Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 dla mnie Alberto Tomba :-)
0
@NaFazieHitman nawet gdyby na spirytusie było to bym tego nie zażył :-)
0
@Pertezm a po co? Przecież ten wirus to taka grypa, kto ma słaby...slabiutki organizm ten choruje...takie prawo natury. Kto jest dekiel niech się szczepi :-)
2
@Kz1234 no to pochwal się co takiego złego Cię spotkało, każdy oceni wg siebie... Jednemu bombka się rozbije i ma święta kiepskie, drugi srake a trzeciemu dom się spali więc różnie to można rozpatrywać :-)
0
@Denver nie panikuj :-)
0
@lukaszbarca15 on pływa
0
@Jakchcesz na święta prezenty przynosi Dzieciątko... majster, że chyba z Ameryka jesteś:Du mnie telefon i dresik...miejski ;-)
0
Dzieciątko na bogato...nie lubię jak tak szaleje ;-)
0
@Sulimo no ale żarcie z jakiegoś powodu szykujesz? Tak jak urodziny, imieniny czy jakaś rocznica :-)
0
@4drian0 nie, bardziej przedświąteczne szaleństwo sklepowe
0
A co obchodzą ludzie nie wierzący? Traktują to jako zwykły urlop?
0
@LuisSalvano u mnie tata ma bzika na punkcie wiatrówek, kupuje stare, odnawia i sprzedaje :-)
0
Po co te czapki nad avatarem jak św. Mikołaja już dawno było a za oknem grubo na +:-)
0
@ShinobiQWE jest taka technologia co ci za sto lat nawet się nie przyśni
1
@NaFazieHitman ja jutro z bratem i tatą 40 kilo do ubicia
0
@BarcaInfo kolejne bańki
1
@ShinobiQWE muszą się spieszyć bo ludzie nabierają podejrzeń, kto ma głowę na karku ten wie o co biega :-)
1
@clyde ja straciłem pracę przez śmiesznego wirusa, ale mam nową na +
... kupiony sprzęt do darta +
...siadł trochę kręgosłup -
Reasumując nie jest źle:-)
0
@Jakchcesz my mamy na odwrót ;-)
0
@dniel a tak mi się na jęzor przykleiło, nie chcę się wulgarnie wypowiadać
5
Nie ma jak to się dowartościować, błysnąć na la rambli że się pije alkohol... To takie gimbazowe:-)
1
@tristan87 mi się podoba ta od de Jonga;-)
0
@tristan87 jak najbardziej:-) wyraziłem swoje zdanie
0
@Cule2013 następny :-) proszę
0
@tristan87 taka sobie
1
Co widzę... LEGIA :-D:-D:-D:-D
0
@dniel z gimbaza nie dyskutuje
0
Ja to tylko tu zostawię, pewnie się wyłamiecie po 10 sek... No ale cóż...
0
Czy ktoś zajmuje się czyszczeniem kanap i foteli? Ile to kosztuje? Dzięki za odpowiedź :-)
1
@erix10 u mnie brat miał coś do wykonania w szpitalu niemieckim jako firma instalującą media i tam bez masek chodzili, a tak w sklepie i na stacji maska reszta bez...