Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pięknie, czuje że ani jedna hiszpańska drużyna nie zostanie
0
@escarabajo za ile te cyk?
0
@Janiama pięknie wyjaśniłeś :-)
0
@NGRonnie10 albo na odwrót
1
@AllBundy albo kasiora albo satysfakcja że moja drużyna gra dalej:-)
0
@AllBundy czyjej wygranej?
0
@Kuracjusz mniam
0
@TaKeSe w lipcu pierwszego, 3 już na koncie kasa byla
10
@IronSanHybrid dupcia fajna
0
@TaKeSe nie powinny być wstrzymane, ja dostałem 6 sierpnia
1
@MESSIah16 aż wszyscy będą mieć pełne majty chyba, nie po to go stworzyli żeby od tak zapomiec
0
@patrykzmc2000 mam;-)
4
@konrad1661 śmiało jedz, a wszystko zapij spirytusem, nic Ci nie będzie ew bimber taki 70 vol
0
@svensonFCB marshall
0
Żona mi zrobi bitą śmietanę :-)...
do galaretki
4
Idzie burza... Jupi:-)
0
@IronSanHybrid pomidorowa z gwiazdkami i prawdziwym pomidorem:-)
0
@Siuwaks :-D:-D:-D:-D
0
@justfootball krętacz, teraz za szczepionki się wzioł, kasy mu mało chyba:-)
0
@Koors jak kisisz to takie prfrfr
0
Przy takiej pogodzie panie swe dźwięki eksponują że... Co się Wam najbardziej podoba? Do wyboru: góra, środek czy nóżki ;-)
2
@Kretok w góry wyjedź i łaź ile wlezie:-)
4
@tobiasson92 myślałem że naród przejrzał już na oczy ale widzę że majty dalej pełne
0
@BARCA_FOR_EVER od 3 lat;-)
0
@gurales heehe o tym samym pomyślałem :-D
0
@IronSanHybrid eeee nie znasz się ;-)
0
@eckov takie zimy jak teraz to prawie jak jesień :-)
0
@13th uwielbiam jesień, tylko taką złotą :-)
1
@gurales dzięki, obejrzę :-)
0
@Anonymus0608 dzięki, pozdrawiam