0

@Deraxium u mnie tata umie od a do z w budowlance i w samochodach, może nie jest idealny ale szanować Go muszę

0

@MESSIah16 do tego dodam,, chodził dumny,,

0

@MESSIah16 hmmm 7 lat z ilu? 80?70? Nie każdemu pisana sielanka przez całe życie, jeśli jesteś nie wierzący nie odpisuj bo nie mamy o czym dyskutować

0

@maroon wszystko jest dobre ale z umiarem... Popatrz na chocby spotkanie w kafejce, na kawę ludzie się umawiają, siedza wszyscy koło siebie i co robią? W tel każdy siedzi:-|

1

@Deraxium w punkt, u mnie tak było i jest:-/

0

@CZaras przeciwny jestem, czy miał okrutny żywot tego się nie dowiemy...

0

@Shroud no większość, może pracujesz w szkole? Przebywasz wśród młodych? Może zacznijmy od tego ile wiosen masz na karku?

0

@plutonio może i technologii nie znają ale mnie bardziej martwi to że jak takiemu weźmiesz tel bądź komputer to samobójstwo popełni :-/

0

@l0Messini chyba jeszcze na niego uczęszczasz ;-)

0

@Shroud napisałem że wszyscy?

0

@Katalończyk 99 nie narzekam;-)Ty zapewnie masz kolorowe

1

Odnośnie mojego narzekania co potrafią teraz młodzi :-) przykład: gdzieś godzinę temu spacerek po deptaku, obok ścieżka rowerowa. Na ścieżce gościu ok 60 lat uczy wnuka jeździć na rowerze i dwóch gówniarzy którym coś nie pasowało (prawdopodobnie dostali reprymendę od starszego Pana), patrzę a tu policja...kto dzwonił? A no smarkacze... Taka bystra młodzież rośnie :-|

1

@barcelonistka1899 chyba nie zajarzylaś o co chodzi;-)

1

@maroon wątpie by ktoś robił badanie opinii publicznej na ten temat:-)w te liczby które podają przy zgonach covid też wierzysz, Wam małolatom (mowa o dzieciakach na la rambli) tylko liczby w głowach i dane, podaj dane a żeby ktoś od siebie coś dodał to już nie. Pracowałem w dużej firmie jako ustawiacz i wiem co ludzie potrafią, młodzi i starzy, że wsi i miasta

1

@MarekKonrad hehe tylko tymi nowinkami technologicznymi sobie nie,, pojesz,, zapewniam że dziadek 70 lat prędzej poradzi sobie przez tydzień w lesie niż ten 20 latek:-D

0

@Kusco15 miastowy czy sierota?

0

@daniel32778 tak ogólnie napisane, są większe aparaty co śrubki wkręcić nie umieją:-) co do mojej osoby, wymieniam :-D

0

@maroon źródło: dziadkowie, ludzie po 60-tce

1

@maroon użyłem słowa w większości więc powiedzmy 2/3 więc zostaje 1/3 zaradnych:-) do tego dodam że za granicą nie siedzą same majstry, czasem ktoś wyżej sra niż widzi;-)

0

@l0Messini ja się nie chwalę że dziecko spłodziłem tylko odpowiedziałem na pytanie: ,,do której grupy należysz?,,

2

@Hushovt mamy by Ci komórkę zabrała to byś tydzień własnego cienia szukał;-)

1

@l0Messini Ty na koniku brykasz?

0

@Hushovt widać że taki ciapciok

0

@dominik127pl w końcu firmę zamówiłem ;-)

0

@Ghostface każdy ma starszych rodziców i dziadków więc chyba znasz ich opowieści?

0

@busquets5 w związku to że takie ciapy rosną, jak braknie prądu to poumierają:-)dzieci wystać 5 min nie mogą a jak się potknie to beczy pół godziny

0

@TheNekro94 żarówkę wymienić umie, dzieci dwójka zrobione twardą fają, nie narzekam:-)

0

@Encore można podciągnąć pod to;-)

11

Porównując to co było 50 lat temu a teraz to większość facetów to takie miękkie faje(żarówki wymienić nie umią), kobiety nieporadne(jedno dziecko i narzeka jak to ciężko) a dzieci to rozpieszczone bachory...

1

@FC1899Barca szkoda że Pani nie miała jakiegoś gnata :-), ciemnoskórzy przesadzili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?