0

@michaleu no 30 lat i będzie :-)

0

@NeroTFP zobaczymy na jak długo i czy chemia Go zaraz nie zje:-|

1

@Jakchcesz pięknota :-)

1

@joloskyy chyba Go szerszenie zlikwidowały zamiast On je:-|

3

@Gaucho dodam że Bóg to nie kolorowe życie, rozpas na prawo i lewo. Jedni myślą że jak pójdą w niedzielę do kościoła to w poniedziałek będzie bogaty albo zdrowy,

0

@mnawara90 jak większość ludzi w dzisiejszych czasach... Od placu zabaw po kościół :-D

0

@Brashearr racja, zależy ile komu wystarcza, czasem mniej a być zadowolonym z atmosfery... Miałem podobnie :-)

0

@lucca87 górnik czy PAN pióro?

2

@fcb710 to nie komandosi, może 1 na 10 umie coś z walki wręcz...popatrz na USA tam większość to spaslaki tylko że z broni korzysta jak należy

0

@18wojtek99 fuuuujjjjj

1

@Bykunn szukają oszczędności bo wirus ich wykańcza, Śląsk wspomoże :-)

0

Małopolska gościnność, 4pkt i 100 zł :-|

1

@Ilona_VeB też się kiedyś zdobywało co nie co ale już nie ten wiek, inne priorytety:-) są dzieciaki no i zdrowie się posypało ale fajnie tak powspominać :-)gratulacje i sukcesów dalszych życzę

0

@Kukiz FCB w artykule zjazd Bochnia a zjazd za 40 km:-| szkoda Kobity

0

@Triv44 wpisałem, czasem wyskoczy coś co było parę dni temu

0

@Kukiz FCB dzięki, to jest to:-|

0

@mrboom wylot że Skawiny, śmiertelny był a to zawsze jakoś w pamięci zapada i człowiek ciekawy co i jak

0

Witam, gdzie znajdę artykuł o wypdku drogowym w miarę szybko, chodzi o a 4 gdzieś koło 16-17

0

@student97r nie wiem ale chyba Dever lepiej leży Lakers:-)

1

@Bartunek pozamiatał:-D

0

@FC1899Barca wyjeb.. Ma olała krokodyla i se poszła w pizdu :-D

0

@KamilZ a Messi ma wyjeb... Czy to oficjalka czy sparing ;-)

0

@RomanHoffer do sklepu, blisko, paragon a 5 zł Cię nie zbawi :-|

1

2

@shoZu skrót Twojego imienia + coś tam bądź nazwiska jak masz coś ciekawego. Jak masz smykałkę do interesu to nie wieże że nie wymyślisz nazwy :-|

1

Ks ks ksg ks GÓRNIK ZABRZE :-)

0

@DonAndrzejos kulturalnie Śląsk :-)

0

@Abominacja to takie przekleństwo drużyny :-|

2

@Jaca96 dobrze że tak:-Dpowodzenia dalej

0

@NaFazieHitman wieże i Smoleńsk na jedno wychodzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?