Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball mogła jeszcze fotki wstawić :-)
0
@justfootball takie sobie i cyck ów nie widać
0
@zodiak_10 taki Sławomir :-D
0
@FATIlity31 ja bym chciał walczyć tylko że nie jakieś atomy i broń biologiczna tylko miecze, łuki i te sprawy :-)
1
Borusia zero strzałów, zero sytuacji :-D
0
@Rewolucja123 zajebisty zapach, nie wiem co Ty od niego chcesz :-)
0
@MeMyselfAndI o kur... A
2
Dziś Madryt po dupie dostaje
1
@Kurkmen ew amerykańskie banki z ŻYDAMI na czele
0
@okiemtypera_lucaxx95
0
@Explode ja miałem x2
0
Inter czy Atalanta?
0
@okiemtypera_lucaxx95 co byś powiedział na Inter Atalanta i Legia
1
@cchesterr43 zenit i psg
5
@koksik2700 grzechotka, smoczek, ubranko, ew zapas pamersiakow
0
@kamilkrycha a oni Ci mogą naskoczyć, mam pisemko w tel że karać nie wolno:-)
0
@Przemek2323 czyli zarobił na sia:-)
0
@kamilkrycha to widać na ulicy jak cię mierzą wzrokiem gdy idziesz bez maseczki :-D
0
@Geble dwójeczka będzie ale mój bombel idzie przed 21 spać :-D
0
@lukasbarca86 wydaje mi się że włoska się już wczoraj wystrzelała :-|
0
Dwa pewniaczki na dziś poproszę :-) z góry dzięki
0
@daro22 grasz co u buka? :-)
0
Leeds dziś pyknie Wolves?
0
@MarioVeB! Teraz mnie rozjeb... eś po godzinie, ba... 10 min albo po minucie już tam tyle świństwa że dalej nie będę pisał
0
@Criss18Barca bo są nie za piękni, do stylizacji no i trochę przed smogiem
3
Dla tych co lubią maseczki nosić... To co osadza się na maseczce oczywiście od strony ust to nic innego jak różnego rodzaju GRZYBY które nic dobrego nie przynoszą, myślicie sobie że ratujecie świat a sami za nie długo możecie go opuścić bo do tego władza dąży...są już ofiary śmiertelne... Za nim ktoś zacznie ujadać to niech trochę poczyta a linków nie będę wklejał, masz mózg too go użyj...
1
@krajana mnie brat to mówił że fałszują dokumenty, powtarzam to innym to się śmieją w niebo głosy :-| zapytaj kogo co to grupa bildenberga, co to masoneria itd to drapią się po głowie...
0
@Colon pięknota :-)
0
@Chakalaka może lepiej by tak wieczny odpoczynek w Jego intencji?
4
Sąsiad się śmiał i tak samo miał ;-)