Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lakersy ciekawie się robi :-D
5
Mmmm...pieczony chleb natarty czosnkiem i posmarowany masłem ^_^
1
@Comentateiro pięknie to ująłeś :-)
0
@Stanio87 pojechałeś mu na ambicje :-D:-D:-D
0
@Tomo1989 leżą zakopane gdzieś na łące czy lesi:-D
0
@VIPER2712 tam każdy klub ma kasy w pizdu więc nie muszą być menczesztery i inne
0
@Prezes_sycylijczyk do niedzieli włącznie :-|
7
@Shapiro znalazły sobie jelenia:-|
0
Zapytam o ekspres do kawy choć tu męskie grono. Potrzebuję zakupić,, jakiś,, ekspres dla żony, mały, poręczny, bez funkcji mielenia. Ktoś coś? Budżet to 500 zł
14
@Gaucho Krystyna bez radości oczywiście, chciał karniaka i wtedy by dopiero było sssiiiii
1
Cieszy gra Górnika :-)pierwsza brama jak Barca poklepała za swoich dobrych czasow
0
@Ls0811 może do więzienia go zaraz wsadzimy?
0
Cholera Legia ruszyła :-|
0
Legia? Co? Ty......
1
Ksg, Ksg Ks. Górnik Zabrze :-D
0
Górnik lej tych goroli!!!
0
@xVENUMx naciągnij aż wskoczy :-)
0
@DaPi no i? V
0
Ale Lakersy jadą :-)
0
@tomono nie pękaj, weź wit c i spać :-)
0
@okiemtypera_lucaxx95 to jest akurat ciekawe;-)
0
@Brooklyn też i alfa była, model 75,pierwsze auto którym jeździem, tata mi dał bo prawko już było :-)
0
@MichalZZZ nie mój tata miał 7,w tym z silnikiem polo. Jeździłem ale jako pasażer bo 6-8 klasa byłem :-) ale nie zapomnę tych światełek, wajcha przy kierownicy... W zimie drogi się twardo trzymał :-D
1
@lucca87 też tak chce, no to życzę spełnienia marzeń :-)
0
Trabantem żaden z Was nie jeździł???
0
@lucca87 coś piszesz że kopa będzie miał ;-)
0
@kerouac oglądałem i widziałem że ktoś na asfalcie wylądował :-)
1
@SteuerFreiMoney też fajna historia :-)
0
@Brooklyn u mnie tata miał tylko że Lancia Delta martini, remontował od podstaw i po jakimś czasie sprzedał za 8 tysi, ale to może 20 lat temu :-| teraz takie stoją po 150 tysi:-)
2
Ew Lancia Delta Integrale... Piękne autko... :-):-):-) pomarzyć wolno