2

Pięknie, czuje że ani jedna hiszpańska drużyna nie zostanie

0

@escarabajo za ile te cyk?

0

@Janiama pięknie wyjaśniłeś :-)

0

@NGRonnie10 albo na odwrót

1

@AllBundy albo kasiora albo satysfakcja że moja drużyna gra dalej:-)

0

@AllBundy czyjej wygranej?

0

@Kuracjusz mniam

0

@TaKeSe w lipcu pierwszego, 3 już na koncie kasa byla

10

@IronSanHybrid dupcia fajna

0

@TaKeSe nie powinny być wstrzymane, ja dostałem 6 sierpnia

1

@MESSIah16 aż wszyscy będą mieć pełne majty chyba, nie po to go stworzyli żeby od tak zapomiec

0

4

@konrad1661 śmiało jedz, a wszystko zapij spirytusem, nic Ci nie będzie ew bimber taki 70 vol

0

@svensonFCB marshall

0

Żona mi zrobi bitą śmietanę :-)...
do galaretki

4

Idzie burza... Jupi:-)

0

@IronSanHybrid pomidorowa z gwiazdkami i prawdziwym pomidorem:-)

0

@Siuwaks :-D:-D:-D:-D

0

@justfootball krętacz, teraz za szczepionki się wzioł, kasy mu mało chyba:-)

0

@Koors jak kisisz to takie prfrfr

0

Przy takiej pogodzie panie swe dźwięki eksponują że... Co się Wam najbardziej podoba? Do wyboru: góra, środek czy nóżki ;-)

2

@Kretok w góry wyjedź i łaź ile wlezie:-)

4

@tobiasson92 myślałem że naród przejrzał już na oczy ale widzę że majty dalej pełne

0

@BARCA_FOR_EVER od 3 lat;-)

0

@gurales heehe o tym samym pomyślałem :-D

0

@IronSanHybrid eeee nie znasz się ;-)

0

@eckov takie zimy jak teraz to prawie jak jesień :-)

0

@13th uwielbiam jesień, tylko taką złotą :-)

1

@gurales dzięki, obejrzę :-)

0

@Anonymus0608 dzięki, pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?