Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 a Ty nie masz go prawa przyjmować :-)
1
@Edoss albo informacja na podpuchę ;-)
0
@msmsms ostatnio mu nie idzie, teraz rewanż za 2-6 tydzień temu:-D
2
Andrzej chory a niby wszędzie z maską chodził :-D:-D:-D
0
@D1OS nie zdziwiłeś mnie, zawału nie mam:-D
0
@msmsms Ratajski w darta ????:-D
1
@chudymc donek już dość nakradł więc chyba mu starczy:-D
0
@chosenone wystarczy wyłączyć telewizor i jest się zdrowszym:-D
0
@msmsms o 19 Krzyś gra:-)
0
@D1OS jest takie coś jak wiara... ale nie taka w co lekarz gada....a co wtedy? A no nic:-)
2
Komentarz usunięty
0
@leszeq no to coś tu nie hallo bo jak głęboko wierzącą to człowiek upora się ze wszystkimi przeciwnościami losu... No ale szkoda rodzinki :-| bezdomnego nigdy nie widziałem bo nie wieże w takie coś, każdy coś kiedyś miał, jak zawalił sytuację to teraz jest,, bez domu,,
4
Z tą aborcją po części jest tak: przede wszystkim kochają oczy oglądać maleństwa a tam pod sercem matki taki mały ktoś, niejednokrotnie przypominające coś... Dziecko przychodzi na świat i dopiero wtedy jest ,,życie,,
... wydaje mi się że ustawa powinna pozostać w takim stanie jakim była, wyjątek to te 3 sytuacje... ale ile kobiet zabija bo nie jest przygotowana być mamą? Wpadki, chwila uciechy...
6
@Bruttal to teraz poczytaj mistrzu... Moja siostra była u trzech ginekologów i każdy mówił żeby usunąć. Siostra kategoryczne nie, głęboko wierzącą ale za dużo nie będę pisał bo po co, mogę jeszcze kogo urazić :-)... Dziecko zdrowiuutkie i nie jednego rozwojem na swój wiek przewyższa :-)
0
@gumaz nie widzę go... a ludzie dalej świrują:-|
0
Przetarłem właśnie okna by lepiej się temu wirusowi przyjrzeć...
0
@Barcelismo wierz gazetą i telewizji to daleko nie zajedziesz
1
@Statistics dodam że te 6 osób też nie wiadomo dokładnie na co bo jak sekcje robią tak jak testy to buhaha:-|
0
@Statistics dałbym Ci drugi za avatar :-D
0
@chosenone też tak myślę :-)
1
Jeszcze godzinka i placki ziemniaczane na talerzu :-D:-D:-D
0
@Chakalaka i mój wujek Hyniek :-)
0
Może czeka nas kolejny rozbiór Polski?
2
@barteq buhaha :-D:-D:-D:-Dja mam kontakt z ludźmi bez maseczek i ja bez maski i cała rodzina żyje i sąsiedzi też :-Ddodam że fryzjerka do której chodzę miała i żyje :-)
0
@tobiasson92 ale ciemnota ludzka jest tak wielka jak stąd do Brukseli. Media swoje robią bo sterowane, a babcia z dziadkiem we wszystko uwierzą no część młodych też
1
PiS przeciw aborcji, papież za kochającymi innaczej... toć trzeba umierać
0
@Gosciuu nie ale gdyby tak zrobić wszystkim to było by 1/4chorych co znaczy że testy są do dupy
0
Jaki jest procent chorych do robionych testów? Moja rodzina to chyba szczęściarze :-D:-D:-D
0
@APRA ilu z nich pod respiratorami?
0
@Zoker wszystko do tego dąży żeby to udu.. ic