RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Barca dała ciała na maxa.
Z drugiej strony, chłopak pewnie poleciał na kasę..
2
Notoryczny brak koncentracji na początku meczu to raczej nie wynik przemęczenia.
Poza tym dobrze wiesz, że mieliśmy sporo szczęścia z tym 3-0.
Równie dobrze mogło być 1-0 dla przeciwnika i gonienie wyniku przez cały mecz.
3
No pomysł naprawdę z górnej półki, szczególnie było widać jak na dzień dobry prawie nam nastrzelali bramek , niewiele się wysilając..
1
Masz racje co do gry Barcelony, nadal jest niestabilna i wystarczy że przeciwnik zagra lepiej, wtedy wtopa murowana.
Niektórzy na tej stronie zapominają że mamy skład za 600 mln euro a piłkarze zarabiają po kilka lub kilkanaście baniek na rok.
Do tego Najlepszy piłkarz świata + dwóch z pierwszej piątki.
Drużyna zgrana, trener pracuje trzeci sezon, skład pełny.
A oni wychodzą na kogokolwiek i grają pół meczu jakby im się nie chciało tak na 100%..
Za chwile będzie płacz jak Real odjedzie na 10 punktów przy kolejnej porażce.
No ale co tam jest LM, tylko żeby chłopakom znowu się nie odechciało grać jak w tamtym roku z Atletico..
4
Ja nie wiem o co wam chodzi z tymi pretensjami o kasę, ludzie płacą za oglądanie piłki więc jest gotówka na transfery.
Co to za różnica 50 czy 100 ?
Skoro 100, to znaczy że tyle jest wart w tych realiach.
Jak się chce wygrywać to trzeba płacić, nie każdemu się trafił Messi z Iniestą, zupełnie za darmo.
1
I dlatego może nigdy chłop nie odpalić.
Podobna sytuacja z Alcacerem.
15
Mascherano, Gomes i Rakitić ?
No lepiej żeby Leo miał dobry dzień ...
0
Będziemy mieli Puchar zamiast Ligi, biorąc pod uwagę że zespół nie jest w stanie grać dobrze w obu rozgrywkach na raz.
Trochę lipa.
No chyba, że ta słabość w ostatnim meczu to była symulka.
2
Wyraźnie widać, że Barca ma jakąś chorobę związaną z brakiem motywacji w meczach ze słabszymi zespołami które akurat grają dobrze.
Nie wiem kto temu jest winien, może to być trudne do określenia.
0
Domek z kart znowu się rozsypał.
3
Skoro zostaje to może dajcie mu pograć.
1
No dokładnie, coś takiego.
2
Albo o ego.. bo chyba nie o kobietę...
4
Mecz w którym przeciwnik nie podjął walki czy nawet obrony, a tu czytamy jak niesamowitych mamy piłkarzy, ciekawe czy po meczu z Ruchem Radzionków znajdą się wśród ławkowiczów nowi kandydaci do złotej piłki.
0
Może i coś tam partaczył ale liga angielska to dla bramkarza wyzwanie i być może Bravo nie podołał w pierwszym sezonie, pytanie jakie statystyki miałby Stagen na jego miejscu.
Pewnie też gorsze niż w Barcelonie, więc nie wiem jak można wypisać tak bzdurną ocenę sytuacji jak w powyższym artykule.
Chyba że ktoś na siłę chce udowodnić wyższość Stagena.
To brzmi jak jakaś dziecinada.
18
Głupszego artykułu chyba w życiu nie czytałem.
Czy piszący ten wywód zastanowił się jakie by były statystyki gdyby Satgen trafił do nowej ligi do zespołu "z problemami," a Bravo zostałby na ciepełku w Barcelonie ?
0
Zgadzam się z tą opinią, ta wpadka Realu to tylko zdarzenie losowe, przypadek.
3
Ale znał system i trzymał poziom wystarczający na rezerwowego.
A tak to teraz musimy kupić dwóch stoperów bo jak mniemam Mathieu zostanie sprzedany.
0
Més que un club - chyba trzeba zmienić hasło..
6
No to teraz Messi jest już pewny, że to on rządzi tym klubie..
5
Może niech się lepiej postarają wyciągnąć Thiago z Bayernu, może jakaś wymiana..
24
Barca ma cztery tryby :
1. Bez Messiego (tryb fatalny)
2. Z Messim w słabej formie (tryb trudny)
3. Z normalnym Messim (tryb normalny)
4. Z magicznym Messim (tryb absolutnie zwycięski)
0
Ja mam w pamięci takie sytuacje w których ciężkie mecze w LM i La liga przeplatały mecze w PK.
To było bardzo obciążające drużynę i moim zdaniem ta sytuacja jest patologiczna.
Nie ryzykowałbym przegrania Ligi lub LM tylko po to żeby zdobyć (być może) jakiś Puchar Króla, który jest powiedzmy sobie szczerze, g....o warty.
4
No ciekawe jak ta rywalizacja się skończy.
Wygrana da spokój i motywacje ale też obciąży zespół kolejnymi meczami.
Przegrana zafunduje doła, za to w kluczowych momentach sezonu będzie więcej luzu i czasu na regenerację.
A tak zupełnie z innej beczki, to Barcelonie przydałby się chyba podwójny zastrzyk mocy w formacji pomocy, w postaci piłkarzy z maksymalnymi umiejętnościami i wielką motywacją do gry.
Coś jak transfer Neymara i Suareza do ataku, kosztowało ale się sprawdziło.
Teraz to samo musi się stać w środku pola.
Chyba że ktoś ma eliksir młodości dla Iniesty.
0
Jak sobie pomyślę, że można by mieć 50mln za tego chłopaka to zaczynam się zastanawiać czy on tu jest niezbędny.
Dorzucić do tego 30 i można mieć pomocnika który gra do przodu.
2
Trener jakby sobie poszedł po sezonie, nie było by źle.
Pytanie czemu zdrowi,nie przemęczeni, dobrze opłacani zawodnicy wielkiego klubu z tradycjami wyglądają jakby im się nie chciało grać.
Biegają dopiero jak sytuacja zrobi się kryzysowa.
Przydałby się tu jakiś Ferguson ze swoją suszarką..
0
Nic, po prostu mecze będą często wyglądać tak jak ten..
0
Przynajmniej uczciwy chłop..
2
Luis chyba stracił kontakt z "duchem zespołu".
To taki moment w którym myśli się o odejściu.
0
Denis - ostatnie dwie akcje to kryminał w jego wykonaniu.