0

@Bobo25 ,, łoczym,, to już coś ze wsi;-)ale nie martw się jo tyż ze wsi i moja ze wsi ino że 200 km różnicy:-D ja wyjazdy tłumaczę sobie tak: czeka na mnie szwagier z flaszką i dartem i mogę jeździć :-D:-D:-Do i w uj zieleni mają co mi bardzo odpowiada

0

@Bobo25 Ty z teściową pogadaj a nie w telefon;-)

0

@Bobo25 teściowej podwójną załóż ;-)

1

@Mario96w srebro koloidalne

0

@Fawrf hehe :-)

0

Muszę się pochwalić, jedzie paczka z niemiec warta 8 zł :-D:-D:-Dprzez gapiostwo sprzedającego bo nie spakował wszystkiego

0

@Yosemite Messi od wrażenia szczypie buły;-)

0

@matirix20 bo Setien odszedł

0

Piere im na dekiel

0

@Danchos skończ głupoty gadać, jak ubierzesz chyba skafander astronauty to będziesz szczelny a nie z maseczka czy plastikowym kadłubem

1

Wszystko otworzyć i prawo dżungli, słaby musi odpaść...prosta receptura na wirusa

3

@Kamilos84 na mnie nie mają co liczyć ;-)

0

@baczmus no to gratki;-)żyje?

0

@ViscaBarca123 kamieni od ciu...ja bym przynajmniej zaczął rzucać :-)

0

Eee... tej śmiertki to się większość boi, większość chyba ma nieczyste sumienie i tysiące bądź miliony na koncie że im tak ciężko z tego świata zejść...zapierają się nogami i rękami

1

@covidout donek już dawno nas sprzedał, grunty zaorał....to taki farbowany chytry lisek

3

@_catalan gada się po długim :-)

2

@GIGAKOKS syfy na gębie?

0

@clyde a to niby dlaczego stres? Wierzyć w siebie i do przodu, dużo pytaj, bądź,, otwarty,,

0

@arasz1819 ja w sobotę konto zlikwidowałem :-)

0

@kuz ubierz maskę a smarkaj nogawkami:-)

0

@elitive dobrze że koledze wytłumaczyłeś, więcej takich tylko mało kto wierzy póki nie zobaczy...

0

@dv7wisnia jak dwa żule :-)a to już coś

0

@paweldunajecfcb chciałeś dokupić? By zwiększyć śmiertelność :-/

1

@Hushovt no Ci powiem całkiem całkiem :-)

0

@Mixtape majster a jak Ci karzą zjeść lizaka z opakowaniem to też to zrobisz? Nie, powiesz że jesteście poje... Bo opakowanie Ci zaszkodzi

0

@katalonia15 ja na spacerku, prostota najlepsza jak u mnie :-)

1

Jerzy na zdjęciach wygląda jak żul :-/ z czym do Europy?

0

Stan 31-letniego nauczyciela był ciężki. Gdy został przetransportowany do szpitala w Tychach, był podłączony do respiratora.... Fajnie respirator go załatwił

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-nie-zyje-31-letni-nauczyciel-zakazony-koronawirusem,nId,4786648#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

1

@Granto no i jeden z sensem coś napisze a reszta to....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?