0

@Sulimo taki se;-)

0

@Coutinho007 oby Ci się spełniły choć liga Europy też nieźle :-D

0

Mi na gwiazdkę marzy się... wytransferowanie Messiego w styczniu...ehhh marzenia

1

Patrzę w tabele i wnioskuję że nie gramy o mistrza tylko o to żeby nie spaść z ligii :-):-):-)

0

@avanes ja bym wolał strzelać narzeczonej na bramkę niż oglądać mecz:-)

0

@Tomo1989 ja jechałem w striker a potem gool:-)

0

@Comentateiro przecież to oczywista oczywistość :-)grupa bildenberga

0

Nie ma to jak sprawiedliwość... Firma daje 1000 zł na święta, pracuje 4 miesiące więc dostanę część, przychodzi chłop z ciupy i pyk tysiączek...

0

@rado_Barca telewizji nie oglądam, z wirusa się śmieje... Interesuje mnie robota i żeby gospodarka szła :-)

1

Jedziecie po PiS że oszukują na testach, zaniżają itp... i bardzo dobrze bo gospodarka hula :-)

2

@macio_944 za to Ty Tusio doisz unie ile wlezie... No ale nie dziwię się coś za coś, sprzedałeś Polskę to teraz bonusy lecą

1

Komentarz usunięty

0

@Gregsky10 w tej czy innej sprawie często zabieram głos i potem ban bo to człowiek nerwowo nie wytrzymuje:-) tu się w 100% zgadzam z Tobą, pozdrawiam

0

@Fawrf i co? Pokazywałeś jej swoją pacynkę?

0

@Fawrf na dziś dzień Zlatan łyka naszego craka...

1

Wiele osób pisze że jesteśmy drugim Milanem ale to chyba dobrze bo chłopaki sobie nieźle radzą ;-)

0

@zadafcb wystarczy :-)

0

@zodiak_10 Messi pierwszy z lewej

0

@ShinobiQWE dwa sezony temu trzeba go było opylić

0

@Gregsky10 jedź po tych nieukach bo to sama gimbaza tu chyba siedzi

0

@ZielonySzparag stary to przecież widać po innych drużynach jak się zachowują.... Radość z gry, obmacanki z trenerem itd... W Barcelonie było to 10 lat temu....

0

@mrboom i tak płacą jak pasterze

1

@kaamil1910 no to wierzysz czy nie bo piszesz dwojako:-)

0

@mrboom 200%:-D

1

@mrboom i jutro też :-/

0

Co im tak spieszno z tą szczepionką? Może szukają jeleni żeby w miarę zarobić, choć wątpię czy durny naród w końcu zajarzy o co w tym wszystkim chodzi
:-)

0

@icon3520 z c.... Nie pogadasz

0

@barteq bo emerytury trzeba płacić i nie ma kto na nie robić

0

@dawidw4 starszych bardzo chętnie bo prędzej ich wykończą, sytuację z Włoch znasz?

0

@AlexDark00 może wiesz że szczepionki są z metalami ciężkimi i innymi świństwami, nie każdy organizm z tym sobie radzi:-/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?