2

@bixmix za Messim ;-)

1

Barcelona jest teraz niczym Ryneczek Lidla... Tanio i do dup.... Y;-)

1

Jak to mój kierownik w pracy gadał że po 5 latach człowiek jest wypalony i musi szukać nowych bodźców... już 15 lat tam robi...oszust:-D

0

@July_6_BcN nie to strona La Messi:-D

0

@okiemtypera_lucaxx95 też prawdopodobny ale że kibicuje Górnikowi to dwójka a ostatnim meczem pokazali że bez Angulo można :-)

1

@VENOMStyle grali bez niego to brameczki na cały atak się rozpisywało a i pomoc też swoje dodała

0

@Mati90fcb gdyby Bartek porządził jeszcze 5 lat to byś miał na wieki:-D

0

@okiemtypera_lucaxx95 mały kurs, ja bym dwójeczkę obstawił :-)

8

A ja nie chce Messiora już w Barcy, może w końcu jakiś kolektyw powstanie. Pamiętacie jak M miał kontuzje i było fajnie? M wrócił i znów to samo było...

3

@kulka przede wszystkim rekord płacowy i premiowy pobity:-)

1

@kaamil1910 wiesz ile czarnych byś za to kupił 200 lat temu:-)

0

@koksik2700 fajne:-D

0

Mesii odchodzi za darmo do City, tam dostaje za podpis 100 mln które oddaje Barcelonie i gitara, Bartek wywinie jakiś przekręt i dorobi przed emeryturą ;-)

0

@tadzik447 nie, nasz goat:-)

2

Poszedł sobie już?...

0

@hubur81 fajna historia, pozdr

0

@Szicek10 zluzowalem i wiesz co? Spadły mi z dupy:-D

0

@Kamilos84 Suchar poszedł do Leo i się teraz dzieje

0

@Jordi10 nie, adwokat diabła

0

@MaTt_BarcaFan dzieci poszły spać i działa :-)

0

@VENOMStyle ja Go podrzucę do Pyrzowic za 100 ojro:-)

0

Wczoraj w nocy pisze posta, dziś zaglądam 4 odpowiedzi...klikam i dupa...skasowany...eeee

0

@Kacper1432 wynajoł tlumacza;-)

2

@zenoowity pójdzie po podwyżkę i zostanie;-)

0

Julia niby Cicha a na głównej same jej artykuły:-)przynajmniej te co czytałem :-D

0

@mesqueunbarca ja bym stawiał na młodzież i liczę że min 2 lata posuchy

2

Ronald jedziesz z wszystkimi starymi pachołami, po to tu jesteś

0

@natanvip Messi 100 mln

1

@Tomek54321 bo kolega nie wie że pandemia jest i była :-)

0

@Kwiatek67 to co zawsze:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?