Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu no 30 lat i będzie :-)
0
@NeroTFP zobaczymy na jak długo i czy chemia Go zaraz nie zje:-|
1
@Jakchcesz pięknota :-)
1
@joloskyy chyba Go szerszenie zlikwidowały zamiast On je:-|
3
@Gaucho dodam że Bóg to nie kolorowe życie, rozpas na prawo i lewo. Jedni myślą że jak pójdą w niedzielę do kościoła to w poniedziałek będzie bogaty albo zdrowy,
0
@mnawara90 jak większość ludzi w dzisiejszych czasach... Od placu zabaw po kościół :-D
0
@Brashearr racja, zależy ile komu wystarcza, czasem mniej a być zadowolonym z atmosfery... Miałem podobnie :-)
0
@lucca87 górnik czy PAN pióro?
2
@fcb710 to nie komandosi, może 1 na 10 umie coś z walki wręcz...popatrz na USA tam większość to spaslaki tylko że z broni korzysta jak należy
0
@18wojtek99 fuuuujjjjj
1
@Bykunn szukają oszczędności bo wirus ich wykańcza, Śląsk wspomoże :-)
0
Małopolska gościnność, 4pkt i 100 zł :-|
1
@Ilona_VeB też się kiedyś zdobywało co nie co ale już nie ten wiek, inne priorytety:-) są dzieciaki no i zdrowie się posypało ale fajnie tak powspominać :-)gratulacje i sukcesów dalszych życzę
0
@Kukiz FCB w artykule zjazd Bochnia a zjazd za 40 km:-| szkoda Kobity
0
@Triv44 wpisałem, czasem wyskoczy coś co było parę dni temu
0
@Kukiz FCB dzięki, to jest to:-|
0
@mrboom wylot że Skawiny, śmiertelny był a to zawsze jakoś w pamięci zapada i człowiek ciekawy co i jak
0
Witam, gdzie znajdę artykuł o wypdku drogowym w miarę szybko, chodzi o a 4 gdzieś koło 16-17
0
@student97r nie wiem ale chyba Dever lepiej leży Lakers:-)
1
@Bartunek pozamiatał:-D
0
@FC1899Barca wyjeb.. Ma olała krokodyla i se poszła w pizdu :-D
0
@KamilZ a Messi ma wyjeb... Czy to oficjalka czy sparing ;-)
0
@RomanHoffer do sklepu, blisko, paragon a 5 zł Cię nie zbawi :-|
1
@okiemtypera_lucaxx95 1x
2
@shoZu skrót Twojego imienia + coś tam bądź nazwiska jak masz coś ciekawego. Jak masz smykałkę do interesu to nie wieże że nie wymyślisz nazwy :-|
1
Ks ks ksg ks GÓRNIK ZABRZE :-)
0
@DonAndrzejos kulturalnie Śląsk :-)
0
@Abominacja to takie przekleństwo drużyny :-|
2
@Jaca96 dobrze że tak:-Dpowodzenia dalej
0
@NaFazieHitman wieże i Smoleńsk na jedno wychodzi...