Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball przeciw, dziecko to nie śmieć żeby od tak do kosza go pakować
4
@chosenone za darmo go nie dostał, sprzedał co miał sprzedać i stołeczek przytulił
1
@clyde chyba niezły zadymiarz bo sznupe ma przestawioną:-)
1
Oj, oj będziemy Bide klepać...
0
@tobiasson92 wolę Trampa, Biden będzie nam dziwaczyl
0
@justfootball u nas też mocarstwo i rządzi 70 latek...
0
@NeroTFP takie kryki hoki:-) Picasso by się nie powstydził :-)
1
@NaFazieHitman Boga mamy wszędzie nie tylko w kościele :-)
3
A może by tak każdemu skafander astronauty dać i butle na plecy? Dobry byłby również strój płetwonurka :-D:-D:-D
0
Jaki kurs były na Trumpa?
0
@krissu8 nic nie musisz, mogą Ci naskoczyć
0
@Mixtape Barca też oklep jak nas ogórki u siebie 1-3 leją :-)
0
@VamosGirl będziesz żył, nie pękaj :-D
Zdrówka życzę :-)
0
@ranger3120 ach najważniejsze zapomniałem :-) 10 g aż z 4 liter się lało :-D
1
@tomono w szufladzie z lewej strony obok łóżka
0
@Kusco15 majster tu nie ma co się głowić, wszystko jest robione tak jak powinno... Rothschildowie już czekają...
0
Mnie ostatnio po poludniu coś zbierało ale srebro koloidalne, priobiotyk, colostrum, Wit a, d, e, k... do tego zapper i kąpiel w chlorku magnezu ze sodą i wieczorem wirusowi powiedziałem narazie :-)
0
@zmiter912576 toyota Aygo, peugot 107, panda, citroen c1,
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Szkoda że te protesty nie są przeciw durnym obostrzeniom i przeciw maseczką
1
@killingjoker101 napierd z każdej strony i nawet nie da się zjechać w dół
1
@ObywatelPL Heros :-)
1
@SiSenior myślałem że jakie 0.5 literka;-)
0
@Raf_8922 kredycik u amerykańców się zaciągnie
0
@VenoM fiu fiu:-)
0
Ile to z nimi pojedziemy :-)
0
@Ksyku262 tyś się teraz obudził?
0
@MesQueUnClub_87 ale znajdują się idioci co przyjmują i płacą :-|