0

@SiSenior skącz ten tego

0

@Lordzi nawet prezes tesli z tego ryje, w szczególności z testów

0

No i trzeci.........

1

@fart głowa do góry, my chcemy sprawiedliwości w Polsce a tu na takim czymś lepszy sort bądź gorszy

0

@justfootball fajna kobita:-)

0

@masq no właśnie :-)

1

Eeehhh co z tymi ludźmi robią po tych szpitalach to lepiej umierać w domu, w Niemczech ludzie w szpitalu bez masek... Kiedy wy zmądrzejecie i przestaniecie portkami trząść?

0

@vota nie tłumacz, niedorozwój umysłowa na la rambli częsta rzecz

0

@tomono szambo musiało kiedyś wybić :-)

0

@cules_ jego nazwa uzytkownika wiele tłumaczy... szaman

0

@cules_ majster jestem z Tobą :-)

0

@rozsadny Ameryka też miesza

0

@Ojciec5tkidzieci Donald sprzedawał i teraz tuli stołeczek

0

@norbi77 sprzedał w pizdu i spierpapier

0

Komentarz usunięty

1

@LuisSalvano po kolejnym zlodowaceniu;-)

1

@pikass14 czy wy umiecie czytać? Czy nie napisałem O ILE? Czy nie napisałem NIE bronię kościoła?

1

To może ja coś napisze... Osoby lubiące najeżdżać na osobę Jana Pawła II czym się kierujecie? Jeśli O ILE wiedział,, srał by do swojego gniazda,,? Czy ty obrażaczu robiąc coś złego nie szedłeś w zaparte że to nie TY? Czy przykładowo wasi rodzice puszczający się na lewo obnoszą się z tym po całej wsi? Czy matka kochająca od razu leci na policję zgłosić pobicie przez męża? W większości przypadków odpowiedź brzmi NIE... Czy ja bronię kościoła? NIE... Życzę wam abyście mieli przynajmniej 1/10 wiary co nasz WIELKI rodak...

0

Komentarz usunięty

0

@NaFazieHitman bardzo na rękę i po to ten wirus m. in jest do tego tv i propaganda

0

@RomanHoffer powinienen do 10 wypłacić jak w papierach, poczekaj do jutra... Myślę że będzie, pozdrawiam

1

@Majkel34 jak Polska Husarią. ..

0

@Tomo1989 może na karetki czekają

0

@Janiama majtki mam pełne ;-)

0

@KapiFCB fajnie... Jezus przez to nie przyjdzie na świat

1

Komentarz usunięty

1

@Jakchcesz ja z tego leje a rodzina jeszcze bardziej...

1

Nasi przodkowie walczyli o wolność, teraz walczy się o stołki i pełny portfel...walczymy z głupotą (czyt. covid 19)

0

@Ogorinho1974 fajnie, ja w październiku 29 dni zrobiłem a w listopadzie planuje 26:-)

1

@kakusus ciacho masz do kawy bo innaczej nie pije :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?