0

@polishtoaster patrzę na dobro klubu a nie portfel Messiora

0

@HERORICH2 no to Bartek w pit kasy z klubu wyprowadził... chyba

0

@Barca1992 czy taka słaba? Bez niego też się gra, na przebudowę nie ma kasy młodziki potrzebują czasu aby coś zaprezentować

1

@tristan87 za te pieniądze opłacą pół drużyny a te gole i asysty to chyba do statystyk indywidualnych bo drużyna to raczej nic nie ugra w tym i przyszłym sezonie

1

Messi to taka karta przetargowa kandydatów... Po co nam dziadek z takimi zarobkami? Pożegnać jak najszybciej

0

@MESSIah16 o to chodzi

2

@Janiama przerażony jestem:-|

1

@MesQueUnClub_87 ile osób liczy firma:-)

0

@KrystianR coś w tym jest, łatwiej dać bogatemu który ma,, gest,,

0

@Nocturno to chyba bezrobotni i małolaty:-)

0

0

@MesQueUnClub_87 otóż to...

0

@MesQueUnClub_87 porządki, pranie itd?

1

@YoNoEntiendoNada życie synek a nie wymyśla;-)

0

@MesQueUnClub_87 a gdyby dzieci były to co?

1

@Objectivo cycki pupa no i ciapciunia:-)

1

Co byście wybrali : kobietę zgrabną z ładną buźką, dobrym warsztatem ale nie umiejącą gotować, miała lenia czy w drugą stronę :-)

3

@IronSanHybrid dla mnie też ;-)

0

@busquets5 dziwne? Przecież śledzisz zapewnie la rambla i w tym temacie, są tu tacy co wpadkę naprawiają aborcją

4

@VenoM jara się synek i lubi farmazony głosić

41

Niemcy przegrywają bo Lewego brakuje

0

@Kettger absolutnie

1

Kto się jeszcze na to nabrał? W klauzuli zapewnie zaznaczyli że nie może a tu covid :-D:-D:-D:-D

1

@Bykunn skącz pitolić synek

2

@BarcaInfo ale sety marnował, pozostało do dziś

0

@Hosh dbamy i nic nas nie łapie a testy... jak babka wróżyła :-D

0

@escarabajo hheee jak dzik w sosnę, kiedyś to robiło się w stodole na sianie a teraz na przystanku lub masce samochodu

0

@IronSanHybrid ja tu dziwoty nie widzę :-)

1

@Fenelon takie są najlepsze, dodają energii :-)

0

@Jakchcesz na interii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?