4

Lakersy ciekawie się robi :-D

5

Mmmm...pieczony chleb natarty czosnkiem i posmarowany masłem ^_^

1

@Comentateiro pięknie to ująłeś :-)

0

@Stanio87 pojechałeś mu na ambicje :-D:-D:-D

0

@Tomo1989 leżą zakopane gdzieś na łące czy lesi:-D

0

@VIPER2712 tam każdy klub ma kasy w pizdu więc nie muszą być menczesztery i inne

0

@Prezes_sycylijczyk do niedzieli włącznie :-|

7

@Shapiro znalazły sobie jelenia:-|

0

Zapytam o ekspres do kawy choć tu męskie grono. Potrzebuję zakupić,, jakiś,, ekspres dla żony, mały, poręczny, bez funkcji mielenia. Ktoś coś? Budżet to 500 zł

14

@Gaucho Krystyna bez radości oczywiście, chciał karniaka i wtedy by dopiero było sssiiiii

1

Cieszy gra Górnika :-)pierwsza brama jak Barca poklepała za swoich dobrych czasow

0

@Ls0811 może do więzienia go zaraz wsadzimy?

0

Cholera Legia ruszyła :-|

0

Legia? Co? Ty......

1

Ksg, Ksg Ks. Górnik Zabrze :-D

0

Górnik lej tych goroli!!!

0

@xVENUMx naciągnij aż wskoczy :-)

0

@DaPi no i? V

0

Ale Lakersy jadą :-)

0

@tomono nie pękaj, weź wit c i spać :-)

0

@okiemtypera_lucaxx95 to jest akurat ciekawe;-)

0

@Brooklyn też i alfa była, model 75,pierwsze auto którym jeździem, tata mi dał bo prawko już było :-)

0

@MichalZZZ nie mój tata miał 7,w tym z silnikiem polo. Jeździłem ale jako pasażer bo 6-8 klasa byłem :-) ale nie zapomnę tych światełek, wajcha przy kierownicy... W zimie drogi się twardo trzymał :-D

1

@lucca87 też tak chce, no to życzę spełnienia marzeń :-)

0

Trabantem żaden z Was nie jeździł???

0

@lucca87 coś piszesz że kopa będzie miał ;-)

0

@kerouac oglądałem i widziałem że ktoś na asfalcie wylądował :-)

1

@SteuerFreiMoney też fajna historia :-)

0

@Brooklyn u mnie tata miał tylko że Lancia Delta martini, remontował od podstaw i po jakimś czasie sprzedał za 8 tysi, ale to może 20 lat temu :-| teraz takie stoją po 150 tysi:-)

2

Ew Lancia Delta Integrale... Piękne autko... :-):-):-) pomarzyć wolno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?