RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rakitić nie zbawi naszej pomocy, gdziekolwiek go nie ustawisz.
Wygląda jak by był zbyt powolny i leciutko drewniany jak na Barce.
1
Jakoś nie zachwycił mnie styl w którym wygraliśmy ten mecz.
Ajax to w sumie chłopcy do bicia mimo że się starają.
Suarez chyba jednak potrzebuje sporo czasu żeby się zaadoptować.
A wydawało się że od razu się wkręci..
0
Kiedy decyzja w sprawie zakazu ?
Czy gdyby nas odwiesili to możemy załapać się "na Reusa" w zimowym oknie ?
1
Rakitić to w ogóle jest jakiś średni grajek.
Nawet jakby formę podciągnął to prochu nie wymyśli z takimi skilami jak posiada.
Pomocy w Barcelonie nie uratuje.
0
Z rogami to można mieć mnóstwo pomysłów, tak samo z wolnymi.
Tylko nie wiedzieć czemu nikt tego nie ćwiczy.
0
Tiki taka miała racje bytu tylko przy Messim w super formie + Iniesta i Xavi.
Z innymi wykonawcami nie ma szans na powodzenie.
Chyba że wyczarują kolejnych wściekłych mega karzełków a na to się nie zanosi.
0
Czy to oznacza że za rok znowu wydamy "tylko" 75 mln ?
Trochę mało .
0
Że niby FCB wydała 150 mln na transfery.
Tylko że w tym samym czasie sprzedała za 75 mln.
No więc mamy klub z najwyższej półki który rzekomo robi wielką remontade w składzie .
I co, wydane jedyne 75 mln i to w obliczu zakazu transferowego ?
Przecież to żarty..
I stąd te dziury w składzie.
I do tego ta bajka o wprowadzaniu do składu piłkarzy ze szkółki.
Kto to wymyślił Zubi czy Luis E. ?
Przecież tam nie ma nikogo kto może realnie wzmocnić drużynę...
Na miejscu zarządu już szukałbym trenera na kolejny sezon + jakiś duży "obiad"
dla dziadów z FIFA żeby odwiesili zakaz.
0
Jak by nas odwiesili to pewnie kupimy Koke, do tego jakiegoś wiecznie kontuzjowanego i niespodziankę za 4 mln.
Potrzeby są dużo większe, niestety.
0
Normalnie nie poznaje chłopaków z FIFA.
Znając i ich sposób działania powinni dowalić grzywnę ze 20 mln, przynajmniej by zarobili i mieli z czego się nachapać.
A co im z zakazu dla Barcelony ?
Chyba niewiele.
Tylko się rynek piłkarski psuje bo taki klub jak Barca kuleje i nic z tego dla świata nie będzie dobrego.
0
No właśnie nie wiem.
Ale to musi być piłkarz z jajami.
0
Nie wiem co by się musiało stać żeby Real nie zdobył tytułu w lidze.
Barca z taką grą i trenerem nie ma szans a w kolejny cud Atletico nie wierzę.
1
Klopp nie przyjdzie bo ni lubi takiego stylu.
No chyba że zarząd postanowi zmienić tikitake na coś innego.
0
Nie mam pretensji o tą bramkę.
Takie sprytne akcje się zdarzają, trzeba było strzelić 2 po prostu.
0
Grałem w FIFe wczoraj w markecie.
Nie jest taka zajebista jak gadają.
0
Po zakazie trzeba będzie trzech pomocników kupić.
Koke, Pogba i ........
6
Spójrzmy na to z innej strony.
Wydawało się ze brakuje obrońców i trzeba troszkę odświeżyć drużynę.
Teraz już wiemy że do wymiany było 60% zawodników.
Ten sezon jest testowy, wyniki testu powoli już chyba widać.
Messi się nie wskrzesi, pomocy nie ma, dzieci za słabe na 1 skład.
Tą drużynę oprócz ataku trzeba stworzyć od nowa.
Wszyscy są zarażeni, potrzeba nowych standardów zaangażowania.
Może w ogóle lepiej jak będzie wtopa w tym sezonie, przynajmniej się coś zmieni w następnym.
Najgorzej jak rzutem na taśmę coś tam wygramy i będzie głupi pretekst żeby to ciągnąć dalej.
0
Sytuacja jest trochę trudna, wygląda na to że nic nie wygramy w tym sezonie.
Mi się nie podoba Lucho i zamieniłbym go po sezonie ale tylko na kogoś z najwyższej półki.
0
Nie zgodzę się.
W pomocy FCB muszą grać piłkarze z mega kiwką i w ogóle to muszą być mega dobre grajki.
Z cała sympatią dla Chorwata , to nie ten poziom .
0
Messiego to już nikt nie kupi.
Ludzie nie są ślepi, facet się kończy powoli.
3
Wierzyłem w Rakiticia ale trzeba to w końcu powiedzieć, koleś nie daje rady.
Do tego jest drewniany na maxa i gra do tyłu.
Typowy obraz piłkarza który gra dobrze w średnim klubie a w wielkim jest przeciętny.
Mecz zawsze można przegrać ale nie zawsze można znosić głupotę trenera.
Wygląda na upartego typa.
Barcelona potrzebuje kolejnego zastrzyku piłkarzy za gruba kasę i kogoś rozumnego na ławkę trenerską np. Guardiolę.
Suarez odpali tylko musi się trochę przyzwyczaić do tikitaki.
0
K..mać niech oni może w końcu powiedzą oficjalnie co mają do Montoyi i Bartry że nie grają ..
To jest jakaś ciuciubabka, że niby są super ale w składzie ich najczęściej nie ma..
0
Dobra , dobra, koleś się nie stara i ogólnie ma zły wpływ na drużynę.
Alves akurat zagrał dobrze w tym meczu.
Niby to był tylko głupi błąd ale ziarnko do ziarnka..
0
Ok. czyli można to w końcu powiedzieć.
Luis E. nic nie kuma.
Znowu mamy Mascherano na obronie, Busquetsa na DMie.
0
No chyba oczywiste jest że raczej nie ma co pozbywać się zawodników jak nie można kupować.
Wystarczy że Mathieu się połamie i z kim zostaniemy z Bartra i Masche ?
0
Straszna szkoda że mamy ten zakaz.
Było by miło popatrzeć jak wykopują tego palanta z Barcy.
W ogóle to trzeba się pozbyć paru kolesi, inaczej z miejsca nie ruszymy nigdy.
4
Busquets jak zwykle grał piach ale Masche trzymamy twardo na stoperze.
No ale zapomniałem, Luis wszystko przecież poukłada.
Najwyraźniej trener potrzebuje żeby żona pomogła mu w zrozumieniu sytuacji.
Zaraz ,zaraz, jak to brzmiało ... ?
Intensywność czy jakoś tak ?
0
Bez przesady wolno krytykować faceta bo jest za co.
0
Z Reusem jest mały problem, to jest mocno szklany koleżka lubi się psuć.
0
2-0 to spora zaliczka , łatwo kontrę i jest 3-0 .
Ale Real był mocny a my słabi więc na pewno by coś ukłuli, być może na remis.
To czy Mascherano zjada Bartre i Pique jest kwestią sporną.
Za to na pewno go nie ma na DMie jak gra na stoperze i to jest problem.