0

@Kamilos84 też bym wolał bo lepiej płacą :-D

0

@Rust_Cohle zawsze tak masz:-Dże ostatni zawali? :-D

0

Djoko czy Nadal?

1

@Triv44 na pole brzmi lepij:-):-)

0

Komentarz usunięty

0

@NeroTFP se strzepie

0

@Pogba ja śniadanie przez maskę jadłem :-)

0

@Colon byłem i widoki nawet lepsze niż Twoje6:-)

0

@kris81 za ile?

1

@msmsms naucz się pisać... Słońce nie wisi ale twoje gile już tak, wciągnij je i przygotuj się na dobranocke:-)

0

Iga wisisz mi 5 dych!!!

0

@Pogba co my kurczaki z chowu ściółkowego? Ma być wszystko otwarte i tyle... Anioł śmierci przejdzie... Covid znaczy:-D

0

@Janas11224 nie bronię PiS-u ale co by wymyślił Trzaskowski ze swoją bandą?

4

@damian16161212 hehe mówisz o starszych a tu na la rambli połowa młodych jest zesrana i nie tylko

0

@Barca1992 ona już swoje zarobiła :-)

0

@Geble otóż to:-D

0

Kibicuje Świątek ale kurs kusi na przeciwniczkę :-D

0

@Mroziu no różnych rzeczy można się dowiedzieć...

0

@robsesh ja ostatnio 100 wyłapałem

7

@Majkel34 dla mnie wniosek taki że maseczki mają na celu jeszcze Cię bardziej pogrążyć bo wdychasz świństwo które się osadza na masce...słyszałem że jednej rodzinie oferowali 7 tyś bonusu jeśli się zgodzą na wpisanie w akt zgonu COVID-19

4

Karzą nosić maseczki, zmniejszą liczbę testów i hurrrra tendencja spadająca, maseczki uleczyły naród :-D

0

@kosioraldo nie, do studni bo nici z wody ani gówna :-D

0

@Wossi61FCB ten wirus jest od tysięcy lat, ma go każdy

1

@Encore gaz maskę załóż :-D

0

0

@kosioraldo a kto potwierdzi że Trampek jest chory? Mnie się wydaje że to bujda

0

@Encore to że świństwo wydychasz, osadza się to na masce i z powrotem to wdychasz...kapujesz? :-/

2

@Fawrf w piekarni pracujesz? :-)

4

@FCBKUBANO idź spać bo majaczysz od przemęczenia :-D

0

@kris81 a przegranych nie pokazujesz :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?