Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bixmix za Messim ;-)
1
Barcelona jest teraz niczym Ryneczek Lidla... Tanio i do dup.... Y;-)
1
Jak to mój kierownik w pracy gadał że po 5 latach człowiek jest wypalony i musi szukać nowych bodźców... już 15 lat tam robi...oszust:-D
0
@July_6_BcN nie to strona La Messi:-D
0
@okiemtypera_lucaxx95 też prawdopodobny ale że kibicuje Górnikowi to dwójka a ostatnim meczem pokazali że bez Angulo można :-)
1
@VENOMStyle grali bez niego to brameczki na cały atak się rozpisywało a i pomoc też swoje dodała
0
@Mati90fcb gdyby Bartek porządził jeszcze 5 lat to byś miał na wieki:-D
0
@okiemtypera_lucaxx95 mały kurs, ja bym dwójeczkę obstawił :-)
8
A ja nie chce Messiora już w Barcy, może w końcu jakiś kolektyw powstanie. Pamiętacie jak M miał kontuzje i było fajnie? M wrócił i znów to samo było...
3
@kulka przede wszystkim rekord płacowy i premiowy pobity:-)
1
@kaamil1910 wiesz ile czarnych byś za to kupił 200 lat temu:-)
0
@koksik2700 fajne:-D
0
Mesii odchodzi za darmo do City, tam dostaje za podpis 100 mln które oddaje Barcelonie i gitara, Bartek wywinie jakiś przekręt i dorobi przed emeryturą ;-)
0
@tadzik447 nie, nasz goat:-)
2
Poszedł sobie już?...
0
@hubur81 fajna historia, pozdr
0
@Szicek10 zluzowalem i wiesz co? Spadły mi z dupy:-D
0
@Kamilos84 Suchar poszedł do Leo i się teraz dzieje
0
@Jordi10 nie, adwokat diabła
0
@MaTt_BarcaFan dzieci poszły spać i działa :-)
0
@VENOMStyle ja Go podrzucę do Pyrzowic za 100 ojro:-)
0
Wczoraj w nocy pisze posta, dziś zaglądam 4 odpowiedzi...klikam i dupa...skasowany...eeee
0
@Kacper1432 wynajoł tlumacza;-)
2
@zenoowity pójdzie po podwyżkę i zostanie;-)
0
Julia niby Cicha a na głównej same jej artykuły:-)przynajmniej te co czytałem :-D
0
@mesqueunbarca ja bym stawiał na młodzież i liczę że min 2 lata posuchy
2
Ronald jedziesz z wszystkimi starymi pachołami, po to tu jesteś
0
@natanvip Messi 100 mln
1
@Tomek54321 bo kolega nie wie że pandemia jest i była :-)
0
@Kwiatek67 to co zawsze:-)