Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO możemy być świadkami :-)choć Kvitova będzie po drugiej stronie no i nasza nie może się obes...
1
Komentarz usunięty
0
A co to znaczy bp w tenisie? Że stacja paliw? Trzeba tankować czy co? O A teraz ps pisze to tak jak w liście na końcu np. Ps mamo przyślij wincyj kasy
0
Ach te baby teraz będą się wzajemnie łamać :-)
0
Na włoszkę był zajebisty kurs, ciekawe co z tego wyniknie :-)
0
Zamiast pierw baby puścić na kort, max 1,5 godziny i niech grają chłopy i do północy
0
Jest tu kto co się na sprzęcie audio zna? :-)
0
@JimMorrisonFCB pytanie powinno brzmieć czy zamieniłabyśbwszystkie zwycięstwa na to jedno wielko szlemowe:-)
0
@PIotrazlom jest jeszcze Barca B:-)
0
@patryk1995991 pisze że chce do Barcy i coś już tam uzgodnili
0
@plooper za to Polak lubi absolwenta po którym często jest absencja w pracy;-)
0
Może na forum są audiofile? Proszę o priv jeśli można :-)
0
@Colon a Iga w deblu gra dalej:-)
1
@NeroTFPi to są normalni kibice:-)
4
@Szklaner nie wiem gdzie takie głupoty wyczytałeś czy słyszałeś?
0
@BorzyKrzys no ładna ale trochę laleczkowata jak dla MNIE :-)
0
Drukarka 3 w 1 Cannon czy Brother?
0
@socha a zarząd chyba po coś jest no nie?
1
Mnie to bawi kupują takiego Dembusia za 130, sprzedadzą za 50 czyli klub jest - 80 melonów ojro i tu nikt się do dymisji nie podaje, idziesz do firmy rozpieprzysz paletę i masz papiery na łopacie... Logika:-D
0
@dominik127pl Renata Rączkowska jest dobra czasami ;-)
3
Messi myśli że jak pomacha łapami to go wypi.... jak Suareza:-)
1
A taki Messi kiedy na ławę pójdzie :-/
1
@sevs nie będziemy wnikać w szczegóły bo Iga jest zbyt smarkata i niech się lepiej skupi na tenisie :-D
0
Payet się już nagrał;-)
0
@sevs zgwałciła brzmi jeszcze gorzej ;-)
1
Ależ dziś pięknie Iga posprzątała :-):-):-)
0
@halfnolife w kolorze, dla dzieciakow do szkoły i nie tylko :-)
0
Witam serdecznie, ktoś coś poleci urządzenie 3w1 (drukowanie skanowanie i kopiowanie) do 500 zł? Dzięki za odpowiedzi :-)
0
O kuźwa patrzę Iga 2-0 fiu fiu może z taką formą pierwszy szlem:-D
0
@okiemtypera_lucaxx95 zarobiłeś co ostatnim czasem? :-)