Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 1x:-)
0
@tobiasson92 nowotworu wcale nie trzeba wycinać, rak jest uleczalny
0
@Abominacja a wiesz że respiratory rozpier...płuca?
0
@tobiasson92 z tym rakiem to pojechałeś
0
@masq ja lubię arbuzy przede wszystkim a potem jabłuszko i na deser ciasteczko :-)
0
@draxidox po prostu mniej trzeba chlapać i przede wszystkim nie mieszać :-)
0
@KapiFCB w ciu.. Tych kontuzji o ile flaschscore dobrze pokazuje to dwie :-)
4
@Kredon chyba to już gdzieś czytałem, zdziel ją fujarą, na ostro i podziękuj ew trójkąt walnijcie z koleżkami
5
@AllBundy Wit c, ciepła kąpiel i pod pierzynę :-)
3
@PatrychoO ale brzydota
4
Lakersy mielą :-)
1
@fart jak jadę za takim to mnie czepię, piracenia też nie lubię ale w zabudowie te 80 można jechać... Oczywiście każdy głowę ma i trzeba myśleć zabudowa zabudowie nierówna
1
@kerouac ja tam robię smakowe: czarny bez, pigwa, miodówka, porterówka, ajerkoniak, cytrynówka itd:-)
0
@kkbarca ja wynajmuje już 6 rok, trochę szkoda ale mieć 500 tys do spłaty to włosy pod pachami się jeżą
0
@fart lepiej taki kierowca niż weekendowy
0
@Zoker na pleju albo xbox:-D
0
Ale Milan picowato:-D
0
@lioney10 może cały skład posłać na Niemcy? :-)za rok będzie sekstet:-D
0
Myślołech że z kapy przypieronił
0
Taki piękny kursik był na Azerów:-|
1
Warszawski sen dobiegł końca :-)
1
@Krzychu1010 eee wsiadasz i piz..
0
@Triv44 a co w tym Krakowie niby? Wisła? Cracovia? Czy smok? A może smog? :-D
0
Robię zapiekanki z swojskim boczkiem i kminkową, ktoś chętny? :-) ile pajd zrobić?
0
Przejdę do kafejki sąsiada tam przynajmniej można szybko odświeżać stronę, nie to co na najlepszej stronie pilkarskiej w Poland
1
Czy mi się zdaje czy serwery siadają po jakimś losowaniu? Muli jak uj
0
@Pyziol banana jeszcze chwycę i po co mi to:-)
0
@EldoradoHaze mogę pierdnąć :-)
0
@Pyziol obe... S.. Y
2
@NeroTFP jak nie? Przecież takie piłeczki chętnie by podrzucał ;-)