1

Gratuluję Błachowiczowi ale jakoś nie lubię jak po pyskach się leją

4

Śmieszą mnie te zachorowania szczególnie teraz gdy zmiana temperatury... 1500 wzwyż... Buhaha... Zapewnie mój brzdąc też go ma :-)

0

Skrót walki ktoś udostępni :-)dzięki

0

Widzę że wczoraj wieczorem wyborne spotkania były Inter i Real... Dawać Lakersy :-)

0

@Kredon kopnij w dupę i tyle... Wiem że ciężko ale jedyne wyjście :-|

4

Chelsea potrzebuje kolejnych transferów :-D

0

@arasz1819 skróci :-D:-D:-D:-D

1

@NaFazieHitman w płaską nie wierzę ale 5 g jak najbardziej:-)

1

@arkasath wolontariat uprawiam(^_-)

0

@lucca87 produkcja farby proszkowej:-)jutro 200%

3

Czas do pracy, dziś 100% płatne więc się chce ^_^

0

@tobiasson92 świat schodzi na psy, geje lesbijki, gender czy jak to się nazywa, tęczowi... W pupach się przewraca

0

@icon3520 ja miałem wybór teściowa albo Ania :-)padło na teściowo :-)

0

@Damianosus w życiu bym mamo do teściowej nie powiedział :-|

0

Górnik chyba straci pkt:-|

0

7

No i wymaz z odbytu by Bartka z kupą nie porównać

0

@masq pismaki pismakami zawsze jakieś ziarnko prawdy jest

0

@Mizander no dobra dwóch lepszych a reszta średniaków ;-)w piłce masz takiego Messiora i jak nie ma wsparcia to uja zrobi.. Nawiązuje do tego że w kosza jest niby łatwiej :-)

1

@kingorbit ja znalazłem pracę na dwie zmiany:-D

1

W koszykówce jest łatwiej, jest gwiazda(może ktoś do pomocy) w zespole i są wyniki. W piłce musi być kolektyw bo sam nic nie ugrasz

4

Ja tam wolę Legię, już 1-0^_^

0

@Tomo1989 brak klosza w lampce:-D

0

@Nano22 co się dziwisz takie czasy nastały, teraz nie wiadomo co to odwiedziny, list, pogawędka

0

@NeroTFP nigdy nim nie byłeś :-D;-)

0

@msmsms widać że ciepła klucha z Ciebie;-) jest takie coś jak peleryna czy kurtka przeciwdeszczowa:-)

1

@Kamil92 w sumie... Każda pora roku coś w sobie ma ale ja kocham jesień :-D

3

Lubię jesień, godz 20, ciemno, chłodniej, dzieci w łóżku a nie żarowa i ledwo dychac można ;-)

0

@VIPER2712 mówisz oczywista oczywistość ;-)

0

@Rudi35 ale spuchło, było blisko ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?