieć jakąś komedią.

I co, potem budowa obrony na zawodniku który na bank się sam wykluczy na 30% sezonu, czyli znowu dziura w składzie ?

3

Wszystko super, wynik adekwatny do poziomu rywala.
Tyle tylko że Sevilla zagrała naprawdę słabo i bez pomysłu na Barce.

Racje miał komentator mówiąc że zarzuca im się za wysokie miejsce w tabeli.
Tzn. do żadnego Top5 ligi hiszpańskiej w rzeczywistości nie należą.

Czekam na mecz w którym przeciwnik postawi jakiekolwiek warunki w obronie lub w ataku. (PSG ?)

1

Podobne wrażenie odnoszę.
Barca ma taki skład że wygra większość meczów bez względu na to co tam Luis zmajstruje.
Gorzej z tymi które wygrywa się z ławki trenerskiej.

0

Fajnie że Barca znowu daje czadu, tylko szkoda że Sevilla nic nie grała.
Bez pomysłu wyszli, ani autobusu ani ataku.
Styl idealny jeśli chcesz żeby karzełki cię załatwiły na 5.

0

Sevilla nic nie gra, komentarz na Canalu koszmarny.
Gdyby nie końcówka połowy to mecz nudny jak flaki z olejem.

0

W takiej formie i w takim wieku nikt nie da za Messiego 250.
Mimo wszystko czasem sobie myślę że fajnie by było popatrzeć jak gra w innym klubie , tak z ciekawości..

0

Skoro już gadamy o Niemcach - BVB się chyba kończy.
Jak Reus odejdzie i zapewne Hummels też, to nie będzie co zbierać z tej ekipy.
Nie wiem jak oni mogli tak spieprzyć dzisiejszy mecz.

Lewy miał racje że się ulotnił.
Coś mi się zdaje że Kloppa tam w następnym sezonie nie będzie.
Ten projekt się chyba wypalił, na miejscu Piszczka bym się stamtąd zawijał.

Messiego bym oddał z bólem serca za jakieś 150 baniek i zbudować nową Barce tylko z innym trenerem.

0

Chelsea to za bardzo nie ma z kim grać w lidze.
Jak przyjdą mecze z drużynami z top5 to się dopiero sprawdzi tę ekipę.

Z Fabsem i Costą z pewnością coś wyszarpią, aczkolwiek życzę im jak najgorzej.
Bo nie lubię ruskich i chamów trenerów.

0

Klopp twierdzi że Anglia go interesuje i kuma angielski.
Zdecydowanie wolałbym jego niż Pepa.

0

Dziadek Arsen zrobił dużo dla Arsenalu, kiedyś stworzył super drużynę ale niestety coś mu się poprzestawiało w berecie na starość.
Możliwe że to on odpowiada za marną politykę transferową ale jak pamiętam to również zarząd "unika kominów płacowych".

Teraz to jest lipa w Arsenalu bo nie kupują zbyt dużo , nie płacą i straszą brakiem rywalizacji o trofea.
Arsenal ma taka markę że mogliby się pokusić o zainwestowanie większej kasy i jakieś sukcesy.

Ja bym tam Kloppa wpuścił albo właśnie Pepa.

0

No nie wiem, w Arsenalu raczej skąpią funtów na transfery.
Nie wiadomo czy Pep łyknie taki trudniejszy temat.

1

Nie spodziewam się ani mega wtopy ani jakiś rewelacji w tych trzech ważnych meczach.
Barca ma dobrych zawodników więc na pewno coś zawalczy.

Mam wrażenie że to zawodnicy zwolnią w końcu Luisa.
Swoja droga bardzo trafny artykuł.
Z całym szacunkiem dla trenera, jeśli powieli błędy z Romy to będzie znaczyło że się do tej roboty nie nadaje.

0

Ciekawe czy przy opcji z Vermalenem na obronie Luis raczy wystawić Mascherano na DM.
Coś mi mówi że nie.
Pewnie będzie chciał sprzedać Pique a Mathieu na rezerwe.

0

Mnie tylko dziwią te informacje na temat możliwej operacji Vermy.
Czyżby cierpiał na jakiś uraz z którym lekarze nie wiedzą co robić ?

0

To prawda że na stronie jest trochę dzieciaków i różnych innych hejterów którym się wydaje że trzeba pół składu wywalić.

Ale prawda jest też taka że Barca to klub z najwyższej półki i zasługuje na odpowiednie zarządzanie.
A tego nie ma, za to są dziury w składzie i brak motywacji u niektórych piłkarzy.
I stąd te hejty w stronę zarządu i drużyny.
Dla mnie niewyobrażalne jest że pomocnikom się nie chce biegać.

0

Teraz to jest jedna wielka niewiadoma.
Ty widzisz bardzo różowo, ja i wielu innych już trochę mniej.

Problem Luisa jest taki że nie jest doświadczonym trenerem i do tego dał się już poznać z niezbyt dobrej strony w Romie.
W zestawieniu z błędnymi decyzjami w FCB które tu były omawiane dość szeroko
daje to do namysłu .
Pracy w Celcie celowo nie wymieniam bo moim zdaniem jest neutralna, ani zła ani dobra.

Luis miał czysta kartę jak przychodził do Barcy, teraz ma już tam parę znaków zapytania.

0

Słuchaj koleżko zanim zaczniesz srać swoim własnym syfem.
Trener nic nie pokazał przed przyjściem do Barcy a jak już przyszedł to
na razie miesza w kotle niezbyt udanie, łącznie z transferami za które po części odpowiada.
I to nie jest moje odosobnione zdanie tylko dużej części fanów FCB .
Ja mu życzę jak najlepiej ale na razie to niezbyt dobrze kombinuje.

Wiec zanim coś głupiego napiszesz to odróżnij 15 letnich hejterów od ludzi którzy
oczekują po prostu więcej niż zaprezentował nam jak dotąd Luis E.

Za bardzo się podjarałeś, zauważ że żadnych konkretnych bluzgów tu nie było w zamyśle.
I nie wiem po co mieszasz do tej dyskusji Guardiole..

Za takie chamskie niczym nie prowokowane posty powinni dawać bana, przynajmniej by się forum z tryskających jadem znawców oczyściło.










4

Ja myślę że Leo by się zmotywował gdyby mu dokupić paru dobrych grajków i dobrego trenera.
On już chyba ma dość tej farsy która go otacza.

0

Po tym co zobaczyłem przez ostatnie 2 lata to bym Pana nie zatrudnił w obawie przed wirusem braku motywacji .

0

Messiego bym sprzedał nie ze względu na formę (nadal daje drużynie najwięcej),
tylko dlatego żeby pozbyć się świętej krowy i wyczyścić atmosferę.
Nie wierze że on się jeszcze zmotywuje żeby grać na tyle ile mu się płaci.

Najlepiej by jednak było gdyby został ale na warunkach takich jakie są adekwatne do jego gry.

0

Koszmarnie zły pomysł.
Mecze powinny być wieczorem, wtedy jest klimat do oglądania.
Wyobrażacie sobie np. Ligę Mistrzów o 15 tej ?

0

Bartra najlepiej jakby się wypożyczył bo siedząc w Barcelonie na ławce nic się już nie nauczy.
A jak się w ogóle nie nadaje, to sprzedać i tyle.

8

Bez sensu odsyłać Sandro do drugiej drużyny.
Ja bym mu dał pograć zamiast Pedro.

Munir się moim zdaniem jeszcze nie nadaje, za słaby jest fizycznie.

2

Taa, w szpitalu..

1

Może być tak że to Luis E. maczał paluchy w niektórych transferach.
A w Romie mówią że nie ma do tego ręki.

0

Dobrych i wszechstronnych piłkarzy trzeba brać.
Zawsze się gdzieś ich upchnie.
Poza tym bywają kontuzje, spadki formy itd.

Za bardzo przyzwyczailiśmy się że na ławce siedzą jakieś karykatury.
Nie rozumiem tego lamentu nad Reusem, że niby nie potrzebny.
A co, super trio ma grać niby non stop ?
Barca to wielki klub, może sobie pozwolić żeby gwiazdy trochę posiedziały na ławce.

Martwi mnie tylko to że potrzeba aż kilku nowych zawodników, w sumie dwóch obrońców i dwóch pomocników.
To sporo pieniędzy i trzeba się w limicie finansowym zmieścić.




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?