Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 też bym wolał bo lepiej płacą :-D
0
@Rust_Cohle zawsze tak masz:-Dże ostatni zawali? :-D
0
Djoko czy Nadal?
1
@Triv44 na pole brzmi lepij:-):-)
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP se strzepie
0
@Pogba ja śniadanie przez maskę jadłem :-)
0
@Colon byłem i widoki nawet lepsze niż Twoje6:-)
0
@kris81 za ile?
1
@msmsms naucz się pisać... Słońce nie wisi ale twoje gile już tak, wciągnij je i przygotuj się na dobranocke:-)
0
Iga wisisz mi 5 dych!!!
0
@Pogba co my kurczaki z chowu ściółkowego? Ma być wszystko otwarte i tyle... Anioł śmierci przejdzie... Covid znaczy:-D
0
@Janas11224 nie bronię PiS-u ale co by wymyślił Trzaskowski ze swoją bandą?
4
@damian16161212 hehe mówisz o starszych a tu na la rambli połowa młodych jest zesrana i nie tylko
0
@Barca1992 ona już swoje zarobiła :-)
0
@Geble otóż to:-D
0
Kibicuje Świątek ale kurs kusi na przeciwniczkę :-D
0
@Mroziu no różnych rzeczy można się dowiedzieć...
0
@robsesh ja ostatnio 100 wyłapałem
7
@Majkel34 dla mnie wniosek taki że maseczki mają na celu jeszcze Cię bardziej pogrążyć bo wdychasz świństwo które się osadza na masce...słyszałem że jednej rodzinie oferowali 7 tyś bonusu jeśli się zgodzą na wpisanie w akt zgonu COVID-19
4
Karzą nosić maseczki, zmniejszą liczbę testów i hurrrra tendencja spadająca, maseczki uleczyły naród :-D
0
@kosioraldo nie, do studni bo nici z wody ani gówna :-D
0
@Wossi61FCB ten wirus jest od tysięcy lat, ma go każdy
1
@Encore gaz maskę załóż :-D
0
@kosioraldo 100%
0
@kosioraldo a kto potwierdzi że Trampek jest chory? Mnie się wydaje że to bujda
0
@Encore to że świństwo wydychasz, osadza się to na masce i z powrotem to wdychasz...kapujesz? :-/
2
@Fawrf w piekarni pracujesz? :-)
4
@FCBKUBANO idź spać bo majaczysz od przemęczenia :-D
0
@kris81 a przegranych nie pokazujesz :-D