Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hallo moderacja proszę zamknąć la rambla na miesiąc...
0
@BarcaInfo teraz dużo będziemy słyszeć,, nie chce,,
0
Kiedy startuje la liga? Dzięki
6
@Wilczeq słuszna uwaga, mógłbyś w przedszkolu pracować :-)
0
@Transu96 no 4-4 po 90 min, po 120 min 6-6 i w karnych 15-14 dla Psg
2
@badej60 coś wolno idzie to chyba po tym 8-2:-)
1
@Nostalgiczny_Puyol to tak jak byś trzymał schorowanych emerytów w zakładzie pracy i oni mają Ci zysk przynosić :-D
1
Myślę że jak jutro Neymar podniesie puchar to tym samym wyszedł z cienia Messiego:-)
0
Podoba się Wam imię Dorian?
0
@YoNoEntiendoNada i pracują, lolool...kupiles już zeszyt w kółka do 3 klasy? :-D
0
@betonito w połowie, jak odejdzie będzie prawdziwą legendą :-)niczym Lucky Luck
0
@Suzu niech biorą :-)
0
@Benz wirusa każdy w sobie ma tylko czy się uaktywni:-)
0
@NeroTFP ew przetrzeć spirytusem:-):-):-)
0
@Paleta19 tak na poważnie mam znajomych i brata co trochę czytają i pracują w służbie zdrowia, przekręty na max...napisze tylko tyle że za śmierć przez respirator dostajesz extra bonus jakieś 10 tysi
0
@PawkoFCB południe Francji, było lekko bite, ja mam z 2000 r mitsubishi i miało 85 ale to Włoch a szwagier Renowka z 2004 chyba i coś 70 tysi
1
@Cyzix można? Można :-)
4
@FC1899Barca Nej by po jednym odpłynoł
0
@draxidox oczywiście że tak:-)
0
@ShinobiQWE tu się zgodzę że elektronika wariuje :-)lusterka w czasie jazdy mogą się składać :-D
0
@NeroTFP a wiesz jak testy wyglądają? Taki test pokazuje wszystkie wirusy jakie masz... Nawet te komputerowe:-D
0
@VenoM szwagier:-)
0
@Transu96 to dla baby, malutki zgrabniutki;-)
0
@Fawrf jak się chce to się znajdzie:-)
0
Peugot 107, 2007 rok 30 tyś przejechane... To jest perełka a nie Puigi, Ansuły i trele morele:-)
0
@Encore Messi out, griz za Martineza i gotowe:-D
0
@bixmix inter na lajcie
0
@Kyman ja bym jakiego Niemca zatrudnił. Dobrze im idzie
2
Dzięki, nikt nie ogladał;-)
6
Bieganie... ot cała filozofia a nie jakieś DNA Barcy