Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SiSenior skącz ten tego
0
@Lordzi nawet prezes tesli z tego ryje, w szczególności z testów
0
No i trzeci.........
1
@fart głowa do góry, my chcemy sprawiedliwości w Polsce a tu na takim czymś lepszy sort bądź gorszy
0
@justfootball fajna kobita:-)
0
@masq no właśnie :-)
1
Eeehhh co z tymi ludźmi robią po tych szpitalach to lepiej umierać w domu, w Niemczech ludzie w szpitalu bez masek... Kiedy wy zmądrzejecie i przestaniecie portkami trząść?
0
@vota nie tłumacz, niedorozwój umysłowa na la rambli częsta rzecz
0
@tomono szambo musiało kiedyś wybić :-)
0
@cules_ jego nazwa uzytkownika wiele tłumaczy... szaman
0
@cules_ majster jestem z Tobą :-)
0
@rozsadny Ameryka też miesza
0
@Ojciec5tkidzieci Donald sprzedawał i teraz tuli stołeczek
0
@norbi77 sprzedał w pizdu i spierpapier
0
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano po kolejnym zlodowaceniu;-)
1
@pikass14 czy wy umiecie czytać? Czy nie napisałem O ILE? Czy nie napisałem NIE bronię kościoła?
1
To może ja coś napisze... Osoby lubiące najeżdżać na osobę Jana Pawła II czym się kierujecie? Jeśli O ILE wiedział,, srał by do swojego gniazda,,? Czy ty obrażaczu robiąc coś złego nie szedłeś w zaparte że to nie TY? Czy przykładowo wasi rodzice puszczający się na lewo obnoszą się z tym po całej wsi? Czy matka kochająca od razu leci na policję zgłosić pobicie przez męża? W większości przypadków odpowiedź brzmi NIE... Czy ja bronię kościoła? NIE... Życzę wam abyście mieli przynajmniej 1/10 wiary co nasz WIELKI rodak...
0
Komentarz usunięty
0
@NaFazieHitman bardzo na rękę i po to ten wirus m. in jest do tego tv i propaganda
0
@RomanHoffer powinienen do 10 wypłacić jak w papierach, poczekaj do jutra... Myślę że będzie, pozdrawiam
1
@Majkel34 jak Polska Husarią. ..
0
@Tomo1989 może na karetki czekają
0
@Janiama majtki mam pełne ;-)
0
@KapiFCB fajnie... Jezus przez to nie przyjdzie na świat
1
Komentarz usunięty
1
@Jakchcesz ja z tego leje a rodzina jeszcze bardziej...
1
Nasi przodkowie walczyli o wolność, teraz walczy się o stołki i pełny portfel...walczymy z głupotą (czyt. covid 19)
0
@Ogorinho1974 fajnie, ja w październiku 29 dni zrobiłem a w listopadzie planuje 26:-)
1
@kakusus ciacho masz do kawy bo innaczej nie pije :-)