Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deraxium u mnie tata umie od a do z w budowlance i w samochodach, może nie jest idealny ale szanować Go muszę
0
@MESSIah16 do tego dodam,, chodził dumny,,
0
@MESSIah16 hmmm 7 lat z ilu? 80?70? Nie każdemu pisana sielanka przez całe życie, jeśli jesteś nie wierzący nie odpisuj bo nie mamy o czym dyskutować
0
@maroon wszystko jest dobre ale z umiarem... Popatrz na chocby spotkanie w kafejce, na kawę ludzie się umawiają, siedza wszyscy koło siebie i co robią? W tel każdy siedzi:-|
1
@Deraxium w punkt, u mnie tak było i jest:-/
0
@CZaras przeciwny jestem, czy miał okrutny żywot tego się nie dowiemy...
0
@Shroud no większość, może pracujesz w szkole? Przebywasz wśród młodych? Może zacznijmy od tego ile wiosen masz na karku?
0
@plutonio może i technologii nie znają ale mnie bardziej martwi to że jak takiemu weźmiesz tel bądź komputer to samobójstwo popełni :-/
0
@l0Messini chyba jeszcze na niego uczęszczasz ;-)
0
@Shroud napisałem że wszyscy?
0
@Katalończyk 99 nie narzekam;-)Ty zapewnie masz kolorowe
1
Odnośnie mojego narzekania co potrafią teraz młodzi :-) przykład: gdzieś godzinę temu spacerek po deptaku, obok ścieżka rowerowa. Na ścieżce gościu ok 60 lat uczy wnuka jeździć na rowerze i dwóch gówniarzy którym coś nie pasowało (prawdopodobnie dostali reprymendę od starszego Pana), patrzę a tu policja...kto dzwonił? A no smarkacze... Taka bystra młodzież rośnie :-|
1
@barcelonistka1899 chyba nie zajarzylaś o co chodzi;-)
1
@maroon wątpie by ktoś robił badanie opinii publicznej na ten temat:-)w te liczby które podają przy zgonach covid też wierzysz, Wam małolatom (mowa o dzieciakach na la rambli) tylko liczby w głowach i dane, podaj dane a żeby ktoś od siebie coś dodał to już nie. Pracowałem w dużej firmie jako ustawiacz i wiem co ludzie potrafią, młodzi i starzy, że wsi i miasta
1
@MarekKonrad hehe tylko tymi nowinkami technologicznymi sobie nie,, pojesz,, zapewniam że dziadek 70 lat prędzej poradzi sobie przez tydzień w lesie niż ten 20 latek:-D
0
@Kusco15 miastowy czy sierota?
0
@daniel32778 tak ogólnie napisane, są większe aparaty co śrubki wkręcić nie umieją:-) co do mojej osoby, wymieniam :-D
0
@maroon źródło: dziadkowie, ludzie po 60-tce
1
@maroon użyłem słowa w większości więc powiedzmy 2/3 więc zostaje 1/3 zaradnych:-) do tego dodam że za granicą nie siedzą same majstry, czasem ktoś wyżej sra niż widzi;-)
0
@l0Messini ja się nie chwalę że dziecko spłodziłem tylko odpowiedziałem na pytanie: ,,do której grupy należysz?,,
2
@Hushovt mamy by Ci komórkę zabrała to byś tydzień własnego cienia szukał;-)
1
@l0Messini Ty na koniku brykasz?
0
@Hushovt widać że taki ciapciok
0
@dominik127pl w końcu firmę zamówiłem ;-)
0
@Ghostface każdy ma starszych rodziców i dziadków więc chyba znasz ich opowieści?
0
@busquets5 w związku to że takie ciapy rosną, jak braknie prądu to poumierają:-)dzieci wystać 5 min nie mogą a jak się potknie to beczy pół godziny
0
@TheNekro94 żarówkę wymienić umie, dzieci dwójka zrobione twardą fają, nie narzekam:-)
0
@Encore można podciągnąć pod to;-)
11
Porównując to co było 50 lat temu a teraz to większość facetów to takie miękkie faje(żarówki wymienić nie umią), kobiety nieporadne(jedno dziecko i narzeka jak to ciężko) a dzieci to rozpieszczone bachory...
1
@FC1899Barca szkoda że Pani nie miała jakiegoś gnata :-), ciemnoskórzy przesadzili