Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 ,, łoczym,, to już coś ze wsi;-)ale nie martw się jo tyż ze wsi i moja ze wsi ino że 200 km różnicy:-D ja wyjazdy tłumaczę sobie tak: czeka na mnie szwagier z flaszką i dartem i mogę jeździć :-D:-D:-Do i w uj zieleni mają co mi bardzo odpowiada
0
@Bobo25 Ty z teściową pogadaj a nie w telefon;-)
0
@Bobo25 teściowej podwójną załóż ;-)
1
@Mario96w srebro koloidalne
0
@Fawrf hehe :-)
0
Muszę się pochwalić, jedzie paczka z niemiec warta 8 zł :-D:-D:-Dprzez gapiostwo sprzedającego bo nie spakował wszystkiego
0
@Yosemite Messi od wrażenia szczypie buły;-)
0
@matirix20 bo Setien odszedł
0
Piere im na dekiel
0
@Danchos skończ głupoty gadać, jak ubierzesz chyba skafander astronauty to będziesz szczelny a nie z maseczka czy plastikowym kadłubem
1
Wszystko otworzyć i prawo dżungli, słaby musi odpaść...prosta receptura na wirusa
3
@Kamilos84 na mnie nie mają co liczyć ;-)
0
@baczmus no to gratki;-)żyje?
0
@ViscaBarca123 kamieni od ciu...ja bym przynajmniej zaczął rzucać :-)
0
Eee... tej śmiertki to się większość boi, większość chyba ma nieczyste sumienie i tysiące bądź miliony na koncie że im tak ciężko z tego świata zejść...zapierają się nogami i rękami
1
@covidout donek już dawno nas sprzedał, grunty zaorał....to taki farbowany chytry lisek
3
@_catalan gada się po długim :-)
2
@GIGAKOKS syfy na gębie?
0
@clyde a to niby dlaczego stres? Wierzyć w siebie i do przodu, dużo pytaj, bądź,, otwarty,,
0
@arasz1819 ja w sobotę konto zlikwidowałem :-)
0
@kuz ubierz maskę a smarkaj nogawkami:-)
0
@elitive dobrze że koledze wytłumaczyłeś, więcej takich tylko mało kto wierzy póki nie zobaczy...
0
@dv7wisnia jak dwa żule :-)a to już coś
0
@paweldunajecfcb chciałeś dokupić? By zwiększyć śmiertelność :-/
1
@Hushovt no Ci powiem całkiem całkiem :-)
0
@Mixtape majster a jak Ci karzą zjeść lizaka z opakowaniem to też to zrobisz? Nie, powiesz że jesteście poje... Bo opakowanie Ci zaszkodzi
0
@katalonia15 ja na spacerku, prostota najlepsza jak u mnie :-)
1
Jerzy na zdjęciach wygląda jak żul :-/ z czym do Europy?
0
Stan 31-letniego nauczyciela był ciężki. Gdy został przetransportowany do szpitala w Tychach, był podłączony do respiratora.... Fajnie respirator go załatwił
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-nie-zyje-31-letni-nauczyciel-zakazony-koronawirusem,nId,4786648#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
1
@Granto no i jeden z sensem coś napisze a reszta to....