Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majkel34 jak idziesz bez maseczki też czujesz wzrok:-)
0
@Hubert102 Marshall woburn, trochę ponad 200 ale WARTO!!
0
@TheGoldenEleven po pierwszej połowie wyszliśmy z pubu... kumpel kibic milanu siedział w innym barze, morda mu się śmiała jak to się skończyło wszyscy wiemy:-)... Kumpel łzy w oczach
0
@Cochise brat miał proporczyk Barcelony w pokoju i tak zostało, można dorzucić jeszcze spotkanie z Milanem i baty... oglądaliśmy mecz na zielonej szkole:-)
2
@BarcaInfo zapomniał się :-)
0
@emeu https://dluta.pl/userdata/public/gfx/1947/Duza-wiertarka-reczna.jpg takie cacko kup
0
@IronSanHybrid po truchcie przydałby się prysznic;-)ale w biegach słaba, szybko się męczy a to dlatego że ma co dźwigać
0
@NeroTFP dwoje dorosłych, dwoje dzieci... 10 kubików na miesiąc
0
@Bykunn :-):-):-)a tym zakończymy Rysiu, pozdrawiam
0
@NeroTFP niech leje bo sucho
0
@Piotr89Sand niech sobie było co chciało :-) z mostu nie będę skakał;-)
0
@Bykunn dzięki, z prostymi ludźmi najszybciej się dogadasz;-) z innej beczki :nie wiem dlaczego jest taki najazd na tej stronie na antyszczepionkowców, na znachora Ziębę?
0
@Bykunn artykuły i badania mnie nie interesują:-)przeważnie robione są pod publikę. Kto się chce uczyć niech się uczy by być mądrym, obeznanym itp itd. Ja cenie sobie bardziej człowieka co umie się posługiwać śrubokrętem niż pięcioma językami. Co do śrubokręta - miałem na firmie kilku ludzi z miasta którzy nie potrafili nim się posługiwać, co to nastawny? Nie wie. Nie dążę do tego kto jest lepszy. Miasta zrodziły się ze wsi tylko że Ci ludzie już dawno nie żyją. Teraz typowy mieszczuch to taki skrzeczący, marudny człowiek(tak ze 70% bym dał). Widzę i słyszę w kolejkach w sklepie, aptece, piekarni...A najlepsi są tacy co rok temu w gnoju chodzili a teraz są z wyższych sfer:-D. Co do tego księdza, nie bronię, był dwulicowy, krzywdził dzieci. Kościolowi się teraz bardziej obrywa bo media mają wszędzie macki, są kupieni inni mało wierzytelni. Przykład- wirus nie wierzę w niego ale propaganda uczyniła z nas niewolników...
3
@Bykunn he he pojechałeś kolego;-)chyba mówisz o latach 50 i dalszych, tak jak ktoś napisał że wieś wsi nierówna, nie jeden chłop w guminiokach przebije wiedzą Pana w lakierkach. Są wsie które faktycznie smród i ubustwo ale i tam się mądrzy znajdą. Żyłem na wsi, teraz w mieście mam porównanie :-) ludzie w mieście wyszczekani, mało zaradni, tacy ą ę,oczywiscie nie wszyscy...jesli bym miał wybierać wolę flaszkę wypić z tym chłopem w guminiokach(czyt. kalosze)
0
@MichalZZZ i o pedałach? A dziewki będą?
0
Witam, pytanie do zamieszkujących w gołebniku(blok). Kogo denerwuje piecyk gazowy? Nie wiem jak u Was ale u mnie musi być odpowiednie ciśnienie aby piecyk się załączył, za nim nagrzeje to woda się marnuje(tak, oczywiście mógłbym stać z wiaderkiem i ją łapać ;-)
0
@AV0CAD0 wyniuchałem ;-)
0
@AV0CAD0 no mnie kręci, wydaje mi się że gdybyś kupił to byś trenował:-Dmógłbyś jeszcze zdradzić jak naprawiłeś te zdjęcie, pochwaliłbym się jeszcze pokojem,, dart,,
0
@AV0CAD0 trochę rzucam, A Ty? Jak masz bzika to możemy pogadać :-)
2
Teraz już poprawnie dzięki pewnemu miłemu użytkownikowi tej strony:-)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3c86f88e0db0b76b
0
@AV0CAD0 nie do końca :-)autograf Michaela, brawo za rozszyfrowanie:-D
0
@Transu96 chyba coś nie pykło :-/
0
Pochwalę się, a co https://www.fotosik.pl/zdjecie/3c86f88e0db0b76b" target="_blank">
0
@tadzik447 ja myślałem że to folder... To dzięki za wyjaśnienie :-)
0
@tadzik447 no serio, szukałem na necie i nic:-|
0
Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie w tel Huawei jest schowek? Czasem mi się kliknie i przeniesiono do schowka a za cholere nie umie go znaleźć. Dzięki:-)
0
@AV0CAD0 dzięki
0
Witam, czy taka operacja jak skopiowanie kontaktów na sim z tel Huawei i przeniesienie do Motoroli jest wykonalna?
0
@Luki 10 może i tak, ja jak jestem u teściowej to przy oknie muszę stać żeby co wysłać a tam mają play i w całym domu zasięg
0
@Luki 10 my z żoną mam jest ok, choć plus zasięgiem nie powala