Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gratuluję Błachowiczowi ale jakoś nie lubię jak po pyskach się leją
4
Śmieszą mnie te zachorowania szczególnie teraz gdy zmiana temperatury... 1500 wzwyż... Buhaha... Zapewnie mój brzdąc też go ma :-)
0
Skrót walki ktoś udostępni :-)dzięki
0
Widzę że wczoraj wieczorem wyborne spotkania były Inter i Real... Dawać Lakersy :-)
0
@Kredon kopnij w dupę i tyle... Wiem że ciężko ale jedyne wyjście :-|
4
Chelsea potrzebuje kolejnych transferów :-D
0
@arasz1819 skróci :-D:-D:-D:-D
1
@NaFazieHitman w płaską nie wierzę ale 5 g jak najbardziej:-)
1
@arkasath wolontariat uprawiam(^_-)
0
@lucca87 produkcja farby proszkowej:-)jutro 200%
3
Czas do pracy, dziś 100% płatne więc się chce ^_^
0
@tobiasson92 świat schodzi na psy, geje lesbijki, gender czy jak to się nazywa, tęczowi... W pupach się przewraca
0
@icon3520 ja miałem wybór teściowa albo Ania :-)padło na teściowo :-)
0
@Damianosus w życiu bym mamo do teściowej nie powiedział :-|
0
Górnik chyba straci pkt:-|
0
@Danny Gaucho no i?
7
No i wymaz z odbytu by Bartka z kupą nie porównać
0
@masq pismaki pismakami zawsze jakieś ziarnko prawdy jest
0
@Mizander no dobra dwóch lepszych a reszta średniaków ;-)w piłce masz takiego Messiora i jak nie ma wsparcia to uja zrobi.. Nawiązuje do tego że w kosza jest niby łatwiej :-)
1
@kingorbit ja znalazłem pracę na dwie zmiany:-D
1
W koszykówce jest łatwiej, jest gwiazda(może ktoś do pomocy) w zespole i są wyniki. W piłce musi być kolektyw bo sam nic nie ugrasz
4
Ja tam wolę Legię, już 1-0^_^
0
@Tomo1989 brak klosza w lampce:-D
0
@Nano22 co się dziwisz takie czasy nastały, teraz nie wiadomo co to odwiedziny, list, pogawędka
0
@NeroTFP nigdy nim nie byłeś :-D;-)
0
@msmsms widać że ciepła klucha z Ciebie;-) jest takie coś jak peleryna czy kurtka przeciwdeszczowa:-)
1
@Kamil92 w sumie... Każda pora roku coś w sobie ma ale ja kocham jesień :-D
3
Lubię jesień, godz 20, ciemno, chłodniej, dzieci w łóżku a nie żarowa i ledwo dychac można ;-)
0
@VIPER2712 mówisz oczywista oczywistość ;-)
0
@Rudi35 ale spuchło, było blisko ;-)