0

@Katalończyk 99 dla mnie Alberto Tomba :-)

0

@NaFazieHitman nawet gdyby na spirytusie było to bym tego nie zażył :-)

0

@Pertezm a po co? Przecież ten wirus to taka grypa, kto ma słaby...slabiutki organizm ten choruje...takie prawo natury. Kto jest dekiel niech się szczepi :-)

2

@Kz1234 no to pochwal się co takiego złego Cię spotkało, każdy oceni wg siebie... Jednemu bombka się rozbije i ma święta kiepskie, drugi srake a trzeciemu dom się spali więc różnie to można rozpatrywać :-)

0

@Denver nie panikuj :-)

0

@lukaszbarca15 on pływa

0

@Jakchcesz na święta prezenty przynosi Dzieciątko... majster, że chyba z Ameryka jesteś:Du mnie telefon i dresik...miejski ;-)

0

Dzieciątko na bogato...nie lubię jak tak szaleje ;-)

0

@Sulimo no ale żarcie z jakiegoś powodu szykujesz? Tak jak urodziny, imieniny czy jakaś rocznica :-)

0

@4drian0 nie, bardziej przedświąteczne szaleństwo sklepowe

0

A co obchodzą ludzie nie wierzący? Traktują to jako zwykły urlop?

0

@LuisSalvano u mnie tata ma bzika na punkcie wiatrówek, kupuje stare, odnawia i sprzedaje :-)

0

Po co te czapki nad avatarem jak św. Mikołaja już dawno było a za oknem grubo na +:-)

0

@ShinobiQWE jest taka technologia co ci za sto lat nawet się nie przyśni

1

@NaFazieHitman ja jutro z bratem i tatą 40 kilo do ubicia

0

@BarcaInfo kolejne bańki

1

@ShinobiQWE muszą się spieszyć bo ludzie nabierają podejrzeń, kto ma głowę na karku ten wie o co biega :-)

1

@clyde ja straciłem pracę przez śmiesznego wirusa, ale mam nową na +
... kupiony sprzęt do darta +
...siadł trochę kręgosłup -
Reasumując nie jest źle:-)

0

@Jakchcesz my mamy na odwrót ;-)

0

@dniel a tak mi się na jęzor przykleiło, nie chcę się wulgarnie wypowiadać

5

Nie ma jak to się dowartościować, błysnąć na la rambli że się pije alkohol... To takie gimbazowe:-)

1

@tristan87 mi się podoba ta od de Jonga;-)

0

@tristan87 jak najbardziej:-) wyraziłem swoje zdanie

0

@Cule2013 następny :-) proszę

0

@tristan87 taka sobie

1

Co widzę... LEGIA :-D:-D:-D:-D

0

@dniel z gimbaza nie dyskutuje

0

Ja to tylko tu zostawię, pewnie się wyłamiecie po 10 sek... No ale cóż...

0

Czy ktoś zajmuje się czyszczeniem kanap i foteli? Ile to kosztuje? Dzięki za odpowiedź :-)

1

@erix10 u mnie brat miał coś do wykonania w szpitalu niemieckim jako firma instalującą media i tam bez masek chodzili, a tak w sklepie i na stacji maska reszta bez...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?