Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo taki se;-)
0
@Coutinho007 oby Ci się spełniły choć liga Europy też nieźle :-D
0
Mi na gwiazdkę marzy się... wytransferowanie Messiego w styczniu...ehhh marzenia
1
Patrzę w tabele i wnioskuję że nie gramy o mistrza tylko o to żeby nie spaść z ligii :-):-):-)
0
@avanes ja bym wolał strzelać narzeczonej na bramkę niż oglądać mecz:-)
0
@Tomo1989 ja jechałem w striker a potem gool:-)
0
@Comentateiro przecież to oczywista oczywistość :-)grupa bildenberga
0
Nie ma to jak sprawiedliwość... Firma daje 1000 zł na święta, pracuje 4 miesiące więc dostanę część, przychodzi chłop z ciupy i pyk tysiączek...
0
@rado_Barca telewizji nie oglądam, z wirusa się śmieje... Interesuje mnie robota i żeby gospodarka szła :-)
1
Jedziecie po PiS że oszukują na testach, zaniżają itp... i bardzo dobrze bo gospodarka hula :-)
2
@macio_944 za to Ty Tusio doisz unie ile wlezie... No ale nie dziwię się coś za coś, sprzedałeś Polskę to teraz bonusy lecą
1
Komentarz usunięty
0
@Gregsky10 w tej czy innej sprawie często zabieram głos i potem ban bo to człowiek nerwowo nie wytrzymuje:-) tu się w 100% zgadzam z Tobą, pozdrawiam
0
@Fawrf i co? Pokazywałeś jej swoją pacynkę?
0
@Fawrf na dziś dzień Zlatan łyka naszego craka...
1
Wiele osób pisze że jesteśmy drugim Milanem ale to chyba dobrze bo chłopaki sobie nieźle radzą ;-)
0
@zadafcb wystarczy :-)
0
@zodiak_10 Messi pierwszy z lewej
0
@ShinobiQWE dwa sezony temu trzeba go było opylić
0
@Gregsky10 jedź po tych nieukach bo to sama gimbaza tu chyba siedzi
0
@ZielonySzparag stary to przecież widać po innych drużynach jak się zachowują.... Radość z gry, obmacanki z trenerem itd... W Barcelonie było to 10 lat temu....
0
@mrboom i tak płacą jak pasterze
1
@kaamil1910 no to wierzysz czy nie bo piszesz dwojako:-)
0
@mrboom 200%:-D
1
@mrboom i jutro też :-/
0
Co im tak spieszno z tą szczepionką? Może szukają jeleni żeby w miarę zarobić, choć wątpię czy durny naród w końcu zajarzy o co w tym wszystkim chodzi
:-)
0
@icon3520 z c.... Nie pogadasz
0
@barteq bo emerytury trzeba płacić i nie ma kto na nie robić
0
@dawidw4 starszych bardzo chętnie bo prędzej ich wykończą, sytuację z Włoch znasz?
0
@AlexDark00 może wiesz że szczepionki są z metalami ciężkimi i innymi świństwami, nie każdy organizm z tym sobie radzi:-/