1

0

@tobiasson92 nowotworu wcale nie trzeba wycinać, rak jest uleczalny

0

@Abominacja a wiesz że respiratory rozpier...płuca?

0

@tobiasson92 z tym rakiem to pojechałeś

0

@masq ja lubię arbuzy przede wszystkim a potem jabłuszko i na deser ciasteczko :-)

0

@draxidox po prostu mniej trzeba chlapać i przede wszystkim nie mieszać :-)

0

@KapiFCB w ciu.. Tych kontuzji o ile flaschscore dobrze pokazuje to dwie :-)

4

@Kredon chyba to już gdzieś czytałem, zdziel ją fujarą, na ostro i podziękuj ew trójkąt walnijcie z koleżkami

5

@AllBundy Wit c, ciepła kąpiel i pod pierzynę :-)

3

@PatrychoO ale brzydota

4

Lakersy mielą :-)

1

@fart jak jadę za takim to mnie czepię, piracenia też nie lubię ale w zabudowie te 80 można jechać... Oczywiście każdy głowę ma i trzeba myśleć zabudowa zabudowie nierówna

1

@kerouac ja tam robię smakowe: czarny bez, pigwa, miodówka, porterówka, ajerkoniak, cytrynówka itd:-)

0

@kkbarca ja wynajmuje już 6 rok, trochę szkoda ale mieć 500 tys do spłaty to włosy pod pachami się jeżą

0

@fart lepiej taki kierowca niż weekendowy

0

@Zoker na pleju albo xbox:-D

0

Ale Milan picowato:-D

0

@lioney10 może cały skład posłać na Niemcy? :-)za rok będzie sekstet:-D

0

Myślołech że z kapy przypieronił

0

Taki piękny kursik był na Azerów:-|

1

Warszawski sen dobiegł końca :-)

1

@Krzychu1010 eee wsiadasz i piz..

0

@Triv44 a co w tym Krakowie niby? Wisła? Cracovia? Czy smok? A może smog? :-D

0

Robię zapiekanki z swojskim boczkiem i kminkową, ktoś chętny? :-) ile pajd zrobić?

0

Przejdę do kafejki sąsiada tam przynajmniej można szybko odświeżać stronę, nie to co na najlepszej stronie pilkarskiej w Poland

1

Czy mi się zdaje czy serwery siadają po jakimś losowaniu? Muli jak uj

0

@Pyziol banana jeszcze chwycę i po co mi to:-)

0

@EldoradoHaze mogę pierdnąć :-)

0

@Pyziol obe... S.. Y

2

@NeroTFP jak nie? Przecież takie piłeczki chętnie by podrzucał ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?