0

Wiadomo ze przy obecnym składzie i formie pomocy Koke był by wzmocnieniem.
Ale to nie jest crack na miarę Barcy.
Nam potrzeba mocnego grajka który spasuje się z naszym stylem, z super kontrola nad piłką, kreatywnego,umiejącego grac techniczną piłkę na najwyższym poziomie.
To będzie drogi piłkarz ale niech ma te cechy.
Koke gra w rzeźnickiej drużynie i jakoś się wielce nie wyróżnia poza asystami z rzutów rożnych.
Na pewno by wniósł wolę walki ale na zastąpienie Iniesty i Xaviego to ma trochę za małe buty..

1

Patrze na Koke ostatnio dokładniej i naprawdę nie wiem po co Barcelonie ten piłkarz.
Potrzeba nam kogoś zupełnie innego.
No chyba że krzykną za niego 25 mln..

3

Wraca stare dobre Juve - gol z karnego i pewnie awans, niczego lepszego bym się po nich nie spodziewał.
W półfinale jakiś błąd sędziego i mam y chłopaków z ferajny w finale.
A tam już ktoś dobrze zapłaci sędziemu.

0

Czy nikt na tej stronie nie dostrzega że potrzeba nam 2 pomocników ?
Rozgrywającego zamiast Xaviego (Veratti lub .... ?)
I drugiego który będzie miał różne zadania, np. Pogba.
Nasza pomoc leży nie długo nie będzie rozgrywającego a reszta gara kiszkę..
DM nie biorę pod uwagę bo Busi daje radę.

0

Na zdrowy rozum masz rację, mamy trudniejszy terminarz a Real chyba złapał wiatr po kontuzjach.
Remis punktowy ich promuje, niestety.
Ale zawsze można zagrać zajebiście i wygrać wszystkie mecze !

2

City to żywy trup w tej chwili.

0

Jak mają rozum to się zamkną, a jak nie to ich zjemy.

0

Nie powiedziałbym że MU już zwyżkuje.
Raczej przeciwnicy dołują.

6

Barca nie umie aktywnie bronić wyniku.
Idziemy do przodu albo jest kłopot jak przeciwnik ciśnie.

1

Jak ktoś myśli że Real też straci tutaj punkty to chyba jest dzieciakiem albo ligi nie ogląda.
Albo odprawi jakieś czary i Real zrobi dwa babole jak FCB.
Jeśli zagrają poprawnie tak jak my do pewnego momentu, to nie mam mowy o stracie punktów z Sevillą.
Co najwyżej Valencia może im krwi napsuć.

0

Przesadzają moim zdaniem.
Fajnie że bramkę z wolnego strzelił.

1

Już dajcie spokój Luisowi.
Przecież nie odpowiada za błędy Bravo i Pique.

0

Rakitić nic nie wnosi o gry i tak zapewne zostanie .
Czasem mu coś wyjdzie i jest wielkie larum, że super transfer.
Na zmiennika się nadaje jak najbardziej.

0

Trochę "za łatwo " zdobyliśmy te gole.
Gdyby były bardziej wymęczone to by była mobilizacja..

1

Musze powiedzieć że jestem rozdarty w sprawie Daniego..
Z jednej strony jest nam absolutnie niezbędny na 1-2 sezony, a z drugiej
tak mnie vqr...a jego chciwa postawa że nie mogę na niego patrzeć..
Ktoś taki nie zasługuje na grę w FCB.

3

Po co Ci Koke ?
Tutaj potrzeba prawdziwych magików, Koke to zwykły żołnierz..

0

Rakitić to w ogóle wiosny nie czyni..

0

Problemem jest to że nie ma wartościowych zmienników za Andresa.
Gdyby byli to wylądowałby na ławce i szybko by do niego dotarło że musi dać z siebie coś więcej.

0

W meczu z Borussia nie grał Robben i Ribery, bez nich Bayern szału nie robi.
Ale nawet z nimi w składzie to nie jest jakaś ekipa nie do pokonania.

8

Typowe myślenie Zubiego.
Zapominasz że koleś grał w dość wymagającym piłkarsko klubie.
Za barcelońskie produkty powinno się płacić extra.
Poza tym nie ma kontuzji i 30 lat.

0

Więc Pedro wybrał emeryturę zamiast jakiegoś wyzwania..
Za 10 mln to weźcie sobie Munira, przynajmniej nie musiałbym go już oglądać..

0

Rakitić na razie pokazał że na żadnej z tych dwóch pozycji nie jest jakimś wielkim wzmocnieniem.
Dla mnie to jest piłkarz na ławkę w FCB, a nie pierwszy skład.
W związku z tym potrzeba nam dwóch pomocników a nie jednego.

2

Cóż, chłopaki się zestarzeli i nie maja już chęci , do tego nowi są słabi i mamy to co mamy..

3

Przy takim dziurawym składzie PSG mamy obowiązek przycisnąć i rozstrzygnąć to w Paryżu.
Tak rozum podpowiada.

0

No ja myślę, że po prostu te młodziaki w żadnym stopniu nie pomogą zespołowi.
Halinović nie gra jeszcze na poziomie seniorskim a D. Suarez nikogo nie zachwyca.
Zwyczajnie w następnym sezonie będziemy mieli powtórkę z rozrywki, czyli to samo co teraz minus Xavi.

0

Kolego nam potrzeba cracków a nie dzieciaków.
Można takich wprowadzać powoli do zespołu ale podstawą muszą być zawodnicy na najwyższym poziomie.
Przykład Rakiticia i Rafhini pokazuje dobitnie że "dobry" to za mało na Barce.
Iniesta to jest dla mnie piłkarz którego już nie ma.

0

Koleś wygląda jak by działo się z nim coś niedobrego..

0

D.Suarez i Halinovic ?
To ma być wzmocnienie pomocy ?

0

W sumie każdy z naszych ofensywnych pomocników by się nadał, ale bardziej na ławkę jako zmiennik.
Jak ich się wystawi razem to jest jakieś nieporozumienie..
Xavi z Rakiticiem niby trzymają poziom ale żeby wykreowali przewagę w środku to raczej trudno.
Kompletny brak ofensywnego "poweru".
2 nowych niezbędnych jest..

1

Cała gra ofensywna pomocy to jest nieporozumienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?