1

@BartqRKO możemy być świadkami :-)choć Kvitova będzie po drugiej stronie no i nasza nie może się obes...

1

Komentarz usunięty

0

A co to znaczy bp w tenisie? Że stacja paliw? Trzeba tankować czy co? O A teraz ps pisze to tak jak w liście na końcu np. Ps mamo przyślij wincyj kasy

0

Ach te baby teraz będą się wzajemnie łamać :-)

0

Na włoszkę był zajebisty kurs, ciekawe co z tego wyniknie :-)

0

Zamiast pierw baby puścić na kort, max 1,5 godziny i niech grają chłopy i do północy

0

Jest tu kto co się na sprzęcie audio zna? :-)

0

@JimMorrisonFCB pytanie powinno brzmieć czy zamieniłabyśbwszystkie zwycięstwa na to jedno wielko szlemowe:-)

0

@PIotrazlom jest jeszcze Barca B:-)

0

@patryk1995991 pisze że chce do Barcy i coś już tam uzgodnili

0

@plooper za to Polak lubi absolwenta po którym często jest absencja w pracy;-)

0

Może na forum są audiofile? Proszę o priv jeśli można :-)

0

@Colon a Iga w deblu gra dalej:-)

1

@NeroTFPi to są normalni kibice:-)

4

@Szklaner nie wiem gdzie takie głupoty wyczytałeś czy słyszałeś?

0

@BorzyKrzys no ładna ale trochę laleczkowata jak dla MNIE :-)

0

Drukarka 3 w 1 Cannon czy Brother?

0

@socha a zarząd chyba po coś jest no nie?

1

Mnie to bawi kupują takiego Dembusia za 130, sprzedadzą za 50 czyli klub jest - 80 melonów ojro i tu nikt się do dymisji nie podaje, idziesz do firmy rozpieprzysz paletę i masz papiery na łopacie... Logika:-D

0

@dominik127pl Renata Rączkowska jest dobra czasami ;-)

3

Messi myśli że jak pomacha łapami to go wypi.... jak Suareza:-)

1

A taki Messi kiedy na ławę pójdzie :-/

1

@sevs nie będziemy wnikać w szczegóły bo Iga jest zbyt smarkata i niech się lepiej skupi na tenisie :-D

0

Payet się już nagrał;-)

0

@sevs zgwałciła brzmi jeszcze gorzej ;-)

1

Ależ dziś pięknie Iga posprzątała :-):-):-)

0

@halfnolife w kolorze, dla dzieciakow do szkoły i nie tylko :-)

0

Witam serdecznie, ktoś coś poleci urządzenie 3w1 (drukowanie skanowanie i kopiowanie) do 500 zł? Dzięki za odpowiedzi :-)

0

O kuźwa patrzę Iga 2-0 fiu fiu może z taką formą pierwszy szlem:-D

0

@okiemtypera_lucaxx95 zarobiłeś co ostatnim czasem? :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?