RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo ze przy obecnym składzie i formie pomocy Koke był by wzmocnieniem.
Ale to nie jest crack na miarę Barcy.
Nam potrzeba mocnego grajka który spasuje się z naszym stylem, z super kontrola nad piłką, kreatywnego,umiejącego grac techniczną piłkę na najwyższym poziomie.
To będzie drogi piłkarz ale niech ma te cechy.
Koke gra w rzeźnickiej drużynie i jakoś się wielce nie wyróżnia poza asystami z rzutów rożnych.
Na pewno by wniósł wolę walki ale na zastąpienie Iniesty i Xaviego to ma trochę za małe buty..
1
Patrze na Koke ostatnio dokładniej i naprawdę nie wiem po co Barcelonie ten piłkarz.
Potrzeba nam kogoś zupełnie innego.
No chyba że krzykną za niego 25 mln..
3
Wraca stare dobre Juve - gol z karnego i pewnie awans, niczego lepszego bym się po nich nie spodziewał.
W półfinale jakiś błąd sędziego i mam y chłopaków z ferajny w finale.
A tam już ktoś dobrze zapłaci sędziemu.
0
Czy nikt na tej stronie nie dostrzega że potrzeba nam 2 pomocników ?
Rozgrywającego zamiast Xaviego (Veratti lub .... ?)
I drugiego który będzie miał różne zadania, np. Pogba.
Nasza pomoc leży nie długo nie będzie rozgrywającego a reszta gara kiszkę..
DM nie biorę pod uwagę bo Busi daje radę.
0
Na zdrowy rozum masz rację, mamy trudniejszy terminarz a Real chyba złapał wiatr po kontuzjach.
Remis punktowy ich promuje, niestety.
Ale zawsze można zagrać zajebiście i wygrać wszystkie mecze !
2
City to żywy trup w tej chwili.
0
Jak mają rozum to się zamkną, a jak nie to ich zjemy.
0
Nie powiedziałbym że MU już zwyżkuje.
Raczej przeciwnicy dołują.
6
Barca nie umie aktywnie bronić wyniku.
Idziemy do przodu albo jest kłopot jak przeciwnik ciśnie.
1
Jak ktoś myśli że Real też straci tutaj punkty to chyba jest dzieciakiem albo ligi nie ogląda.
Albo odprawi jakieś czary i Real zrobi dwa babole jak FCB.
Jeśli zagrają poprawnie tak jak my do pewnego momentu, to nie mam mowy o stracie punktów z Sevillą.
Co najwyżej Valencia może im krwi napsuć.
0
Przesadzają moim zdaniem.
Fajnie że bramkę z wolnego strzelił.
1
Już dajcie spokój Luisowi.
Przecież nie odpowiada za błędy Bravo i Pique.
0
Rakitić nic nie wnosi o gry i tak zapewne zostanie .
Czasem mu coś wyjdzie i jest wielkie larum, że super transfer.
Na zmiennika się nadaje jak najbardziej.
0
Trochę "za łatwo " zdobyliśmy te gole.
Gdyby były bardziej wymęczone to by była mobilizacja..
1
Musze powiedzieć że jestem rozdarty w sprawie Daniego..
Z jednej strony jest nam absolutnie niezbędny na 1-2 sezony, a z drugiej
tak mnie vqr...a jego chciwa postawa że nie mogę na niego patrzeć..
Ktoś taki nie zasługuje na grę w FCB.
3
Po co Ci Koke ?
Tutaj potrzeba prawdziwych magików, Koke to zwykły żołnierz..
0
Rakitić to w ogóle wiosny nie czyni..
0
Problemem jest to że nie ma wartościowych zmienników za Andresa.
Gdyby byli to wylądowałby na ławce i szybko by do niego dotarło że musi dać z siebie coś więcej.
0
W meczu z Borussia nie grał Robben i Ribery, bez nich Bayern szału nie robi.
Ale nawet z nimi w składzie to nie jest jakaś ekipa nie do pokonania.
8
Typowe myślenie Zubiego.
Zapominasz że koleś grał w dość wymagającym piłkarsko klubie.
Za barcelońskie produkty powinno się płacić extra.
Poza tym nie ma kontuzji i 30 lat.
0
Więc Pedro wybrał emeryturę zamiast jakiegoś wyzwania..
Za 10 mln to weźcie sobie Munira, przynajmniej nie musiałbym go już oglądać..
0
Rakitić na razie pokazał że na żadnej z tych dwóch pozycji nie jest jakimś wielkim wzmocnieniem.
Dla mnie to jest piłkarz na ławkę w FCB, a nie pierwszy skład.
W związku z tym potrzeba nam dwóch pomocników a nie jednego.
2
Cóż, chłopaki się zestarzeli i nie maja już chęci , do tego nowi są słabi i mamy to co mamy..
3
Przy takim dziurawym składzie PSG mamy obowiązek przycisnąć i rozstrzygnąć to w Paryżu.
Tak rozum podpowiada.
0
No ja myślę, że po prostu te młodziaki w żadnym stopniu nie pomogą zespołowi.
Halinović nie gra jeszcze na poziomie seniorskim a D. Suarez nikogo nie zachwyca.
Zwyczajnie w następnym sezonie będziemy mieli powtórkę z rozrywki, czyli to samo co teraz minus Xavi.
0
Kolego nam potrzeba cracków a nie dzieciaków.
Można takich wprowadzać powoli do zespołu ale podstawą muszą być zawodnicy na najwyższym poziomie.
Przykład Rakiticia i Rafhini pokazuje dobitnie że "dobry" to za mało na Barce.
Iniesta to jest dla mnie piłkarz którego już nie ma.
0
Koleś wygląda jak by działo się z nim coś niedobrego..
0
D.Suarez i Halinovic ?
To ma być wzmocnienie pomocy ?
0
W sumie każdy z naszych ofensywnych pomocników by się nadał, ale bardziej na ławkę jako zmiennik.
Jak ich się wystawi razem to jest jakieś nieporozumienie..
Xavi z Rakiticiem niby trzymają poziom ale żeby wykreowali przewagę w środku to raczej trudno.
Kompletny brak ofensywnego "poweru".
2 nowych niezbędnych jest..
1
Cała gra ofensywna pomocy to jest nieporozumienie.